Eşimin alaycı tavırları ve beni anlamaması

Bir cinnet şart olmuş kardeşim. Seninle arkadaşlarının yanında alay mı etti, çok fena boz azarla bağır olay çıkar, kır dök. Bak bakalım bir daha yapabiliyor mu

Evet bunu düşündüm ama arkadaş ortamında zaten yeterince rencide edildim, birde kavga etmek istemiyorum.
Siz rencide olmuyorsunuz ki. Herif sizi yererek kendini rezil ediyor aslında. Ben eşine böyle davranan birine denk gelsem basit insan eşini ezerek kendini yüceltmeye çalışan beyinsiz derim. Çoğu kişi de ses çıkarmasa da böyle düşünüyordur bence. Eşini eziyor diye hoşuna gideninde zekası eşinle aynıdır kıt kafalıdır muhtemelen. Yine diyorum ben olsam arkadaş ortamında bir daha yaptığında taş üstünde taş bırakmam. Bir rezil olur pir oluruz ama bir daha yapamaz. Tenhada sizin onu ikaz etmenizin hiçbir önemi yok. Kalabalıkta yapılan ayıbın özürü tenhada olmaz diye bir laf vardır. Bunu size cevirirsek sizi kalabalıkta rezil edeni sizde kalabalıkta rezil edeceksiniz. Çekinmeyin yapın eminim ki şok olacaktır kendiside. Siz kalabalikta ses cikarmiyorsunuz diye azitmis bu kadar zaten.

Bezmiş adam sizden dalgaya alıyor gibi geldi bana. Kavgacı birisiniz onun gözünde. Her olaydan kavga çıkardıgınızı düşünüyor yılmış. Karşılıklı kırgınlıklarınızı konuşup çözün

Bi de bu adamlar dışarda eli eğlendirmek için yapıyor bunu. Millet buna gülsün,abi sen de amma alemsin desin.

Siz de ona yapın bakalım nasıl oluyormuş, terslerse hiç missilleme demeyin, hamilelik hormonları hem hiç şakadan anlamıyormusun deyin
Kavga ve sinirle değil, gülerek laf sokacaksınız

Neden sizde onu toplum içinde bozmayı denemiyorsunuz? Kızarsa aaa canım ne var şaka espri yaptım alınmadın buna inşallah diyip azımsayın

Ağzına kızgın ütüyü bas bir daha yapamaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…