esimin ailesiyle aramizdaki sogukluk..

Yahu mesafe koymak bu kadar zor mu .size çöp bile almayan insanlara yapmayın efendim iyilik karşılığını göremeyince böyle oluyor işte.

Neden burda derdini paylasan insanlari topa tutarsiniz anlamam. Yorum yapmazsin, onaylamazsin olur biter. Eski konulari okudum sizin anlattiginz gibi bir gelin profili gormedim. Uzulen insanlari bir de siz uzmeyin lutfen...

üzülen insanı üzmeye çalışmıyorum, sadece yere bardak fırlatan insanların bardak kırıldı diye üzülmesini çok samimi bulmuyorum. forumda açılan başlıklara da fikrimi yazmaya hakkım olduğu kanısındayım.

Evet zorunda degillerdi..ben bana bize zerre fedakarlik yapmayan aileyisevmeye calistim..hic kimseninyapmayacagini yaptim..ve siz banabu insanlari savunuyosunuz pes..

Ayni sitede yasiyorlar anladigim kadariyla; yakinlik sebebiyle hayatlarindan cikarmaya calissalar bile her gorduklerinde duygular tazelenir. En iyisi uzaklasmak. Gozden irak olan dilden de gonulden de irak olurmus...

almak zorundalar mıymış ki? evli barklı insanlar neden ailelerden maddi yardım bekler ki?
Valla çocukken öyle sanıyordum ama öyle değilmiş herkes kendi çalışıp kursun yuvasını, sırf bu beklentiler yüzünden millet birbirine giriyor.ah şu menfaatler, ya konu sahibi sana yüklenmişiz gibi oldu ama biz de bi takım beklentilere giriyoruz olmayınca yok şöyleydi yok böyleydi.desene sen görümcemi kıskandım diye .e bu da normal benim için insanız.

Hadi iyi geceler canimmm

sevgili K Kazen Mune O okypete bazı sorularım var.

1. konu sahibinin, bu başlıkta yazdıklarım yüzünden beni özel mesajla taciz ve tehdit etme hakkı var mıdır?
2. burda herhangi bir başlıkta yazdıklarımız sebebiyle mahkemeye verilebiliyor muyuz? verilebiliyorsak şahsen ben de vermek isterim. hiçbir saygısız cümlem olmamasına karşın çok hakarete uğradığımı düşünüyorum. bu başlığın içeriğiyle birlikte korunmasını talep ediyorum.
3. ip adresim konu sahibinin eline nasıl geçebiliyor? geçmediyse kendisi aynı zamanda yalancı mı?

en kısa zamanda cevaplarsanız sevinirim.

Sana az bile yapıyorlar tıynetin belli , yazık kocana da anasına da babasına da. Evlerden ırak sizin gibi gelinler.
Buda size az... iftiraya destekciler utanmiyosunuz degilmi fi tarihli konulari gundeme getirmeye..ben bile unutmusken..yukarda yazdim bi yorum bu ailenin neyi ni savunuyosunuz..hani sormussun ya peki ben bu aileyineden sebecektim acaba..neyaptilar..ne fedakarlikta bulundularki bana..maddiyati gectim..maneviyatta sifir..esim gunlrrce burda tek kaldi..yan binadaki sozde anne acmisin tokmusun diye bile aramadi..esimemi yazik simdi...siz bu anne babanin olur tarafini soyleyinde uygulayayim..bu konumzaten iyi olmak icin icin oneri almakti sayenizde mahvoldu....simdi rahat yatin..

Tehdit taciz etmedim.siz bana iftira attiniz..gecmis konularimla gece gece sinirlendirdiniz ve konumu sabote ettiniz.bende iftiraniza karsi sizi mahkemeye verecegimi sizinle ugrasacagimi yazdim.yapacagimda...hakkiniz yok oyle iftira atik kenara cekilmeye..eski konularimi srcip srcip onume getiriyosun..

avukat kardeşiniz söylemediyse diye yazıyorum, gecenin dördünde, forumda tartıştığınız bir kadına, sizinle şahsen mesajlaşma başlatmamış bir kadına "kardeşim avukat, ip adresini buldum, dava dilekçemi yazdım, görüşücez, sizinle uğraşıcam, iftiralarınızda boğulun, yarın epey işim var, mesajımı bekleyin..." gibi mesajlar atmak tacizdir. tehdit içerikte var.

hukuk eğitimi alan sadece sizin kardeşiniz değil, ama pek çoğumuz reklamını yapmıyoruz.

Bana laf soyleyenede bakin...sevgilisinin evlenme teklif ettigi yuzugu begenmeyen biri..cok iyi olmus kurtulmus sizden sevgiliniz..benim esim evlenme teklifi ettiginde ne yuzuk umrumda oldu ne bise..acama kim maddiyatcimiz..nasil caniniz yandimi?

Tamam..ben dertlesmek icin konu actim siz mahvettiniz..gidin kendi konularinizla ugrasin...dilekcem hazir..lutfen sizde verin mahkemeye sirf yyzunuzu gormek icin ugrasicagim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…