Eşimin ailesi

Dertsiz basınıza dert mı arıyorsunuz
Kızımı gormek ıcın annem babam, ablalarım filan ıkı Gune Bi arıyor dıye darlanıyorum
Sureklı kamerada mı durcam

Gelınce gıdınce de cocugun duzeni bozuluyor bence

Uyku vakitleri fiyasko oluyor

Bence herkes yerinde mutlu olsun deyin, abartmışsınız

Dunyaları sızın cocugunuz etrafında mı donecek.

Cocugunuz sadece sizin DunyanıZ, onların değil

Haftada 2 aramaları, senede 1 kez gelmeleri gayet normal. Senede 1-2 kere de siz gidersiniz olur biter. Bayramlar var, yıllık izin var.
Yani farklı şehirlerde yaşayınca böyle olur zaten. Bizde de benzer oluyor.
Sorun aramak istiyor gibi bir haliniz var.
Yani beni tanımıyorsunuz bile sorun arayan insan olduğu çıkarımını yazdığım bikaç şeye göre yazamazsınız ayrıca dediğim gibi benim eşimin bayram izni özel günlerde izni yok aksine daha yoğun çalışıyor
Ben suan hamileyim erken doğum riskim var aman canım uzak gelemem diyor hala
Ehliyet sınavına girecektim eğitim 2 hafta çocuğu bırakacak kimsem yok gelir misiniz dedim gelemeyiz dediler annem yatalak Babanneme bakıyor onu alıp gelemedi biz ortada kaldık vb bir sürü olay var daha

Dertsiz basınıza dert mı arıyorsunuz
Kızımı gormek ıcın annem babam, ablalarım filan ıkı Gune Bi arıyor dıye darlanıyorum
Sureklı kamerada mı durcam

Gelınce gıdınce de cocugun duzeni bozuluyor bence

Uyku vakitleri fiyasko oluyor

Bence herkes yerinde mutlu olsun deyin, abartmışsınız

Dunyaları sızın cocugunuz etrafında mı donecek.

Cocugunuz sadece sizin DunyanıZ, onların değil
Çocuğum olmuyorken bi olsa o nerdeyse oraya yerleşirim dediği için bende öyle bekliyorum evet

Merhaba arkadaşlar
6 yıllık evliyim 2 buçuk yaşında bir kızım var eşimin ailesi kızımı haftada 2 kere anca arıyorlar görmek için 5 saatlik mesafede oturuyorlar uzak diye bahane edip senede 1 kez 2 hafta görüp gidiyorlar eşimde özel sektörde ve biz hiç bi yere gidemiyoruz ailelerimizde diyoruz her zaman siz gelin çocuk dedeleriyle büyükleriyle güzel vakit geçirsin diye ama yok görümcem 3 ayda bir görüntülü arıyor kızımı görmeye en son 2 aylıkken gelmişti düşünün o kadar kopuk kızım zaten tanımıyor onu
Şimdi sorum şu ben artık kafama takmaya başladım kendim için asla değil kızım için tek torunları ve hiç ilgi göstermiyorlar sizce ne yapmalıyım tepki koymalı mıyım
Siz ne sıklıkla arıyorsunuz onları ?

Evet takıldım kızım açısından artık herseyin farkında arkadaşları var babaanneleri arıyor o da bana soruyor benim Babannem aramadı mı diye bende ne diyeceğimi bilmiyorum.
Madem kızınızın aklı eriyor, "babaannem aramadı mı vb" diye soruyor; siz arayın babaanne ve dedesini, çok mu zor ?

Onların aradığı kadar arıyorum artık eskiden daha sık arardım ama son olaylardan sonra onlar gibi aramaya başladım
E tamam hafta 7 gün 2 gün onlar arıyor 2 de sen arıyorsan 4 gün. Daha ne olacak ki? Bazı insanlar evi dışında bir yerde rahat edemez. Bu kadar önemliyse iki üç ayda bir 2-3 gün gidin kalın onlarla beraber. Size de değişiklik olur

Erken doğum riskim var ben yatıyorum annem yatalak babaannemi alıp geldi o asla gelmiyor gelemem uzak diyor sonrada farklı şehirlerde olan kuzenlerine gidiyor bir sıkıntı var yani

Oooo ben öleyim o zaman. Benim oğlum 9 yaşında ve toplasan 9 kere görmemişlerdir. Üstelik 1 saat uzaktalar. İki amcası var asla aramazlar, evine gelmezler, yeğenim var demezler. Hele bir amcası var ki oğlumu ilk kez 7 yaşında gördü .Umrumda mı hayır. Seven görmek isteyen gelir görür, bunun için neden kendimi üzeyim .
Kendinize boş yere sıkıntı ediyorsunuz.

E tamam hafta 7 gün 2 gün onlar arıyor 2 de sen arıyorsan 4 gün. Daha ne olacak ki? Bazı insanlar evi dışında bir yerde rahat edemez. Bu kadar önemliyse iki üç ayda bir 2-3 gün gidin kalın onlarla beraber. Size de değişiklik olur
Bizim gitmemizide istemiyor 4 gün anca kalabiliyoruz evinde yediğime içtiğime bile laf ediyor çok yiyorsun biz öyle yemeyiz falan diyor rahatsız oluyor yani

Yani beni tanımıyorsunuz bile sorun arayan insan olduğu çıkarımını yazdığım bikaç şeye göre yazamazsınız ayrıca dediğim gibi benim eşimin bayram izni özel günlerde izni yok aksine daha yoğun çalışıyor
Ben suan hamileyim erken doğum riskim var aman canım uzak gelemem diyor hala
Ehliyet sınavına girecektim eğitim 2 hafta çocuğu bırakacak kimsem yok gelir misiniz dedim gelemeyiz dediler annem yatalak Babanneme bakıyor onu alıp gelemedi biz ortada kaldık vb bir sürü olay var daha

E o zaman hamile olduğunuzu, ihtiyaç duyup çağırdığınızda gelmediklerini keşke ilk mesajınıza yazsaydınız.

Esas sorunlarınızı yazmamışsınız. Her sey normalken, durduk yere aramıyorlar, gelmiyorlar demişsiniz gibi olmuş.

İhtiyacınız olduğunda gelmemeleri gerçekten kötü olmuş, haklısınız. Ama işte malesef zorla olmuyor. Onlar sizin için ne yaparsa siz de onlar için onu yapın. Siz de onlar için kılınızı kıpırdatmayan.

X