Eşimin ailesi ve para

Siz birbirinizi seçmişsiniz. Severek evlenmişsiniz. Güzel giden bir evliliğiniz varmış. Bence bunların hepsi Mış muş müş. Allah aşkına eşini seven ailesi istedi diye eşine sert davranır mı ? Aile demek her şey ortak demektir. O çalışıyor olabilir sizde ev işi yapıyorsunuz. Evlatlarınıza bakıyorsunuz. Bunları siz yapıyorsunuz. Ne için ? Aile birliği için. Aile olmak maddi manevi ortak olmaktır. Siz manevi olarak varken o maddi olan kısımda sanane benim param demek bencilliktir. Siz öncelikle bu iyi giden bir evlilik mi ? Bunu irdeleyin.

Sizde madem öyle bende para kazanayım deyin. Bölgeyle alakası yok eşiniz ilginç

Sabredin artık evlenmişsiniz bekarken dogulularin kadına değer vermediğini bilmiyormuydunuz

O zaman b.klu donunu da kendi yıkasın. Sen para kazansan ve ailene verseydin acaba böyle oda alttan alır mıydı.Yoksa kıyamet mi kopardı ? Bi düşün bakalım

Bırak versin. Hatta sen 100 bin vermesini söyle. Kazık yiyince aklı başına gelir. Ama sizin probleminiz para değil,eşiniz.

Aile bahane eşiniz ailesi, kültürü olmasa da böyle davranacaktı size. Karakter huy meselesi bu. Kadını evlilikte her daim hizmetçi, köle, başını öne eğen, ailesine yanlışta yapsalar saygıda kusur etmeyen biri olarak görüyorlar ve ne yazık ki soyları da tükenmiyor. Bu noktada ne ailesini ne de eşinizi değiştirmeniz imkansız. Siz az çok huyunu suyunu bildiğiniz bir aileye gelin gitmişsiniz. Ya korkmayacak net olacaksınız '' bana sormadan para veremezsin, benimle konuşurken üslubunuza dikkat edeceksiniz yoksa ayrılırım, ben senin ailenim kölen değil '' diyerek ya da boşanacaksınız. Aksi halde ne yapmalıyım sorusu daha çok gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…