Eşimin ailesi neden böyle ?

Ay aman aMann arkadaşm bırak mesafe kalsın yüz göz oldun mu ne kadar zor bende evin tek geliniyim bir ve kayinvalidemin üstünde oturuyorum annesine çok düşkün eşim birde gormcem var evli ama oda kendi halinde havlarda burnu büyük nerdeyse 2 gunde bir kayinvalidemin evinde yani bizi buradalar yemekler bir bizim evde yiyip icmemize asla izin vermiyor resmen esimde sağolsun dünden razi sürekli mic mic annemmmm diyip duruyo 30 yaşında adamm eve çıksakda yemekten sonra ille bi telle aramalar bi gelbi aşağıya falan falan

bu sebepten ötürü mü bacım git işine ya benim kv dibimde de noluyo herşeyime karışıyo netten alışveriş yapamıyorum kargoyu görcek başlıycak dırdıra yine diye
Ay aynı aynı bişey alırım hemen fiyat sor sanane ya senin paran mi veya eşim ayakkabi alsın 100 tl ye aldıya 50 aldı der

Ay aynı aynı bişey alırım hemen fiyat sor sanane ya senin paran mi veya eşim ayakkabi alsın 100 tl ye aldıya 50 aldı der
bunların hepsi aynı seri üretim yav onun sorduğu hesabı kocam sormuyo neymiş borcumuz varmış sanki o borcu benim aldığım 30-40liralık şey yüzünden ödeyemiyoz bende açıyom ağzımı saydırıyom bıçak kemiğe dayanınca napıcan işte

Evet sorma mecbur bnde 4 yılı devrince artk laf demeye başladım artk o napti ben laf söyleyince hasta oldu canimmm sonra akşam kizi geldi evde okey oynadılar Ohh maşallah hoc bişeyi yok

Evet sorma mecbur bnde 4 yılı devrince artk laf demeye başladım artk o napti ben laf söyleyince hasta oldu canimmm sonra akşam kizi geldi evde okey oynadılar Ohh maşallah hoc bişeyi yok
e demedin mi ne çabuk iyileştin diye hatta ben şakayla karışık laf sokardım anne nasıl iyileştin böyle hemen söylede hasta olursak bizde uygulayalım da böyle şıp diye iyileşelim

e demedin mi ne çabuk iyileştin diye hatta ben şakayla karışık laf sokardım anne nasıl iyileştin böyle hemen söylede hasta olursak bizde uygulayalım da böyle şıp diye iyileşelim
Artk alıştım ki bi süre sonra artk beyin algılamiyor ama dedim okey bile oynadin anne maşallah iyisn dedim hiç keyf almadım ki dedi bide benim eşimden çok kaynaklanıyor kız Afedersin ben Gerdek sabahi 10 ada eşim indi asagiya evin önünü topladı bende temizlik yaptım kimse de bana sen yenisin dur demedi ah ben ne salakmisim yaa inme işte saf bir

Canım evleniyorsun eğer kocanın ailesine de Alışman gerek onları oldukları gibi kabul et seni sevsinler ya da sevmesinler farketmez sen gerekirse mesafe koyarsin araya sen ailene bak ailenle ilgilen esin dışındaki kimseyle ilgilenme benim.esimde hep dışarda okumuş şimdiye kadar onun problemleriyle ugrasmamislar evliliktir çocuktur falan onların zoruna gitti baya ama bende mesafe koydum şimdi arasalar bile cogu zaman acmam esimde benim yanımda.bam esin senin yanında belliki umursama onları ve ailenin huzurunu kaçırmalarına izin verme

İlk de olsan yeni de olsan nasıl davranmalarını bekliyordun? Canım gelinim gell gell sen buraya otur, kıymetlimiz bizim diye sevgi gösteri yapacaklarını mı? Ya da yağlayıp ballayan ardından senin kuyunu kazan mı? Şanslısın, şanslı. Çok üstüne düşme. Resmiyet iyidir. Napacaksın mıç mıç olup. Kıymetini bil ve kimsenin kvsi görümcesiyle kendininkini kıyaslama. Bugün iyi olanlar yarın kavga ettiklerinde kanlı bıçaklı düşman gibi oluyorlar.

Pardon anlamadım neresi kötü bunların , size laf mı söylüyorlar ? yoksa oğullarını doldurup üzerine saldırtıyorlar ne yapıyorlar ? Şaka mısınız ? burda onlarca konu var herkes ailede karışılmasından dertli , siz beni sormuyorlar diye dertleniyor. sorun bence sizde .

yuhh arkadaşım kızma ama safmısınız siz gerdek sabahı temizlik yapmak ne demek

iyi dedin bak bunu

yuhh arkadaşım kızma ama safmısınız siz gerdek sabahı temizlik yapmak ne demek
Kızmam kızmam salaklik resmen ya aklıma geldikçe hircinlasiyorum n3 zmanlar atlatmisim geriye bakınca hiç çocuk düşünmedim 3 yıl boyunca bu sene düşündüm kV ev aldı gidecek inşallah ama suan değerlerim yüksek ve cocuk olmuyor tedavi görüyorum hep bunlar stresten sevmesem 2 dk durmam

inş mevlam sana da evlat sevgisini tattırır canım boşver geçmişi zararın neresinden dönsen kardır

Caniniz sklyo olabilr anliyorum sizi ama uzun vadede dusununce boylesi daha iyi sanirim.Cok yuz goz olmamak esinizle sizi daha yakin hale getirir bence.Esiniz dert etmiyorsa sorun etmeyin sizde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…