Eşimin ailesi neden böyle ?

agustos_bocegi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2016
134
16
Nereden başlasam ne desem bilmiyorum. En iyisi olanı söyleyeyim ben. Yeni evliyimm ve evin ilk,tek geliniyim(güya) . Eşim hep aileden ayrı okumuş fazla diyaloğu yani samimiyeti yok ama Tlf da sık sık konuşurlar. Beni hiç sormazlar belki arada anca sorarlar.Zaten büyük Görümcem hayatı kendi icinde yaşayan biri tuhaf birisi anlatamam yani çok farklı. Nişanlıyken de farklı şehirlerdeydik hiç gelmediler neyse bi ablası bi kardeşi var ikisi de çok suratsız soğuklar soğuklukları herkese karşı ama. Alışkın olmadığım için zoruma gidiyo. Eşimde sabret diyo sadece onlar böyle diyo çevredeki evli arkadaslarıma cok imreniyorum beni istemiyorlar mı sorusunu çok sordum kendime de eşime de senle alakası yok diyo cahilliklerine ver dedi en son. Hala ve dayıları da kaynanama kızıyormuş ama sessiz kalıyormuş bişey demiyormuş. Sorunu ne anlamadım saygısızlığım hiç olmadı zaten farklı şehirdeydik... Tlf da iyi konusuyor ama yan yana buz gibi nasıl davranırım napıyım ben!!!!

Bunları dert etmeyin kendinize..Herkesi olduğu gibi kabul edin.Uzaklık mesafe iyidir cogu kez emin olun..Boşuna dememisler cok muhabbet tez ayrılık getirir diye..Kafanız rahat ohhh ne güzel..

Dertsiz başA dert aramak bu. Kv elti görünce yerinde agardir. Öyle sevgi tomurcugu olandan zarar gelir böylesinden gelmez. Hem kocan napsın adamı da germe bu konuyu açıp

Çok haklısın. Insanın zoruna gidiyor maalesef hiç böyle hayal etmedim nişanlıyken kaç kez sorun oldu bu durum ayrılma noktasına kadar geldim hep sabret dedi eşim evlenince düzelir felan ama olmuyo işte

Bence sukretmelisin buna.
Oğullarını arıyıp ediyolar bi ismim bile geçmiyor insana çok koyuyor ha bende sevmiyorum zaten meraklı da değilim kendileri bilir ama insan iyi olmak varken neden böyle kötü olmayı seçer ki bide evin tek oğlu

Dertsiz başA dert aramak bu. Kv elti görünce yerinde agardir. Öyle sevgi tomurcugu olandan zarar gelir böylesinden gelmez. Hem kocan napsın adamı da germe bu konuyu açıp
Yok öyle devamlı açmıyorum konuyu. Ama insan neden diye de sormadan edemiyor.ne yaptım ki onlara bn

Zamanla alışmaya çalış huylarına.
Takma keyfine bak vurdum duymaz ol senden iyisi olmaz..
Bak o zaman nasıl severler seni
Valla insanlar çok tuhaf ya hiç bişey yapmadığım halde neden böyleler bi banası cpk seviyor bide akrabaları ama gel gelelim 3 hatun sevemedi

Bunları dert etmeyin kendinize..Herkesi olduğu gibi kabul edin.Uzaklık mesafe iyidir cogu kez emin olun..Boşuna dememisler cok muhabbet tez ayrılık getirir diye..Kafanız rahat ohhh ne güzel..
Öyle tabi de şimdi iznimizde onlara gidicez sonra tatile. Ordayken de muhabbet felan yok yani ben sanki misafirîm orda orada ne Yapıcağımı bile düşünüyorum şimdiden

Sana tavsiyem kendi psikolojini ayarala esin ile çok gırgır şamata ol onlarla çok mesafeli. Onlar mesafe koyduğu için değil senin mesfe koyduğunu düşünsün ler.
Tabiki. Yazın onlara gidicez 1 hafta kalırız orada ne yapıcam ben ne sohbet ne muhabbet yok beni gören yok

Çok haklısın. Insanın zoruna gidiyor maalesef hiç böyle hayal etmedim nişanlıyken kaç kez sorun oldu bu durum ayrılma noktasına kadar geldim hep sabret dedi eşim evlenince düzelir felan ama olmuyo işte

ama düzelmesi gereken bir durum yok

olması gereken bu

mesafe

onlar senin annen baban kardeşin vs değil

hatta insan kardeşine de mıç mıç olmak zorunda değil ki

herkesin kendi yaşantısı var

gelin geldi diye düzenlerini ya da kişiliklerini değiştiremezler yani gerek de yok

hep diyoruz ya uzak dursunlar iki kişi evliliğini yaşasın diye

sizinkiler soğuk işte,

yaşayın hayatı iki kişilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…