Eşimin ailesi neden böyle ?

Ay aman aMann arkadaşm bırak mesafe kalsın yüz göz oldun mu ne kadar zor bende evin tek geliniyim bir ve kayinvalidemin üstünde oturuyorum annesine çok düşkün eşim birde gormcem var evli ama oda kendi halinde havlarda burnu büyük nerdeyse 2 gunde bir kayinvalidemin evinde yani bizi buradalar yemekler bir bizim evde yiyip icmemize asla izin vermiyor resmen esimde sağolsun dünden razi sürekli mic mic annemmmm diyip duruyo 30 yaşında adamm eve çıksakda yemekten sonra ille bi telle aramalar bi gelbi aşağıya falan falan
Ayy eşinin durumu daha vahim bacı. Hm ondan geliyor hem onu arıyor ana oğul aşkı bu demek

Ben sizi iyi anlıyorum bizimkilerde böyle.
14 yıllığım ben ama kv ile telefonda sanırım 3 defa falan konuştum.Onlara gittiğimde-ki yaklaşık bin km var arada- ancak 1 gece kalabilirim. Yalnız bana geldiklerinde sanki kızlarıyım eşim damat.

Çocuklarımada öyleler.3 yıl evvel gördüler ben gitmiştim.Diğer eltilere öyle değiller yanımda çekiştirirler görümcemle hep ama samimidir yinede :)

Hiç adım geçmez Çocuklarıda sormazlar ama eşime hep çok özledim burnumda tütüyorlar der.
Eskiden gücenirdim deli gibi. görümceler eşime mesaj atsa yeğenlerimi ve seni öpüyorum derlerdi.benim adım bile yok :)
Çocuklarım bilmedi dede babaanne.Bu benim suçum değil vicdanları sızlıyor şimdi bense çay içiyorum :)

Benim geçen yıl babaannem vefat etti.1 hafta sonra kayınbaba
"Babaannenin vefatını üzüntüyle öğrendim başın sağolsun" dedi teşekkür ettim geçtim.Kaynana görümceler hiç birşey demediler bile.Dehşet resmiyiz :))

Ben alıştım hatta varlıkları beni huzursuz eder.Hele ki samimiyetleri.Ben bu yaşantımla mutluyum.Şuan öncelikleriniz farklı olsun samimi olmaya çalışırsanız hadlerini aşarlar.
Biliyor musunuz okuduk ca kendimi gördüö görümceler benim de çok resmi asla asla adım geçmz selam bile söylenmez. Eşime bi kez olsub niye böyleler sor diyorum ama soran yok. Ne yapıyola ki diyor anca. Yanımda bi hadsizlikk yapılırsa karışırım diyor bn ne diyim diyor anca. Kaynanam kafası eserse konusur oda oğlu der al veriyorum gelinini der. Ben ararım bazen biri varsa yanında samimi olut yoksa aynı olur tuhaflar valla

Ayy gelecegimi gordum :)))) sozlum bey ailesiyle aynem bu konumda acaba ben neler yasicam bir yildir evine anneso gelmedi bile calisirken gorumcem olcaklarda ne arar ne sorar zaten gelinleri var torunada doymuslar bende uzuluyodum ama arrtk benim ailemle buyuturuz bebisleri :)
Canım hiç yakınlık bekleme bende 10 ay nişanlı kaldım ne geldiler ne de bohça yüzü gördüm basta ne ise sonda da o o oluyolar

X