eşimi .. yaparken yakaladım

Eşim beni cinsel obje olarak görüyor diyorsunuz ama bence asıl siz kendinizi öyle görüyorsunuz ki cinsellik ile cezalandırarak terbiye etmeye çalışıyorsunuz.

Çok hassas bir dönemdesiniz, kırıcı olmak istemezdim ama dikişleriniz acırken sizinle ilişkiye girmeye çalışan adamdan nasıl soğumuyorsunuz anlamıyorum ve aklım almıyor. Seven insan merhamet eder, kıyamaz. Pipisi kurusa karısının canı acırken bunu yapmaz.

Ben eşlerin bu kadar yakın olmalarını mantıklı bulmuyorum. Alt temizliği yapmak gibi, gerekirse para karşılığı bir yardımcı tutulmalı. Yoksa arada ki büyü bozuluyor.

Bebekle cinselliğin ne alakası var bebeğe atmayın suçu benimde var evladım kadın olarak seni anlayarak yazıyorum yanlış anlaşılmasın evet adam işe gidiyorsa geceleri ağlayan bebeğe bakmak sana düşer sonra sabaha karşı artık ne zaman uyursa bebeğin yatarsın boru gibi bebek kalkana kadar uyu gerek saat başı kalk ama tekrar yat uyu beneğin her uyuduğunda uyumaya çalışki gece yorulma. Cinselliğe gelince evet eşini öyle yakaladığında eşinin altran alıp uyanması gerekirdi kabul edilmez durum onun dışında cinsel sorun varsa ortada cilve diye bişey yoktur erkeklerin geneli hep aklı orda çaılışır sever omşar arkasından illa bi istek halini belli eder he ısrar eder etmez o anlayışa kalmış bişey yardım konusunda 45günlük bebek için babadan destek beklemek saçma 1 yaşına kadar sabret hepimizin başından geçti eşinin seni bebek yüzünden sevmediğinide asla düşünme adam yapacağı herşeyi yapmış 100 kilo olmakla 60kilo arasında dağ var o durumda senin yanındaysa bence şuan sevin eşin seni herhalde beğeniyo diye bak yanlış anlama otur şükret tarzında demiyorum bazı şeylerin de kıymetini bilmek lazım

Ya konu hortlamış ben de bir konu sahibi ne yapmış etmiş bakayım dedim. Yahu kadındaki azme hırsa hayran kaldım. Çok zor günler geçirmiş yılmamış. O adamdan boşanmış. Bol bol sporlar diyetler. Üstüne bir de atanmış. Kpss gibi güçlü psikoloji isteyen bir sınavı. Ama branşını merak ettim cidden. Onu bulamadım. Bir de o yeni tanıştığın kişiyle oldu mu ne oldu ay merakta kaldım

bu erkekler hiçbirşey hak etmiyor. Allah bunları nasıl yaratmış akıl sır erdirmek mümkün değil. ben topundan nefret ediyorum. eşinizin de yaptığı saygısızlık size karşı. evet siz zor durumda iken bakmış olabilir ki bakacak zaten karı kocasınız ve iyi gün kötü gün hikayesi var. ancak bu erkekler sadece kendi arzuları ve egoları yüzünden bencil oluyorlar. size de aynısını yapmış bencillik. o dediğiniz şeyi yapması da beni de bir kadın olarak soğumama sebep olurdu.

çok haklısınız bende sezeryanla doğum yaptım benim yanımda hiç olmadı ve ben geldigim gün benimle birlikte oldu . Ayak üstü oldu hemde artık bazı şeyler mide bulandırma ya başladı ilişkisi bitince sırtını dönüp yatıyordu zevkinden dolayı 3 tane çocuğum var düşünmeden zevkinden yaptı spralim vardı yine hamile kaldım . Şuan bosnama aşamasındayjm ve ayrılıyorum . Çocuklarimdan 2si yanımda Allah sorsun diğer evladım için çalışıyorum hakim verdi ama icra yoluyla almam gerekiyormuş okadar param yok çocuk mal oldu parayla al meselesine çok uzuluyorum ama hayırlısı ne diyelim

Erkenden erkeğe değişiyor sen ne kadar üstüne duş canın yansada memnun etmeye çalış istediği olmayınca gözü dışarı çıkıyor doymuyorlar . Bizde kadiniz ihtiyacımız varmı vardır illaki ama bizim gözümüz başkalarına gitmiyor . Beni aldattı 1 değil 2 değil 3 değil ben lohusalıkta beni aldattığını öğrendim ve çok acı vericiydi çok şükür toparladım kendjmi ve ayrılıyorum Allah görüyor ne doyimki

libidosu yuksek erkekte ayri dert ama ben konunuzu okurken bir noktaya takildim gerekirse alt bakimi bile yapti dan kastiniz ne acaba? eger bu temizlik anlamindaysa adam sogumus olabilir maalesef

Bebeğin bakımına yardım etse mastürbasyon yapacak takati kalmaz zaten. Bizimde ilk bebeğimiz çok gazlı ve ağlakti aylarca ilişkiye girmedik belki. Ikimixde şikayet etmiyoduk cunki yatağa girince sadece pert olmuş birşekilde uyumak istiyorduk:))

Iyyy midem bulandi bebek agliyorken o c.k derdine düsmüs ama bu aldatma sayilmaz fakat bebek aglarken onun seyine derde düsmesi ne bileyim hic hos bile degil

Aynen
Konu sahibesi parti kursun oy vereyim bu azimle tasi siksa suyunu cikarir v

Aynen
Konu sahibesi parti kursun oy vereyim bu azimle tasi siksa suyunu cikarir v
Iyi güldüm :)
2009 da evi ayirdim 2010 da ancak dava acabildim bosandim. Hala bekarim. Aman cocuk var diye diye 10 yil sürďü evlilik. Sonrada cocuk var kafam rahat boyle diye evlenmedim. Bu ikinci evliligi cesaret edip yapanlari tebrik ederim. Hala da gördüğüm şu mükemmel evlilik çok az. Mükemmel zannedenlerin gözüne perde inmiş oluyor genelde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…