eşimi .. yaparken yakaladım

:) :)
Sen yok musun..

Konu sahibi ben senden dua istemeye geldim.
Allah rızası için benim için de dua et..
Çok ihtiyacım var.
Senin duada farklı bir şey var belli ki..

Allah hakimdah hayirlisiin versin deyim ama benim duada bir şey yok çünkü ben 2 buçuk yıldan beri ara ara dua ediyorum...en son halimde işte tek yaptığım şey tevekkul etmek oldu yoksa güçlü biride değilim ardından herşey çorap söküğü gibi geldi ....hayat felsefem önüme ne gelirse onu afiyetle yerim .

Senin adına ben de çok sevindim. Umarım musmutlu yılların olur.
Ben de duanın gücüne inanırım. Er ya da geç kişi kalbindekinin karşılığını alır. Mazlumun ağı zalimde kalmaz. İnandıklarımız er ya da geç gerçeğe dönüşüyor. Ben de inandığım şeye doğru sürükleniyorum.
Zor durumda olanlar bilin ki geçecek...
O uğruna acılar çektiğiniz şey önemsiz olacak bir gün sizin için.

Bütün konularınızı okudum tek tek sakince. Gerçekten helal olsun ne kadar güçsüz yapamam deseniz de içinizden bir kaplan çıkardınız. Anlamadığım birşey var anlaşamadığınız ablanız eşi ve çocuklarıyla neden annenizde kalıyor?

Canım çok üzüldüm gerçekten benim de çoçuğum var ama eşimden Allah razı olsun bin kere 40 gün dokunmadı bile Doğumdan sonra ve 2 ay daha da bekledi yani düzelmemi bu dönemde de benden hiç ayrı yatmadı yeri geldi o baktı bebeğe ben uyudum ama sabahta kalktı işiine gitti akşam evde yemek olmasa bile dert etmedi tost yeriz dedi yani

Gecelerce bebegim aglamistir ama bir gun bile esim baska odada uyumamistir. Ben buna her zaman karsiyim. Esiniz seytana uymuş biraz burnunu sürtün uzak durun.gerci içinizden gelmez artk birlikte olmak.cokta haklisiniz. Bir süre reddetmeye devam edin. Hamilelik sonrasi boyle sorunlar cok oluyor ama geciyor duzeliyor merak etmeyin :)

Şu anda evde değiller komşuyuz çok şükür eniştem bir süre ışşız kaldı bu yüzden

Yaa ne güzel böyle hikayeleri okuyunca insan umut doluyo. İnsallah cok mutlu olun bundan sonra da..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…