Eşimi evden kovdum,ama aslında terkedildim

Ya zaten 40 yaş genc bir yas ama krizin adi orta yas krizi benim sucum yok
Ins bende 45 yaşındayken 35 gosteririm.

Hiç düşünmeyin pişman olsun olmasın. 15 yiliniz gitmiş geri kalan yillariniz kurtarın

Kafadında bıtirmiş malesef
Bence zorlama üzülürsün

+100000

Çok saçma ama hiç anlamadım.evlendigimde şehrimi de değiştirdim..geleceğe yönelik ne düşünüyor bilmiyorum.asgari ücretle çalışıyor
Asgari ücretle mi karı kız peşinde koşuyor? Kadın demek para demek, bilmiyor galiba kendisi.
Pişman olmasını beklemeyin. Daha çok gençsiniz, siz de önünüze bakın onun yaptığı gibi.

Benim sizdr gorduğum gelse bir iki soze kabul edeceksiniz. Hic bir cevabinizda ayri bir durus yok cunku pisman olsun gelsin. Aynisini siz yapsaniz kabul edermiydi onu dusunun. Kendinizi bu kadar degersiz gormeyin

ne zaman pişman olur biliyo musun?
ergenliğinden beri sizinle birlikte olduğu için, şuan yeni heycanlar arıyor. Hormonları normal düzeye inince, kan beynine yol almaya başlayınca, bekar hayatına doyunca, düzenli hayatı özleyince, sizi sevdiğini, size haksızlık ettiğini vs hatırlayınca pişman olur. Ama asıl mesele pişman olduğunda sizin tavrınız ne olacak?

Asgari ücretle mi karı kız peşinde koşuyor? Kadın demek para demek, bilmiyor galiba kendisi.
Pişman olmasını beklemeyin. Daha çok gençsiniz, siz de önünüze bakın onun yaptığı gibi.
asgari ücretli olması hevesinin çabuk geçeceğini gösterir :)
orda burda kalmakla, karı kız peşinde koşmakla olmaz o işler. para yoksa tekmeyi yer yakında her kapıdan.

Ne oluyor bu adamlara yaa elbet pişman olurda çok zaman geçer hayat çok hızlı akıyor geride kalan insanlara üzülmek in çok kısa boşverin

Daha iyi ifade edilemezdi

Yediği haltları bile bile pişmanım kusura bakma derse
Bir 15+15 daha otuz yılınızı mı çürütmeyi hedefliyorsunuz?

peki bu ergene hala eşim demen? adam kız kovalıyor evli adam(!) ?
aynı şeyi sen yapsan muhtemelen öldürülmüştün çoktan.

Uzun süre beraberlikden sonra , elbette istisnalar vardır ama genelde boşanma ile sonuçlanıyor evlilik . Çünkü 15 yıl boyunca herseyi yasiyorsunuz. Evlilik yeni bir hayat demek ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…