Eşimi evden kovdum,ama aslında terkedildim

i... gibi pisman olcak ama boswerin oyle bir cikiyorki. allah cok buyuktr bu tarafin diger tarafida var. bak ne kadr sanslisin ki isin gucun var. bir adim bile geri atma ..

i... gibi pisman olcak ama boswerin oyle bir cikiyorki. allah cok buyuktr bu tarafin diger tarafida var. bak ne kadr sanslisin ki isin gucun var. bir adim bile geri atma ..
Umarım çıkar acısı,çünkü ben daha iyi daha güzel olsun diye uğraşmaktan başka birşey yapmadim

Umarım çıkar acısı,çünkü ben daha iyi daha güzel olsun diye uğraşmaktan başka birşey yapmadim
ona karsi icinde nefret bile barindirma annesi babasiyla konus. oglunuz boyle istiyor de ben elimden geleni yaptim. de amannn ondan koca olmaz hani yanlis anlasilmasim bir kere yakaladin ve adam piskinlige devam ediyorsa ondan koca olmaz cok iyi bir karar vermissin pismanliga gelince kendi babami ornek vereyim. super lotodan iyi bir para bulup annemi. koca memelekte 5 cocuguyla terk etti baba sevgisi nedir bilmem ve parasi bitti yaslandi anneme geri dondu cok gec oldu annem 2 sene sonra vefat etti siz siz olun hayatinizi yasayin o zaten pisman olack ama ona inat guclu olun

Boş gezenin boş kalfası ne yapar
Sıkıntıdan kız peşine koşmaya başlamış
İş bulamadığı 6 ayın sonunda evden kovsaydınız belki böyle olmazdı
Ne kadar eşitlik desekte erkeğin çalışmayıp kadının çalışması sıkıntı işte

Bırakın evden kovmayi,akşam eve gidince ne muhabbet acsam da canı sıkılmasa diye dusunuyordum

Pisman falan olmaz bacim o aklina koymus artik ne diye evlenmis madem ulen kolay mi evlilik i hayata ortak olmak oyuncak mi asla affetmeyin

Bu olanlardan sonra dönerse kabul edicenmi neyi bekliyorsun hala orda

15 yıllık birliktelikten sonra canı yeni heyecanlar istemiş herhalde??? ay anlamıyorum ben bu erkek milletini gerçekten. salın ipini gitsin, dışarıda bütün kadınların işsiz güçsüz güvenilmez bir herif için sıra olmayacağını, kimseyle sizinle olduğu kadar rahat olamayacağını görünce herhalde pişman olacaktır, ama siz önünüze baksanız ne güzel olur bence. hayatı zindan etmeyin kendinize, çocuğunuz yok, yaşınız da gençmiş daha.

Adam evlilik hayatını istememiş, çekip gitmiş ve en ufak bir pişmanlık belirtisi göstermemiş, kız bulma sitelerinde fink atmış ama siz hala vah 15 yılın, geri gelir mi derdindesiniz.
Bu adam geri gelse içiniz rahat bir şekilde evlilik hayatınızı sürdürebilecek misiniz?
Adam rahat, keyfi yerinde siz dertleniyorsunuz. Bırakın, sizde kendi hayatınızı yaşayın.

Çok üzülüyorum,hazmedemiyorum,ama herhalde bir zaman gelecek ve jetonum düşecek,ne hakkı var benimle oynamaya,hayatimla,,

antropoza girmiş o , bırak sen onu , dönse bile sana hayrı değil derdi olur

Bir gelisme war mi canim ?
Yok,,,dun akşam görüşmek istedi,bir iki defa kabul etmediğimden kabul ettim.belki bir diyeceği vardır diye,geldi boş boş muhabbetler,kedim le oynamalar falan,sonra kalsın istemedim.uykum geldi diyerek gönderdim.piskinlige devam,
Tekrar bir görüşme çabası olursa kabul etmeyeceğim.

Ne saçma ya! Amaç neymiş? Keşke "konuşacak bir şeyin yoksa gidebilirsin" tarzı bir sey söyleyip öyle gönderseydiniz.
Eğer o gider de siz güçlü görünürseniz ben eminim o pisman olup geri dönecek.
Ama keşke dönmese çünkü bence siz affedersiniz. Şunu unutmayın istisnalar olabilir ama aldatan hep aldatır.

Amaç,amacsizlık

Çok üzülüyorum,hazmedemiyorum,ama herhalde bir zaman gelecek ve jetonum düşecek,ne hakkı var benimle oynamaya,hayatimla,,
hak veriyorum size tabii ki, yerinizde kim olsa böyle hisseder. hazmedememek normal, ama zamanla geçeceğine eminim ben, lütfen kendinizi yıpratmayın. sizin yapabileceğiniz bir şey şu an için kalmamış gibi görünüyor çünkü.
ha aradan zaman geçsin, kuyruğunu kıstırıp dönsün, o zaman bi güzel tekme koyarsanız zaten hiçbir şeyiniz kalmaz bence :))
yukarıda da demişsiniz bir daha görüşmek isterse kabul etmeyeceğim diye, etmeyin bence de. çocuk oyuncağı mı bu yahu? valla ben sinir oldum adama

Beni anlayan insanların olduğunu görmek güzel,ailesi hafta bir arayıp zaman verelim zaman verelim diyor,bana onu soruyorlar çok komik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…