Eşimi evden kovdum,ama aslında terkedildim

Haklısın üstündeki kıyafetleri ayakkabıları bile ben aldım.
Parası olmayan adama kimse bakmaz hayatım. O sevgili yapan evli adamların çoğu paralı . Hele bi cebinde çay kahve ısmarlayıp, yedirip içirip gezdirecek parası olmasın bak bakalım kimse o adama bakıyor mu ? At sokağa 5 kuruşsuz dolansın dursun, nasıl tıpış tıpış gelip yalvarır sonra.

Kardeşim böyle yapan adam için pişman olacak benim kıymetimi anlayacak istediğini o kızlarda bulamayacak kollarıma geri dönecek diye mi düşünüyorsun ben anlamadım. Kbakma darılma gücenme ama bu resmen kendini gerizekalı yerine koymak.

Defet gitsin başından. Belliki mert sağlam aklı başında biri değil. Sen de kendi hayatına bak kendine yeni bir düzen kur.

O kendine bakan iki üç kıza aldanıp kendini yeniden bekar flört edecek kıvamda görmüş
Tekmelenince koşarak gelecek
Ki zaten öyle olacak
İşi gücü parası olmayan adama dönüp bakmaz kimse
Ooo beni havada kaparlar diye geziniyor şimdi ortalıkta
Dankkkk ettiğinde iş işten geçmiş olacak

Kardeşim böyle yapan adam için pişman olacak benim kıymetimi anlayacak istediğini o kızlarda bulamayacak kollarıma geri dönecek diye mi düşünüyorsun ben anlamadım. Kbakma darılma gücenme ama bu resmen kendini gerizekalı yerine koymak.

Defet gitsin başından. Belliki mert sağlam aklı başında biri değil. Sen de kendi hayatına bak kendine yeni bir düzen kur.
Haklısıniz cooook hemde,herhalde bir süre sonra bana da sank edecektir,başka biri anlatsa aynen sizin hepinizin dediğini derim.oyle biliyorum

Ben açıkçası uzun süreli ilişkileri sağlıklı bulmuyorum. 11 yıl sevgili kalmissiniz, çocuğunuz olsa ilk okulu bitirirdi neredeyse bir de 4 sene evlilik olunca... Sonuç olarak adam gençlik çağını yasayamadan ölüp gideceğini düşünmüş olabikir, artık sevgisinin kalmadığını olayın alışkanlığa döndüğünü hissetmiş olabilir. Dahası böyle hisseden siz de olabilirdiniz illa erkekler hep böyle düşünecek diye bir sey yok.

Sonuç olarak uzun ilişki sevgiyi yıpratıyor. 15 sene evli kalan kisilerin yaşayacağı duyguları belki de siz şimdi yaşıyorsunuz. Eşiniz da hayatını yaşıyor. Ya da kaybettiğini düşündüğü şeyleri, hic yapamadığı şeyleri yapıyor. Sizin için üzüldüm ama en azından eşiniz dürüst olarak boşanmak istediğini belirtmiş. Bilmiyorum ikiniz için de zor bir durum bence

Yani canim ablam esin sorumsuz, gamsiz bir tip. Soyle bir tipi giydirip cebine para koyup evine koca diye getirirsen olacagi budur. Kapiya kopek diye baglamam senin kocan gibi bir adami. Hem aldatiyor, hem parani yiyor eee sen bu iliskiden ne umuyorsun ki? At gitsin evden.

Merhaba,34 yaşındayım.15 yıldır birlikteliğim var 4 senedir de evliyim.. birbirimize çok uyumlu bir çiftlik. esim biraz şanssızlıklar dan dolayı evliliğimiz süresince işsiz kaldı, ama ekonomik sıkıntı cekmedik. ben de çalışıyorum. esim kafasını kaldırıp kızlara bakan bir tip değildi, bir kaç ay önce ayrılmak istediğini evliligin ona göre olmadığını söyledi, özgür olmak istiyormuş, ben pek ciddiye almadım. ama bir ay önce telefonunda kız mesajı falan gördüm. igrenc konuşmalar, neyse iki kişi imiş, bende bunu evden gönderdim. bir aydır ayriyiz, ortada boşanmak istiyorum diye geziyor, çeşitli kız bulma sitelerinde dolanıyor, benle hiç bir problemi yokmus mus, ama evlilik ona göre değilmiş,,, ne istesem verecekmiş, sanki nesi varsa, arkadaslarinda kalıyor, nerede akşam orda sabah geziyor,Ben verdiğim emeklerle aciyorum. bide tabi 15 yilima, beraber büyüdük sonuçta,Size sorum, pişman olur mu, olursa ne zaman. babası boşandıktan sonra bu evde kalamayacağını söylemiş, bir planı da yok, erkek psikolojisi nasil birşey, ben bir anlam veremedim
Gelse kabul edecekmisin?

Eylül’ün konusu geldi aklıma, eşimle konuşmamız’dı sanırım konusunun adı. Onun da eşi durduk yere ayrılmak istemişti ortada bi aldatma yoktu ama sonunda ayrıldılar, Eylül en son çok mutluydu oğluyla.

O bunalim 40 yaşında olmuyor mu?
Orta yas krizi?
Evet andropoz deniyor ona.
Ama gözünüzü seveyim, orta yaş demeyin 40'lı yaşlara.
Artık ömür ortalaması uzadı,70 yaş üstü yaşlı kabul ediliyor.
Yazan: 45 yaşında olup,35 gösteren (ben demiyorum etraf diyor) ama 25 hisseden ben.

Yani canim ablam esin sorumsuz, gamsiz bir tip. Soyle bir tipi giydirip cebine para koyup evine koca diye getirirsen olacagi budur. Kapiya kopek diye baglamam senin kocan gibi bir adami. Hem aldatiyor, hem parani yiyor eee sen bu iliskiden ne umuyorsun ki? At gitsin evden.
Kuzum attım atmasına da,,insanda istiyor ki gelsin pişman olsun.ben bitireyim.

X