Eşimi dinlemeli miyim ??

Senin kocaya ayar olacağım da sabır. Yani şimdi ağzımı bozmayım.
İnsanı heveslendirip heveslendirip yarı yolda bırakmak en tiksintğim şeydir.

O şimdi ben herşeyi ihmal ederim diye korkuyor
3 küçük çocuğunuz var, onları ihmal etmeden, var olan düzeni bozmadan çalışacağınız zaman zaten kısıtlı olur. Bunun farkındasınızdır herhalde. Çok büyük bir beklenti içinde olmadan kendinize bir meşgale gibi olur sizimin şartlarıda, açıköğretim okumak. Eşinizle konuşun bunları ikna olması açısından.

Valla benim arkadaslarim çocuk gelişimi okuyor hatta biri bitirdi formasyona başladı. Gerisi kpss de iyi bir sıralama alırsa atanilir.bir ara çocuk gelişiminden çok atama yaptılar herkes buraya yazıldı şimdi sanırım cok fazla ataması yok

2016da evlendim hem okudum hem evli kaldım benim amacım çocuklar ihmal olsun felan filan değil eltimle kavga ettim ondan sonra bana bir bunalım bir uğraş olsun geldi kendimi her anlamda geliştirme isteği oldu

Amacım iş bulmak değil sadece evde durduğum yerde okumak

Bence kesinlikle okuyun, hedefiniz olması çok güzel boş şeylerle ekti kavgası ile meşgul olmazsınız en azından faydalı bir uğraş olur.

Eşin sadece para verecek ve sınav günü çocukları 1 saat oyalayacak çok da konuşmasın bence.

Amacım iş bulmak değil sadece evde durduğum yerde okumak
Bu devirde evet işe girmek zor ama ilerde çalışırsanız mantıklı bir bölüm okursanız neden olmasın. Hedefinizi küçük tutmayın 3 çocukla bunu başaran insanlar var kendinize güveniyorsanız deneyin sonra pişman olmayın

2016da evlendim hem okudum hem evli kaldım benim amacım çocuklar ihmal olsun felan filan değil eltimle kavga ettim ondan sonra bana bir bunalım bir uğraş olsun geldi kendimi her anlamda geliştirme isteği oldu

Ee o zaman çocuklarla ilgili, okulla ilgili bir şey öğren. Üç çocuk var onlara faydası var. Gerçekten eğitimi, çalışmayı düşünen insan önce bir çocukları için faydalı ne iş yapabilirim ne öğrenebilirim diye bakar ona göre hareket eder. Çocukların zaten biri ilkokulda, diğeri kreşte diğeri evde. Bunların eğitimleri, gelişimleri daha önemli.

Ikinci universiteyi okumak istiyorum demissiniz ya siz on lisans okumussunuz yani lisans mezunu bile degilsiniz. Elinizde bir lisans diplomaniz olsun ve elbette ki bir is tecrubeniz olsun. Yani boylesine hayati bir karari bile esiniz sizin yerinize verebiliyorsa ne denir ki bilemedim. Adam sen dusunme ben senin yerine dusunurum diyor resmen ben yerinizde olsam neden boyle bir es sectigimi dusunurdum once.

Moda tasarım okudum önlisans önü kapalı ben KPSS ile ile önüme açmak için sosyal hizmetler bölümü istiyorum

Aldığınız karara saygı duymayan bir adama üç çocuk vermişsiniz daha da hata yapıp her dediğini yapmayın bir zahmet. Sormanız hata ben açık öğretime kaydoldum demeniz yeterli değil miydi? Sonuçta sizin hayatınız.. Okumanız size ne kazandırır bilmem ama kendi Kararlarınızı verebilmek emin olun ki çok şey kazandırır

Bende aynen öyle dedim ve kayıt oldum ama tam kayıt için parası yatması lazım 2450 tl bunu vermiyor işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…