Eşimi denedim ve ...

tabı ya belkı de yakın kankisidir vermıstır sıfrelerı neyım
kım bılır yahu, kım bılır
fesat bı arkadası o anda esinize dıycektır gıt şurada bekle benı ben sana bısey dıcem dıcektır

kocanız da oraya o anda gıttıgınde sızı ya da kankınızı gorecek ama aslında bıseyden haberı olmaycaktır hıc fılm ızlemıyonuz mu tuzak bıle olabılır
kendınıze ezıyet etmeyın boyle kendı kuyunuzu kazıyonuz haberınız yok mirmirmirmir

Bir tanıdığım kocasına aynı şeyi yaptı sonlarından haberim yok ama iş çok büyüdü. belli bir yaştan sonra dizinin dibinden ayrılmaması seni sıkıcak böyle şeyler için huzurunu bozma.Bu tip olaylar insanın dengesini bozar yeniden kazanmak için benim tavsiyem uzman tavsiyesi.Buraya bi arkadaş benzer derdini yazmıştı.Merakkını destekleyen alevleyen birçok mesaj aldı ve işi kapatmadı .günler sonra üzücü haberini yazmış.

ılgi bayanları da memnun eder , bayanlar da başka bir erkek kendisine ilgi gösterince

karşılık versin mi o zamanCADIARZU

----------------------------------------------------

Bayan yapsa aynı şeyi afedersiniz namussuza çıkar adı , gerek çevre gerek eşi tarafından...Erkek yapınca çapkınlık...

Çapkınlık diye bir kavram var ama evli insan yapınca kadın -erkek farketmez adı aynıdır benim lügatımda...Kadının yaptığı yanlışın boyutu ne ise erkeğinki de aynıdır , ne eksik ne fazla...

Aynı şeyi bayan yapsaydı "kocasına dönüp senin olduğunu biliyordum" deseydi erkek ne tepki verecekti düşünebiliyor musunuz ?

"Hıı öyle mi , tamam ben hatalıyım seni denediğim için !" mi diyecekti ...Hiç sanmam...Deneyende değil sorun , denemeye itene bakmak lazım... Demek erkek güven vermemiş , şüphe bırakmış...

Son düzenleme:

durumuna cok uzuldum arkadasim keske yaniliyor olsan. bence cok cok iyi düsün ve bi karar ver, eger gercekten bosanmak istiyorsan icinde az bir seyde olsa sevgi, acima duygusu vs kalmadigini dusunuyorsan bence oyuna devam et fakat bi avukatada danis derim. diyelim gittin cafede bulustun ve elinde yazismalariniz var fakat bunlar yeterli delil olmayabilir cunku bunlari bi tek sen biliyorsun!! binbir tane yalanlar bulabilir esin kendini aklamak icin. o yuzden bence git bi avukata danis ve ona göre saglam adim at canim. Rabbim hakkinda hayirlisini versin.

benim mesajımı kopyalamışsınız ama yazdıklarınızın benim mesajımla alakasını göremedim...
tek deneme olayı var onada cevabım: şüphe duyduğum ,duyacağım bir adamla evli kalmam zaten. deneyip kendimide erkeğim dediğim adamıda o duruma düşürmemsengözlerimebaksanab

Son düzenleyen: Moderatör:
bitir yada bitirme ama karşısına çık ve tanışmaya geldim de bakalım o zaman nasıl kızarıcak senin fikrin ama bana kalırsa evliliğini bitirme her erkek yapıyor malesef çapkınlık yanlış olsada...bilsekte bilmesekte önemli olan bu sorunu çözmen yani daha sıcak bir yuva yanlış anlama iç çamaşırlarına giyimine daha özen göster ilgili ol sorunu çözemessen hakkında hayırlısı derim kendini üzme hayat senin hayatın mutlu nasıl olucaksan onu yap kimseyide dinleme canım

Son düzenleme:

ne diyorsun canim sen ya -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu- kafam karisti kafamçokkarıştıne sifresi ne fesat arkadasi nerde bekliyor ne filmi aygece gece gene beni kopardin kiz
kafamçokkarıştı

mesela şey olabılır açayım konuyu,

bu hanımın eşinin samımı bır arkadası var ve eşinin facebok msn hesabının sıfrelerını bılıyr ve arada o kullanıyor, hatta eşi artık ben kullanmıyorum dedıgınden dolayı o arkadası onları kullanıyor durumda,

sonrasında o arkadasıyla konusuyor yani bu hanımımız, hanım zannedıyo kı eşinın resmı var telefon oonun telı dıye esıyle konusuyo,
ama degıl! arkadasıyla konusuyo eşinın sıfresını verdıgı arkadası

sonra eşinın o sıfresını verdıgı fesat arkadası olayı anlıyo ve bu hanımımıza bulusma yerı vs soyluyo,
bu arada hanımın eşini de aynı mekana gönderıyor

sonra hanımın esıyle sözkonusu hanım bulusuyolar ve aldatıldım sanıyo hanımımız, ancak ikisine de komplo duzenlenmıs
mirmirmirmir
annadınız mı, olmayacak sey degıl bunlar polısıye dızıden fırlamıs gıbı duruyor ama olabılır

yani cok ıhtımal var bu konuda bana kalırsa oyle hemen aman öf aldatıo deıp kestırıp atmamalı
ayrıca kendı ıcıne fesat sokmasın hanımımız bu işin yakasını bıraksın derım, aldatıldıgını ogrenıp bosanmaya hazırsa buyursun, neyse bı ara eşinın burcunu da soylesın rıca etsem analız edelım.

Sizle ilgili olan kısmı sadece altı çizili ve kırmızı olan cümleydi...

"ilgi herkesi memnun eder. eşinizde ilgiye tepki vermiş olamaz mı?"

Ben burda konu sahibi arkadaşın kocasının davranışını mazur gördüğünüzü düşündüğüm için yorum yazdım size... Öyle bir anlam çıkardım bu cümleden...

Diğer kısımlar size yazılmış değildi genel olarak düşüncemi belirttim orda, zaten çizgi çekip ayırmıştım ...

önce iyi düşün. eğer başka sorunlar da varsa ve bu ilk değilse devam et. hemen buluşma hatta. elinde delilini arttır. ama ilk defa ise ve başka bir sorun yoksa bence bırak burda. çevremdeki bazı evli erkekler diğerlerinin anlattıklarından etkilenip böyle bir şeye kalkışıyor ama hemen vazgeçip görüşmeyi bırakıyor. eşinde ben de bi deneyim diye kalkışmıştır belki pişman bile olmuştur.

eger gercekten yuzune vurmak istiyorsaniz, ve bunu bahane sunamamasini saglayacak bir sekilde yapmak istiyorsaniz, iyice emin oldugunuz bir gun esinizin tanimadigi bir bayan arkadasiniza bu konuyu acin. ama bunun olmasi icin artik esinizin iyice kendini ele vermis olmasi gerekiyor internette. bir sekilde ayni masada oturmalarini saglayin. sonra hicbirsey olmamis gibi masalarina gidin ve neler oldugunu sorun. arkadasiniz sizi tanimiyormus gibi sasirsin yani rol yapsin. esinizin sundugu bahaneleri dinleyin. son olarak bu isi beraber planladiginizi soyleyin ve konusma kagitlarini eline tutusturun.

öncelikle çok üzüldüm arkadaşım .. bizim düşüncelerimizden ziyade bir uzmanın görüşünü alıp ona göre davranman en doğrusu olucaktır sanırım .. bu durumun altında yatan psikolojik nedenin çözülebileceği ihtimali var bence ..

ama böyle bir imkanın yoksa ben olsaydım ne mi yapardım ? ben ani bir karar verip ona göre hareket etmezdim .. bir yuvanın dağılması söz konusu .. açıkçası bir buluşma filan da ayarlamak manasız çünkü bu bitirmek demek .. bitirmek için bunlara gerek yok ki.. mühim olan emin olmak bitirmek gerek mi diye.. eşinin hareketlerinden şüphelenmişsin bence eşinin gizliden her halini her görüşmesini izle.. başka biriyle ilişkisi var mı anlamaya çalış .. belki başka biri yoktur ucuz bir çapkınlık denemesidir aranızdaki sadece .. ayrıca belki de eşin bir süre sonra bu durumundan rahatsız olacaktır.. takip ettir gerekirse yani bir şekilde sabırla eşini kontrol altında tut .. üstü örtülecek bir durum değil çünkü.. bu zaman zarfında her ne kadar zor olsa da hiç olmadığın kadar eşine ilgili ve anlayışlı ol.. ilgisini sevgisini evine çevirir inş.. eğer değişmezse uzun bir takip sonrası bana göre hatta bir yıl filan ( bu arada değişme olmazsa zaten elinde yeteri kadar delil olur..) o zaman ayrıl derim.. bu benim Allah korusun böyle bir durumda izleyeceğim yol .. doğrusunu kendin bilirsin .. Allah yardımcın olsun.

Cok dogru söylemis.Harfiyen katiliyorum.

Kesinlikle tasvip etmedigim oyunlar bunlar...

Belki esin kendiliginden gidip bir kadina böyle bir teklifte bulunmaz yapmaz
lakin ayaklarina gelen kismeti tepmek istememis...erkeklerin yüzde 90 gibi...

Ayrica ona seni cok begendim tanismak istiyorum gibi seyler yazdiysan bilemiyorum...duyarsiz kalabilecek erkek azinlikta kanimca...

Keske hicte böyle birseye kalkismasaydin arkadasim...aldatiliyorsan zaten bir sekilde mutlaka ortaya cikardi...

eline yeskin birsey alacaksin gozune o an ne fazla gorundu cipir cipir keseceksin klava:klava:

Bende bu versiyonun bir baskasini yapmistim esime ve cok uzulmustum

ben isteyim esimde cocuklar evde is yerinde seytan beni durtdu ama dusunmesi bile elimi yagimititretdi: ( neyse arayacagim ona telefon acacagim elime bir kagit mendik aldim telefonun konusulan kismini kapatacagim ki sesimi anlamasin o zamanlar oyle her evde sakir sakir internet yoktu:) neyse aradim
"filan beylemi gorusuyorum ",
"evet benim "
"sizin telefonunuzu bir arkadasinizdan aldim da ben sizi cok eskiden taniyorum ama hic bi yakinligimiz olmamisti simdide bu sehre yolum dustu seni gorup hatrini sormak istedim";

diye yamaniyorum

"aa oylemi nerdeydinizde geldiniz"

bilmem ne sohbetler ama bu arada bendede bir O...... gulusu cikarmis sinirden adamin aklini basindan aldim

"iste bir sehir ismi verdim orda yasiyorum (esimden ayrildim) parantez icinde kulaga girdi dul oldugum kötükedihüso "buraya geldim ama seni gormeden gitmek hic istemiyorum musaitsen filan yerde bi kahve icebilirmiyiz..".

"esim ama ben su an cocularimlayim "
ben" anneleri yokmu
"esim calisiyor kusura bakma ama benim gelmee imkan yok ama sizide cok merak edim eski tandik deyince " ben israr ediyorum bu sirada esimde benim esim cok kiskancdir ogrenirse yuvan yilir hic riske atamam" diyor bende usteliyorum ama bu arada citdi sert bir sekilde konusmuyor arandigina sorulduguna cok mutlu olmus zevkin doruklarinda kötükedihüso ben sizi cok emerak etdim ama gelmeme imkan yok kusura bakayin dedi sempatik bir sekilde..

aaammaaaa ben cildiriyorum elin O...... suyla sen nasil konusursun nasil gulersin nasil onu merak edersin hayatimin sikandali Çok üzgünüm çoookcildiriyorum vucudumdaki titremelere engel olamiyorum esimde bir yadan "gitdimi gitmedim esimi seviyorum onun uzulecegi birsey yapmam dedimi dedim daha ne yapabilirim diyor bende "kusura bakmayin cocuklarimlayim vaktim yok diyecek kapatacaktin telefonu "diyorum ama citdiyim 15 gun agladim sizladim bana bunu nasil yapar diye ama sonra olayin ustunden zaman gecince o kadarda abartacagim birseyde degilmis diye biliyorum

amaa arkadasar kimseye tavsiye etmem esinizi denemeyi:1no2:

eğer bu evlilik bitecekse sonunda
devam et oyuna git yeni bir hat al ya da arkadaşını konuştur
git buluş onla..
ama yok ben ayrılmam diyorsan daha fazla karıştırmanın anlamı yokü
çok geçmiş olsun bu aradafisfisfis

Sonunda yüzleşmek var ama............Adamın yaptıklarını gözüyle görmek bir kadın için,
en son noktadır.Son noktayı koyabilirmisin?.....................

bu erkekleri anlamak gerçekten çok zor.bu tip erkekleri gerçekten bir güzel benzeteceksin.hiç mi akıllarına gelmez,yakalanabileceleri.allah yardımcın olsun canım .

canim benim buna benzer olayi bende yasadim..benzer diyorum benim esim sadece yazismayi tercih etti benimle bulusma teklifi yoktu.. ne oldu dersen.. birgün kendim unutmusum kayidimi o sayfadan silmeyi esim görünce o nick isimle anladi ben oldumu.. benim agir sözüm oldu ona karsi..seni esimi takip edecem diye namuslu karini kayip edecektin.. ilk üste cikti sonra hatasini anladi.. sonuc diyeceksin.. halen esimle birlikteyim ve suan bilgisayarla pek alakasi bile yok desem yeridir.. tabi bu görebildigim.. görmedigim zaman ne yapiyor bilmiyorum cünkü bi kere yasadigim icin süphesi icimden cikmiyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…