Eşime Söylemekle Doğru Yaptım Bilmiyorum...

gulden_88, post: 45953105, member: 749701"]Eşim Karslı bu olay duyulur duyulmaz memleketten 2 minibüs adam yola çıkmış geliyormuş kayınbabam anlattı onlar bir şey yapmaya cesaret edemezler zaten ama içim yanıyor ya hapse atarlarsa
He canim he:KK67: . millette işini gücünü
bıraktı senin sapiginla uğraşacak. İki minibüs mu iki kamyon olmasın genelde öyle oluyor cunku:KK53:

Oh ellerine sağlık.. Haketmiş köpek. İnşallah eşine bir şey olmaz. Ama keşke ilk rahatsız ettiği gün şikayetçi olsaydınız haklıyken haksız duruma düşmezdiniz.

insanoğlu ne kadar ahlaksızlaşabiliyor böyle.. her gün bunun gibi onlarcasını duyar olduk. eşinizin ellerine sağlık.. umarım ceza almaz.. geçmiş olsun

hadi adama kızdı diğer iki kişiyi yoğun bakıma sokcak kadar niye dövdü ? işin diğer kısmı eşiniz inşallah ceza alır . bir insanı yoğun bakımlık etmek öyle kolay kolay yapılacak bir şey değil . yetmemiş 3 kişiye aynısını yapmış . sizin telefon numaranızı nasıl bulabilir ki ? bu da enteresan . ayrıca o markete bir sürü kişi gidiyor sizi kafaya takması için bir sebep lazım . mesela birinin telefonunuzu ona vermesi gibi .
Ne yapsaydı ? sapıklara bir demet çiçek mi götürseydi? teşekkürler eşime tacizde bulunmuşsunuz ellerinize ağzınıza sağlık mı deseydi !!!!!töbe töbe adamları dövmeyipte kendimi dayak yeseydi ....sanırım bekarsınız ve bir eşiniz yok nerdeyse gerçekten konu sahibini suçlu bulacaksınız!!!

Son düzenleme:
eşine sonuna kadar hak verdim. karşısında 2-3 kişi sopayla saldırınca, ya eşin komalık olana kadar dayak yiyecekti ya da karşılık verecekti.
ellerine sağlık, inşallah para cezasıyla kurtulur.

hadi adama kızdı diğer iki kişiyi yoğun bakıma sokcak kadar niye dövdü ? işin diğer kısmı eşiniz inşallah ceza alır . bir insanı yoğun bakımlık etmek öyle kolay kolay yapılacak bir şey değil . yetmemiş 3 kişiye aynısını yapmış . sizin telefon numaranızı nasıl bulabilir ki ? bu da enteresan . ayrıca o markete bir sürü kişi gidiyor sizi kafaya takması için bir sebep lazım . mesela birinin telefonunuzu ona vermesi gibi .
sopayla birkaç kişi saldırınca ne yapacak, armut toplayacak değildi herhalde.
seni dövmeye kalkışan hanzoya, eğer gücün yetseydi ya da savunma sporu bilseydin haddini bildirirdin sanırım.

Sustukca dahada cesaret alacakti esinin eline koluna yuregine saglik .bu ne cesaret elin evli barkli hanimina mesaj atiyosun onunu kesiyosun.esininde ciddi bir ceza alicani sanmiyorum .basit adam yaralama hiddet ve siddete kapilarak gitmis dovmus gayette hakli olarak .bunla gecmis olsun umarim ayni semtte bile yasamaya cesaret edemezler bundan sonra.

He canim he:KK67: . millette işini gücünü
bıraktı senin sapiginla uğraşacak. İki minibüs mu iki kamyon olmasın genelde öyle oluyor cunku:KK53:

Tabi ki gelecekler seviliyorlarsa. Sapık için değil , kavgaya karışmış ve mahkemelik olan adam ve madur kadın için geliyorlar.

Minibüs ne ki , bir kaç otobüs kiralayıp gelenlere şahit oldum.
Birlik her zaman iyidir.

Arkadaşlar öncelikle hepinize tşk ederim destekleriniz için biraz önce kayınbabam aradı çok şükür eşim tutuksuz yargılanacak eşim mahkeme de çok güzel bir savunma yapmış mesajları göstermiş örnek verirsem ben oraya görüntülerde 22:03 de girmişim kavga 22:07 başlamış amacım onlara zarar vermek olsa girer girmez yaparım demiş ama tek amacım konuşmaktı onlar bir anda sopayı çıkarınca görüntülerde sabit ben kendimi savundum demiş hakim bu kadar ustaca nerden öğrendin demiş kendini savunmayı hakkarı dağ ve komando tuğayında askerlik yaptım eğitimim ordan gelir demiş ve çok şükür tutuksuz yargılanacak ama adli kontrol şartı felan getirilmiş tam nedir bilmiyorum şimdi eşimi bekliyoruz bugün artık giremem yarın gelişme olursa bildirim hepinize tekrar tşk ederim.
Gözün aydın, sevindim . Bundan sonra ki süreçte umarım başınıza bela olmazlar. İmkanınız varsa semtinizi değiştirin, bu zihniyettekiler uslanmaz.

ellerine sağlık diyenleri ben anlamıyorum. karşıdaki adam ölseydi, konu sahibinin eşi hapse girseydi ne olacaktı. adamlar yoğun bakımlık olana kadar dövmüş yani bunun savunulacak, eline sağlık denilecek hali yok. kendini kontrol edemeyeceğini biliyosa hiç gitmeyecekti oraya. kavga etmeye değil konuşmaya gittiğine kimse inandıramaz beni. ha onlar sadlırmıştır bu sefer de kendini korur ortamdan uzaklaşırsın, komalık etmek çok başaka bi olay. suçu suçla halledemeyiz yani. adam ne yapmış olursa olsun onun cezasını vermek bize düşmez. umarım konu sahibinin eşi hakettiği cezayı alır.

her ne kadar şiddet çözüm olmasa da bu gibi durumlarda insan kendine hakim olamıyor. eşine suç bulamıyorum. kurtulduğuna sevindim inşallah bir daha böyle bir mevzu olmaz. o herif de yanındakiler de akıllanmıştır.

ellerine sağlık diyenleri ben anlamıyorum. karşıdaki adam ölseydi, konu sahibinin eşi hapse girseydi ne olacaktı. adamlar yoğun bakımlık olana kadar dövmüş yani bunun savunulacak, eline sağlık denilecek hali yok. kendini kontrol edemeyeceğini biliyosa hiç gitmeyecekti oraya. kavga etmeye değil konuşmaya gittiğine kimse inandıramaz beni. ha onlar sadlırmıştır bu sefer de kendini korur ortamdan uzaklaşırsın, komalık etmek çok başaka bi olay. suçu suçla halledemeyiz yani. adam ne yapmış olursa olsun onun cezasını vermek bize düşmez. umarım konu sahibinin eşi hakettiği cezayı alır.
Çok güzel anlatmışsınız bende böyle düşünüyorum ama konu sahibi eşinin dövdüğü için suçlu olduğunu kabul etmiyor ve o Ada'mın ölebilme ihtimalinde kocasının hapis yatabiliceğinide düşünemiyor. Ben kesinlikle burdaki eline sağlık yorumlarını yanlış buluyorum kötü bi örnek bence bu durumda olanlar Warsa hukuk yoluyla değil kocasına söyleyip ağzını burnunu kırdırma yoluyla çözüm aramaya çalışacaklar. Ha şöyle bişeyde söyliyim konu sahibi kendi çapında haklı kocası başka şekilde öğrenseydi yanlış anlasaydı belki yoğun bakımda kendisi olacaktı Allah korusun iyi yapmış söylemiş ama önce aile büyüklerini uyarıp yardım isteyip başının belaya girmesini önleyip yapsaymış neyse olan olmuş içeride girmemiş eşi ama dediğim gibi yanlış örnek burdaki yorumlar

Çok güzel anlatmışsınız bende böyle düşünüyorum ama konu sahibi eşinin dövdüğü için suçlu olduğunu kabul etmiyor ve o Ada'mın ölebilme ihtimalinde kocasının hapis yatabiliceğinide düşünemiyor. Ben kesinlikle burdaki eline sağlık yorumlarını yanlış buluyorum kötü bi örnek bence bu durumda olanlar Warsa hukuk yoluyla değil kocasına söyleyip ağzını burnunu kırdırma yoluyla çözüm aramaya çalışacaklar. Ha şöyle bişeyde söyliyim konu sahibi kendi çapında haklı kocası başka şekilde öğrenseydi yanlış anlasaydı belki yoğun bakımda kendisi olacaktı Allah korusun iyi yapmış söylemiş ama önce aile büyüklerini uyarıp yardım isteyip başının belaya girmesini önleyip yapsaymış neyse olan olmuş içeride girmemiş eşi ama dediğim gibi yanlış örnek burdaki yorumlar

söylemekte haklı zaten. ben olsam ben de söylerdim. ama böyle bi duruma tedbir olarak mutlaka ya annesinin ya babasının ya da başka bi tanıdığın yanında. hadi bunu yapmadım. adamın o kapıdan çıkmasına asla izin vermezdim. gerekirse kapıyı kilitler anahtarı yutardım yine de göndermezdim. çünkü oraya gidişin ardından hayırlı bişey çıkmayacağı ya da medeni iki insan gibi konuşulmayacağı belli bişey. üç kişiyi komalık etmek nasıl bi süper güçtür bilemedim ama yoğun bakımda olan konu sahibinin eşi de olabilirdi dediğiniz gibi.

bi de ortada iki yabancı da var hastanelik olan. düşününki bi arkadaşınızın yanında oturuyosunuz. yabancı bi adam geliyor ve arkadaşınızı tacizle bilmemneyle suçluyor. tabi ki siz de arkadaşınıza sahip çıkar tartışmaya dahil olursunuz. ha sopa çıkarmazsınız ama karşınızdakinin ne niyetle geldiğini bilmiyosunuz.

yani ne olursa olur aşırı bi şiddet var burda ve hiç normal değil.

Allah herkesi bu mübarek günün hatrına böyle olan bütün kötü niyetli insanların şerrinden korusun. (amin)

Takıntılı, edepten nasibini almamış adamın biri böyle hiç yoktan başa bela olabiliyor işte. Gerçekten çok zor bir durum. Allah yardımcınız olsun. Rabb'im en hayırlı, en kolay bir biçimde sizi bu adamdan, bu adamın neden olduğu olaydan kurtarsın inşaAllah.

Olmadı o semtten taşının. Tel no'nuzu değiştirin. Hatta oradaki tüm tanıdıklarla olan iletişiminizi bile kesin. Çünkü tel no'nuzu bir şekilde ortak tanıdığınız bir kişiden zorlanmadan aldığı çok açık geldi bana.

Allah muhafaza takıntılı sapıklık halinden intikama bile dönüşebilir yaşadığınız bu olay sonrası adamın hali.

Allah'ımdan tekrar tekrar sizi bu beladan kurtarması için hayır diliyorum.

ellerine sağlık eşinin. eğitimliyim modernim ve böyle düşünüyorum.

konu sahibinin eşi o telefondaki mesajları görüp cinnet geçirip eşine mi zarar verseydi? ya da aman ya adalete güvenelim savcılığa gidelim diyerek gözlerinden kalpler çıkarak savcılığa gidip haklarının 2 yıl sonra kendilerine verilmesini mi bekleselerdi?
tecavüz olayında erken boşalma olduğu eylem tam gerçekleşmediği için ceza indirimi yapan adalet sistemimiz atılan hayvani bir aşk mesajını kaç yılda çözümleyip hakedene hakkını verirdi.

konu sahibi eşin çok iyi yapmış erkek dediğin öyle yapmalı zaten.
sen çok iyi yapmışsın eşine söylemişsin, hiç olmazsa o köpek hastaneden çıkınca bir daha birinin karısına mesaj atacağı zaman 2 kere düşünür.

konu sahibinin eşi o telefondaki mesajları görüp cinnet geçirip eşine mi zarar verseydi?

vermesin. kendisine hakim olsun. eşini döveceğine gidip üç adamı dövmek, komalık etmek çok da iyi bi alternatif olmamış bence.

konu sahibi eşin çok iyi yapmış erkek dediğin öyle yapmalı zaten.

erkek dediğin dövmeli mi? dövmeyinde erkek olunmuyor mu? ya da şöyle diyelim konu sahibi mesajlara karşılık vermiş olsaydı vs bu sefer dediğiniz gibi adam tutup karısını mı yoğun bakımlık etmeliydi?

vermesin. kendisine hakim olsun. eşini döveceğine gidip üç adamı dövmek, komalık etmek çok da iyi bi alternatif olmamış bence.

erkek dediğin dövmeli mi? dövmeyinde erkek olunmuyor mu? ya da şöyle diyelim konu sahibi mesajlara karşılık vermiş olsaydı vs bu sefer dediğiniz gibi adam tutup karısını mı yoğun bakımlık etmeliydi?

eşinin başka bi erkekle aşk dolu mesajlaşmalarını gören bir erkeğin sadece ceketini alıp mutluluklar dileyerek çıkması dünya üzerinde sayılıdır. ben de eşyanın tabiatına uygun bir senaryo kurdum, bir erkekle eşinin mesajlaştığını gören bir adam mutlaka eşine zarar verir, sadece oranı değişir o zararın.

çok güzel bir alternatif olmuş ellerine sağlık, herkesin kardeşi, babası, kocası , erkek arkadaşı böyle yapsa böyle p.çler kadınları taciz edemez.

X