Eşime boşanma davası açtım ama pişman oldum

Boşanmak istemiyorsun eşin de istemiyor davayı da geri çekip çekemeyeceğini googlesan öğrenicen zaten.
Asıl mesele nedir bizden mi icazet almak istiyosun yani. İkinizde okeysiniz sorun ne yani burda çekme pişman olursun mesajlarını görmek mi istiyosun. İnan anlamadım ???

Anlaşamıyoduk aynı evde iki yabancı gibiydik şimdi ise gayet güzel anlaşıyoruz aramızda sorunlar kalmadı bı şans daha vermek istiyorum eşime
Aynı evde olmadığınız içindir o. Ayri şehirlerde nasıl iyi anlaşmaya başladınız ?
Bu kısmı ayrı, tekrar barışmak istiyorsanız barışın ki zaten iletişim halindesiniz sanırım, adliyeye gidip davanızı geri çekin madem ama ev durumu, beraber yaşıyorsanız ailenizin yaklaşımı hepsini düşünerek hareket edin, pişman olmamak adına. Davayı çekmek işin kolay kısmı.

Hayır ondan değil davayı geri çekilir mi? Onu öğrenmek için yazdım

Aynı evde olmadığınız içindir o. Ayri şehirlerde nasıl iyi anlaşmaya başladınız ?
Bu kısmı ayrı, tekrar barışmak istiyorsanız barışın ki zaten iletişim halindesiniz sanırım, adliyeye gidip davanızı geri çekin madem ama ev durumu, beraber yaşıyorsanız ailenizin yaklaşımı hepsini düşünerek hareket edin, pişman olmamak adına. Davayı çekmek işin kolay kısmı.

Aynı şehirdeyiz sürekli iletişim halinde yüz ailemle de konuşucam onlarla bu konuyu biraz sert tepki göstericekler ama ben onları ikna edicem

Muhtemelen boşanma davasını geri çektiğiniz için de sonrasinda pişman olacaksınız.
İnsanlar değişmez, değişmiş gibi yapar.Zorlamaya gerek yok boşanma kararı alınmışsa olay bitmiştir zaten.İkinci defa deneyip mutlu olana hiç rastlamadım.

Aileniz de muhtemelen bu tutumunuza kızacak.İlişkiler düzelse bile aradaki kırgınlık ve sinirle söylenmiş cümleler karşılıklı olarak unutulmayacak.Zamanı geldiğinde gün yüzüne çıkacak ve yine bişeyler başa saracak.Üzgünüm ama hislerim ve düşüncelerim bu yönde...

Aynı şehirdeyiz sürekli iletişim halinde yüz ailemle de konuşucam onlarla bu konuyu biraz sert tepki göstericekler ama ben onları ikna edicem
Peki neden boşanmak istemiyorsunuz? Eskiden hep istemişsiniz. Sizi insan yerine bile koymuyormuş, şu an söz falan mı verdi?

Fatura derdi yok, kira yok, saat sorunu yok, özgür, çocuk ağlaması, eş sorumluluğu yok. Maaşı büyük oran kendine kalıyordur vs. Vs.

Allah korusun şu an ben de tek kalsam. Eve gel zıbar yat, maaş kalır, karışan yok. Az stresle daha pozitif olurum. Kaldı ki benim yüküm bedensel yoğunluk. Birden hafiflesem neye yorulacağım?

Mevzu aynı ev de tekrar nasıl olacak?

X