Eşime boşanma davası açtım ama pişman oldum

plotonik

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2022
37
1
25
Eşimden boşanma davası açmıştım geçen yıl davam hala devam ediyor ama ben boşanmaktan vazgeçmek istiyorum dava devam ederken boşanmaktan vazgeçip davayı geri çekilir mi

Son düzenleyen: Moderatör:
Ailen seni anlayacaktır ama sen mutlu olacak mısın ona bak. Ayrıca bu evrede eşin, eşinin ailesi nasıl tutumlar sergilediler ?

Eşimle aynı evde iki yabancı gibiydik anlaşamıyorduk bi türlü bundan dolayı boşanmaya karar verdim ama şimdi pişman oldum boşanmak için eşimle çok iyi anlaşıyoruz eşim de boşanmak istemiyor henüz ona söylemedim boşanmatan vazgeçeceğimi

Aynı evde misiniz şu an? Bu süreci ayrı mi geçirdiniz?

Aynı evde değiliz ayrı evlerde yaşıyoruz

Aynı evde yaşamıyoruz ayrı evlerde yaşıyoruz

Bana hiç para vermez para istediğim zaman da ne alacaksındiye hesap soruyor Ben de para falan istemiyorum artık omdan ayrılmayı düşünüyorum ama gidicek bir yerim bile yok

aynı evde iki yabancı olmaktan sıkıldım birbirimizle hiç sohbet etmişliğimiz bile yok
Yani bakın 2022 Kasım ayında bunları yazmışsınız.

Anlaşamıyoduk aynı evde iki yabancı gibiydik şimdi ise gayet güzel anlaşıyoruz aramızda sorunlar kalmadı bı şans daha vermek istiyorum eşime

Eşimden boşanma davası açmıştım geçen yıl davam hala devam ediyor ama ben boşanmaktan vazgeçmek istiyorum dava devam ederken boşanmaktan vazgeçip davayı geri çekilir mi

Çekersen seneye yeni bi dava açmak zorunda kalacaksın. Bukadar yüz göz olup buraya kadar gelen birşey düzelmez

Çocuğunuz var barışabilirsiniz yani ne var bunda hayat sizin adliyeye gider davalarınızı çekersiniz 1 saatlik iş

Anlaşamıyoduk aynı evde iki yabancı gibiydik şimdi ise gayet güzel anlaşıyoruz aramızda sorunlar kalmadı bı şans daha vermek istiyorum eşime
Boşanmak istemiyorsun eşin de istemiyor davayı da geri çekip çekemeyeceğini googlesan öğrenicen zaten.
Asıl mesele nedir bizden mi icazet almak istiyosun yani. İkinizde okeysiniz sorun ne yani burda çekme pişman olursun mesajlarını görmek mi istiyosun. İnan anlamadım ???

Oturun adam akilli konusun. Sirf iletisim sorunuysa bunu cift terapi alarak cözersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…