Eşimden soğudum

Ben o mesajı okudugum an kan beynime sıçrardı ve eşime saldırırdım resmen. Söz konusu annem olunca asla mantıklı düşünemem. O mesajın hesabını vermeli! Ayrıca sizin koltuk takımınızı neden kv sectı? Ve neden kendınınkıyle aynı? Neden müsade ettiniz? Kafamda deli sorular...

Sevgili kardeşim ben duruma şu açıdan bakıyorum ; Aileye saygısı görgüsü olmayan çünkü bunu ailesinde görerek öğrenerek yetişmemiş bir beyefendi ,, aileye kadına eşinin annesine bir anneye saygısı görgüsü olmayan bir beyefendiyle kuracağınız aile sonrasında size neler yaşatabilir bu beyefendi tabiri caizse yontulmaya müsait sevg dolu bi karakter mi yoksa sevgi ve merhamet göstermekte zorlanan bi karakter mi bence ruh sağlığınız ve ilerde çocupunuzun ruh sağlığı için bunlara odaklanın.Açıkçası eğer 4 yıldır tanıyorum dememiş olsaydınız yukarıda yazdığım sebeplerden ötürü ben olsam hemen ayrılırdım gerekçe olarak savcılıktan telefon konuşma ve mesaj dökümlerni isteyip kanıt göstererek ve yaptığım ailemin yaptığı tüm masrafları da resmi olarak talep ederdim .Fakat sizin 4 yıldır tanıdığınız bir beyefendi ise ve mutlaka aile kurulabilecek biri oldupunu size ispatlamış olmalı .Mesajları gördüğünüzü söylemeniz birçok krize yol açar öncelikle o da sizin her özelinize bakma hakkını kendinde görür ve bundan sonra her olumsuz durumda kayıtları yok eder . Bi şekilde konuyu ailenize getirip açıkça onların sevilmediğini hissettiğinizi konuşup bunun sizi üzdüğünü kendinizin de anne olacağınızı ve onun ailesine sizin ve ailenizin tutumunu güzel bir dille anlatıp tepkisini öğrenip sonrasında içinize sinen kararı vermeniz sanırım bu durumda en doğrusu.Kolay değil biliyorum ama burda ve diğer gelişecek tüm olaylarda daima en önemli şey "sizsiniz" siz mutlu olmazsanız siz kişiliğinizle özgürce kendinizi ifade etmez siz siz olmazsanız başka hiçkimsenin hiçbirşeyin önceliği ya da önemi olmaz kendi mutluluğunuzu herşeyin üzerinde tutun lütfen ve aile görgüsü olmayan bir beyefendiyle evli kalmaya karar verirseniz de biraz umursamaz olmayı gözardı etmeyin umarım çok güzel gelişmelerle buraya mutlu haberlernizi yazarsınız en kısa zamanda

Aynı fikirdeyim o rahatlığı vermeyeceksib

Gördüğun an nasıl sabrettin yemin ediyorum şoktayim. hem annemin yemeklerini zikkimlanacak hemde bide laf edecek hakeretle karışık. o telefonu kafasında kırardım net. Zavallı kadin da damadini seviyodur ona yanarim.

Ailemi sevmiyor olabilirsin hoşlanmıyor olabilirsin ama bana biraz sevgin ve saygın varsa lütfen aile bireylerinle benim ailem hakkında ileri geri konuşmayın hoş olmayan kelimeler kullanmayın , hatta benim ailemi ağzınıza bile almayın diye tavrınızı koyun . boşaancak kadar soğuyacak bişey yok ortada . Hangimizin eşi ailelerimize bayılıyor kı . kimi insan evladı oluyor seviyor sayıyor karısının ailesini oda 1000 kişide 1 dır . Üzülmeyin eşinizle konuşun içinize atmayın lütfen

Seviyordur hizmet edip oğlum diyip başında taşıyodur o yüzden yaranamiyordur kadıncağız

Seviyordur hizmet edip oğlum diyip başında taşıyodur o yüzden yaranamiyordur kadıncağız
Yazık bu kadınların çektiğine. Vallahi esim boyle birsey yapsa.. aklimdan o kadar cok sey yapmak geldi ki birini bile yazamadim :) korkak olunursa bu adamlar üstümüze üstümüze geliyor. azıcık sesini çıkarsa her kadın bunlar bu kadar azitamaz.

Ben olsam "karı anandır" diye dalardım direk.
Biriyle görüşüyodum, "ya üff amma abarttın baban alt tarafı şunu yapmış sanki bi halt etmiş" tarzında bir cümle kullandı. Hanımefendiliğmden çıktım o an. Ne diyosun ulan sen diye daldım buna. Ahlaksız b.k.

Çok şey yaşadım gerçekten sussan basın eziliyor huzursuzluk olmasın . susmasan çirkef bıktım cenenden oluyor her türlü sen suçlu oluyorsun o yüzden içimzde kalıpbize dert olacağına maşa yi elimize alıp karşımızdakilere zarar vermeliyiz :)

Her şey çok yeniyken oturup konuşun ve ağırlığınızı koyun. Baktınız olmuyor mu evet gerçekten erkenden boşayın.
Baskıcı, şirret, saygısız tipler. O annesnin, ablanın elinde yetişen adam da ancak bu kadar saygılı olur.
Ya sizle bir aile kurup o saygıya dahil olacak ya da olmayacak.
Aileler birbirini, siz de aileleri iyice tanımadan 3 görüşmeyle ele karışırsanız olacağı budur. Başka evlilik adayı arkadaşlar varsa, ders alsınlar bari.

Kisasa kisas yipratir hos da degil fakat konu aileyse gerisi teferruat vallahi pis yaparim. O maşayı arada dokundurmak gerekiyor :)

neden bosanacaksın esinin sucu yokkı,onlardan cek esini çok içli dıslı yaptırma agırlıgını koy

Canım bu gibi sorunlar olur öne kimin oturdupuğunun önemi Var tabi ama o kadar büyütme.. arabaya biner binmez otur ön koltuğa arkaya geç derse geçmiyorum de surat sallasın orda verilen mesajı her ikisinde alır ki ben öyle yapmıştım :))))

Eşinin yaptığı ne kadar ayıpppp geç karşısına konuş ne hakkı varmış böyle Demeye.... üzgünüm ama balık baştan kokuyor

Sanırım eşinizden kardeşlerine karşılık vermedi diye Soğudunuz ; yani ' sen Nasıl kayınvalideme o karı dersin ' yada ' insanlar götürmüş iste beğenmemezlık yapmayın' demesini mi beklerdin.
hayır o kari diyen benim eşim. Daha pahalı yer yokmudan kasitta kinaye yani gidilen yer pahalı bir yermiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…