Eşimden soğudum

Son yemek olayını hiç anlamadım, kim kimi nereye götürmüş.

Ama "o karı" lafını yedirin. .
Ben olsam yediririm yani.
Olmadı ben de onun annesine öyle derim.
Terbiyesiz herif.
Bugün intikam hırs doluyum, kimseye affım yok, ben akıl vermiş olmayım ama böyle yani .

Boşanmak filan düşünmeyin henüz. Ama o adama edepli olmayı da öğretin yani,ablaları ile kayın ailesini çekiştirmeyi bıraksın adam olsun.

+1

Ailenizi sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda.

Ömrüm de de ilk defa gördüm böyle erkeği, kız kardeşi ile bu türlü dedikodu yapan.

benim en çok moralimi bozan kısmı daha kim bilir neler konuştular . Ailemi bu şekilde küçük görmesi çok zoruma gitti

Si
+1

Ömrüm de de ilk defa gördüm böyle erkeği, kız kardeşi ile bu türlü dedikodu yapan.
size katılıyorum. Çok caresizim nisan ya da başka birşey olsaydı direk atardım. Ama şuan evliyim ve daha 1 ay bile olmadı

çok zoruma gitti benim ne olursa olsun annemi o şekilde küçük düşürmesi çok kirdi beni. Kim bilir daha neler konuştular ailem hakkında
Gitmiştir tabi gitmez mi, bu erkekler anca uygulamalı empatiden anlıyorlar hatta ondan da çok anladıkları söylenemez. Karşılıklı sakin sakin otururken birden ağız dolusu "ben senin anana O KARI diye hitap etsem hoşuna gider mi!" diye sorun. Bi şaşırsın afallasın kütük. Bacısıyla dedikodu yapacağına adam olsun!

+1

Aynen yaa bu nasıl terbiyesizlik . Oturmuş ablaları ile kayınvalidesini çekiştiyor.
Hiç adam olana yakışacak hareket değil.
Öğrenecek ama. . Evli bir adam olmayı, karısı hakkında, ailesi hakkında konuşmamayı, konuşturmamayı öğrenecek .
Nasıl öğrenecek kafasına vura vura!
Ezik davranma sakın konu sahibi!

Si

size katılıyorum. Çok caresizim nisan ya da başka birşey olsaydı direk atardım. Ama şuan evliyim ve daha 1 ay bile olmadı

Arkadaşım daha neler neler söyler, neler duyarsın dili kemiği yok, sen söylemesine müsade ettikçe söyler, en iyisi önlemini al baştan, yılanın başını küçükken ezeceksin.

Yolun basindasin. Simdi bu olanlarda tepkini koyup herkese haddini bildirdin mi bundan sonra konussalarda sen duyarsin diye korkarlar.

Esin buyuk ihtimal ailesine yaranmak icin oyle yazmistir. Aileni pek sevmedikleri belli. Bu durumu cozmeden evliliginiz oturmaz gibi.

Esiniz ogrenince ona vereceginiz tepkiyi onceden dusunup oyle harekete gecin

Eşim annem için o karının yemekleri çok kötü yazmış ablasına ve bu konuda konuşmuşlar. Dalga geçer gibi.
Hadsiz. Bu durumda ben olsam boşanmazdım ama karı lafını ona yedirmeyide bilirdim. Annesinden ala KARI olmadığını da her fırsatta yüzüne vururdum. Taa buralardan ben sinir oldum sizi düşünemiyorum bile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…