eşimden sogudum sanirim

Erkekler mutasyona uğrayarak çoğalıyor aynı korona gibi bunun başka bir açıklaması yok tür aynı özellikler farklı.
Kendimi parçalayasım geliyor artık .

Üzmeyin kadınlarımızı!

Valla adamın kumaşı bu. Ben de olsam beni de rahatsız ederdi, dedikleri gibi baskilanarak büyümüş belli ki ve hala anne babasından öğüt öğüdüne kafa sallayip kulak arkası eden çocuklar gibi bugün konuştuğunuz şeye tamam deyip sonra tam tersini yapıyor. Ama evlenmeden önce de bazı şeylerin sinyallerini vermiştir illa ki, bu yaştan sonra bi de siz adama "hadi biraz aktif ol, özgüvenli ol, girişken ol" diye baskı yapamazsınız ki. Eşiniz özgüven sorunu olan, pasif, çok özür diliyorum anladığım kadarıyla biraz da sünepe bir adam. Ya böyle kabul edeceksiniz ya da yollarımızı ayiracaksiniz. Ama ne olursa olsun bu rahatsızlıklarınizi eşinizle konuşmanızı tavsiye ediyorum. Diğer üyelerle girdiğiniz gereksiz ağız dalaşını ve yorumlardaki agresifliginizi ise hiç onaylamiyorum

Eşinizin yapısı bu sanki...
Size de zamanla batmaya başlamış bu hali tavrı...
Umarim halledersin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…