eşimden sogudum sanirim

suan ki calisma arkadaslarindan bahsetmiyorum ben. eski, cok alakasinin olmadigi bekar bi arkadasi arasa "hayirdir bu da neyin nesi" demez misiniz yani? disardaki iliskilerini oyle cozuyor diyelim peki neden benim uzuldugumu agladigimi bile bile 3 gun küs kalir o zaman? iyi dusunmek istiyorsunuz fakat is yerindeki gerginlikleri de ben cekiyorum. arkadaslarina, mudurune diyemediklerinin siniri benden cikiyor. diyelim ki bir gun muduruyle sorun yasadi. o gun agzimdan cikan her sey suc oluyor. o zaman anliyorum ki is yerinde biriyle problem yasadi. bu naz yapmak midir? ben is yerinde biriyle problem yasadigimda evime asla yansitmam is yerinde kalir. asil kiymet bilmek budur bence. naz yapmak ise cok farkli.

İş arkadaşınla konuşman kıskanılacak bir durumsa konuşma o zaman? Bir erkekle konuştun diye adam ne desin ne yapsın? Mağarada yaşamıyoruz konuşacaksınız elbet. Resmen adam kıskansın diye anlatmışsınız şaka gibi ya. Ortada fol yok yumurta yok beni taciz ederlerse demişsiniz adam da telefonla konuşur gibi yap demiş. Sanki o an biri size saldırsa eşiniz ışınlanacak mı? Geçici çözüm sunmuş sonrasında tabii ki destek olur size. Bari yaptığı ettiği tatlıya karışmayın size ne yahu insanda yaşama sevinci bırakın biraz.

maddi konuda soyle diyeyim. esime ailesi evlenmeden 3 yil once 90 bin kredi cektirmisler, kredi borcunu oduyor. ailesi dugun de yapmadi esyalari da biz aldik. esimin maasi borclara gidiyor benim maasimla da ev gecindiriyoruz. belki de icten baglilik yoktur bilemiyorum. icten baglilik olsaydi yani ben aşik olsaydim heralde bunlar batmazdi bana

yukarida yazdiklarimi okuyun. bi onceki sayfada olmasi lazim

Esinizin kendini zamaninda "kullandirmasi" (kresi sebebi nedir, neden o ödüyor da ailesi degil?) Gercekten sinir bozucu olsada bunu bilerek evlendiniz sanirim. Tanisma ve evlenme hikayenizi bilmiyorum tabi. Ama hissiyatdan cok matiginiz devrede oldugu gibi görünüyor disardan bakinca

Allh yardımcınız olsun

Eşinizin ailesi evlenirken hiç yardım etmedi mi? Altın olur ufak yardımlar vs bırde sızın aılenız yardımcı oldu mu? Şöyle 3 yıl önce aılesı vardı sonuçta e birde onlarla yaşıyordu ise yardımcı olmuştur.

Tamam işte daha evlendiğini farkında değil. Ya kafasına kaka kaka anlatacaksınız tatlı tatlı, ya da bu şekilde kabul edip mutsuz olacaksınız. 3. Seçenek zaten bitimek.

esimin ailesi ev almis 2014 de. esim yardim etmek icin kredi cekmis ama 90 bin degil. daha sonra 2016 da tekrar tasinmislar bu kez esim tasinma masraflari icin yine kredi cekiyor ve birlestiriyor kredileri. hep ailesi icin kredi cekip, birlestirmis kredileri. bi kere de bi akravasi esimin arabasiyla kaza yapmis onun masraflarina falan gitmis. o da bi sinir krizlik durum. esimin arabasiyla akrabasi kaza yapiyor, kaza yapan adam hic bir masrafa karismiyor

asla tek bir kurus bile yardim etmedi hepsi bizim uzerimizde. inanin borctan canimiz cikiyor. cok bencil ve rahatina duskun bir babasi var

Eşinizden soğumak istemiyorsanız bence biraz onu değiştirin, en başta eşinizin Libidosundan başlayın, libidosunu yüksek tutacak besinler yedirin. Bu yükselince diğer tüm bahsettiğiniz şeyler değişecek, kıskançlık durumu bile.
Bu yazdığımı hafife almayın, Eşinizin libidosunu yükseltin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…