eşimden sogudum sanirim

Özgüvenli olmaması, kendine yemek yapıyor olması evlilikten önce yok muydu?
Bu adam evlenmeden önce çok fit sağlıklı olma derdinde biri miydi?
Evlenmeden önce özgüveni çok yüksek biri miydi?

Eğer tüm bunlara cevabınız evetse dolandırılmış gibi bir şey olmuşsunuz. Adınıza üzüldüm.

Algıda seçicilik kısmına sadece gülüyorum.
Bir sonraki yorum için tavsiye verebilirim buralarda bazen başınıza gelsin de anlarsınız da diyenler oluyor. Bir çeşit hafif beddua gibi.

Çoxukluğunda çok baskılanmış ve yetişkin modunu yükseltememiş bir birey gibi

Eainin karakteri boyle. Duzeltemezsin. Ikiniz de birbirinizle ortusmuyorsunuz. Anladigim kadariyla siz biraz maço erkek seviyorsunuz. Baskin karakterli olsun istiyorsunuz. Bosanin diyemem bu sizin karariniz ama karakter degismez.
hayir aksine maço degil, ozguvenli, saygi duyulan, birileri bir sey soylerken iki kere dusunulen biri olmasini isterdim.

Kavgacı biri olsa daha çok rahatsız olurdunuz bence. Birbirinizi daha detaylı tanımaya başlıyosunuz illa ki hoşlanmadığınız yönleri olacak. Tolere edilebir şeylerse bence sevdiğiniz özelliklerine odaklanın. Zamanla göze batmayacaktır diğer özellikleri.

gercekten hala uzuluyorum şu "baskin karakter" ile "ozguven" in karistirilmasina.
Arada ki fark ne ? Özgüveni yüksek insanlar baskın karakterli olur zaten

Ben karıştırmadım neyin ne olduğunu biliyorum ,siz sorduğum soruya cevap vermek yerine benim yorumumda da kusur aramışsınız

Eşiniz adına üzüldüm
Sorun onda değil sizde belli ki

evet aynen, baba asiri

evet aynen, baba asiri baskici bir karakter
Eğer kendisi de gelişime açıksa siz destekleyeceksiniz o yetişkin modunu siz yükselteceksiniz ama bu sefer de bir süre sonra sanki siz onun ebeveyni gibi oluyorsunuz bu da sizi içinizde sıkıntıya sokuyor. Ya da onun terapiye başlamasını sağlayacaksınız kendi kendine eksikliklerini bastırılmış duygularını fark edecek.

elbette kavgaci olsun istemem fakat hakkini arasin, ezdirmesin kendini istiyorum.

yok hayir kusur aramadim sizin "ozguven" ile "baskin karakter" arasindaki farki ve benim ne demek istedigimi anlayamadiginizi soyledim. ben de okudugunuzu anlayamamaniza ve bu iki kelime arasindaki farki hala bilmediginize uzuldum

Kıskançlık konusunu doğru mu anladım diye tekrar okudum kıskanması güvenmediği anlamına geliyo aynı zamanda yapmayın insanı okadar yıpratan bı duygu ki.yasayan biliresim sevgiliyle nişanlık dönemi ve evliliğimizin ilk yıllarinda çok kiskancti 18 yaşındaki stajerlerden dahi kisksnip olay cokariyodu günde kaç kez arardı kaç goruntulu üstelik.Allaha çok şükür aştık.mesela elini tutmak istiyorsanız tütün,yok o i tutsun o srtılsın, ilişkiyi o baslatsin istiyorsanız öyleyse hiç umursamayin yani siz keyfinize bakın kararlı olun tıpış tıpış gelecek emin olun bundan.zamanla her şey düzelir oturur rayına.olumlu yönlerini süsleyerek söyleyin.olumsuzkarida güzel bı dille tatlı bı şekilde söyleyerek ve bunu sana yakıştıramıyorum sevgilim diyin gibi.

Cicim ayları diyeyim daha kibar olsun o zaman
Düzeltmiş versiyonu ektedir:

Cicim aylarınız geçince göze batmaya başlamış
Şu yeni üyeler gelip eskilere rererörö yapıyor tilt oluyorum, var mı benim gibi hisseden?
Kocan tatlı yemek isterse yer sana ne? Napsın adam ortada bir şey yok sapık yok ortada cam fanusa mı koysun seni? Yeni evliyim ben beni koru muhafaza et beni şehvetle arzula benim istemediğim şeyleri yeme git kendine süs köpeği bul. Sizin gibi insancıklardan neffffret ediyorum. Kendini çok önemli görenler derneği, kendine uygun bulamama müdürlüğü. Ya git işine pembik gelin:S

Ben eski üye sayılmam o yüzden yorum yapamıyorum.

kesinlikle psikopat derecesinde kiskanc olsun istemiyorum ve bunu da belirttim 6 aydir o konularda genelde ilk adimi hep ben attigim icin hevesim kalmadi sanki

neyin hazimsizligi bu anlamadim cidden guldurdunuz beni

ben sana hak verdim
eşim beni ben istemeden arzulamazsa
beni biri takip ederse ihtimalinde sen canını sıkma öyle bir şey olmaz,olursa bakarız çaresine izlenimi vermezse
hastalığı vs yokken kilo almaya devam ederse ustune ustluk resmen tıkınmak için ekstra çaba harcarsa
ben herhangi bir erkekle 25 dk konuşunca hiç umuru olmazsa
surekli saçma saçma kız çocuğu gibi kuserse,triplenirse
durduk yere bir iş arkadaşının kendisine bağırabileceği kadar ezikse, ve bunu adamın karısına şikayet edecek kadar ezikse ve kadından da azar yiyecek kadar ezikse, ben direkt buzlar kraliçesi olurum ona karşı.

çok haklısın ömur geçmez Allah yardımcın olsun, ancak milletin kocasını öve öve yola getirirsin öyle adamı bana göre. duşman başına valla, en sevmediğim özellikleri birarada tutmuş kocan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…