Eşimden şikayetçi oldum

Ne yapıyorsunuz da bu kadar deliriyor adam?
Yurtdışına çıkmayı planlıyorduk, ben bali endonezya taylandı gezelim ilk önce diyordum çünkü oralar daha uygun. ardından gideceksek Avrupaya gidelim. Ama o direkt Avrupaya gitmek istiyordu. Bende ona şöyle söyledim bak dilersen benimle taylanda gelme baliye gelme bekle avrupaya gidelim veya kendin git. Zaten bunu söyleyince direkt kola şişesini sertçe duvara fırlattı. Sonra ben bi daha böyle bir şeyleri fırlatırsan benim yüzümü göremezsin dedim. O da taklidimi yaptı dalga geçer gibi sonra da sandalyeleri yerlere fırlattı. Küfür etti. Bende bir önceki sefer darp ettiği için hemen endişelendim haliyle. Zaten 2 3 dk sonra da gel bakayım buraya deyip odaya geldi bende kendimi korkup banyoya kilitledim. Kapıyı kırmaya çalıştı. Sakin olmasını defalarca söyledim. Olmadığını görünce kadesten polis çağırdım. O özellikle avrupada yaşamak istiyor. Ben ise avrupada yaşamak istemiyorum. Eğer bir yerde yaşayacaksak onca masrafımız olacaksa yabancı ülke amerikaya gidip iş hacmi büyütmek daha mantıklı. İstediği yer ise almanya. Ekstradan dil problemi çıkıyor. Ona defalarca söyledim benim ingilizcem a2 üstüne bir de almanyada yaşamaya çalışmamın bir anlamı yok almanca problemi. Desem ki almanyada onun işi var ya da almanya da önemli bir projesi var. Tamam diyelim gidelim. Ama o da yok. Aksine inanılmaz yüksek harcamalar yapacağım bir yer euro harcamak zor, ve olmak istediğim ülke asla değil. Ve hemen almanyaya gitmek istiyor diyorum ki yine gidelim görelim, sma önce ucuz ülkeler var onları seyahat edelim. Bu konu buraya gelmesi gereken bir konu asla değildi. Bu olayı da ben büyütmedim. Onun davranışınu görünce polisi aradım. Kim olsa aynısını yapmalıydı.

ya size veya bi başlasına ne farkeder? bunu yoldan gecen kediye bile yapan insan kötüdür önce bunu kabul edin bi. bu adamla var olmadınız. kusura bakmayın da esim bana bir kez sesini yükseltse yanında yataken korkardım gece kalkıp bana bir sey yapar diye. hiç kendinize değer vermiyorsunuz. acilen bu düsüncelerden çıkmanız gerekiyor.

Yahu ne Amerikası ne Avrupası bu adamla tuvalete bile gidilmez

Ne yapıyorsunuz da bu kadar deliriyor adam?
Ne olsun istersiniz kadına daha önce fiziksel şiddette bulunmuş bir daha dövsün diye beklese miydi acaba? Diyelim ki kadın problemli bu adamın bu şekilde davranmasının doğal olduğunu göstermez. Anlaşamıyor ise boşanacak

Hayır şiddet tabii ki normal karşılanmaz. Ama merak ediyorum insanlar neden bu kadar çileden çıkıyor. Mesela benim eşim de çok sinirli bir insandır. Ama neye sinirleneyeceğini iyi bilirim. Dozunu iyi ayarlarım. Ben sanmıyorum ki insanlar durduk yere masa dağıtacak kıvama gelsin. Yani yemek yerken " Aşkım ben tatile Almanya ya değil de Tayvan 'a gitmek istiyorum" dedin diye bu adam neden senin üzerine çatal kaşık atsın, üstüne kola şişesi sallasın, seni arkandan kovalasın... Cidden çok mantıksız geliyor.

Her insan birbirinden farklı insanları kocanız ve kendinizle kıyaslamayın

Her insan birbirinden farklı insanları kocanız ve kendinizle kıyaslamayın
Yani bir fikrinizi söylediniz diye sizin üzerinize eşya fırlatan adamla neden evleniyorsunuz? Eskiden öyle değildi diyorsanız ne yaşadınız, ne yaşattınız da bu adam böyle oldu? Benim eşim evlenmeden önce nasılsa bugün de öyle. Ama belki de dediğiniz gibi sevgi ve saygı ölmüş olabilir.

İnsanlar hata yaptı diye ömür boyu aynı şeyi çekmek zorunda değil. Adamın veya kadının anlından bu psikopat sana kötü davranır alt yazısı da geçmiyor. İnsanlar iyiyken zamanla kötü de olabilir hayat bu tek düze gidecek diye kaide yok.

İnşallah sorunsuz şekilde bu kişiden kurtulursunuz. Şuan sizi rahatsız ediyor mu? Hatırladığım kadarıyla çalışmıyordu, sizin kazancınızı harcıyordu. Sonra da Avrupa ya tatile gitmek istiyor, tüm bunlar sizin imkanlarınız sayesinde oluyorsa size tabi olması lazım ama size kola şişesi fırlatıyor. Böyleleri hem maddi hem manevi açıdan kendini çeken birini bulmuşken kolay bırakmaz. Siz kesinlikle çok çok iyilerini hak ediyorsunuz.

Doğru olanı yapmışsın.
Keşke sevmiyor olsam çok ağlıyorum. Bana çok zarar verdi. En son beni kolonya döktü yakmaya çalıştı bunu bile affettim. Polise gitmedim. Ama bu sefer farklı. Onu sevsemde uzaktan sevicem. Benden uzak olsun yeter
Hala sevebiliyor musun gerçekten? Bunun izahati olabilir mi? Bu aşk değil sevmek değil hastalık bu. Düpedüz hastalık. Sana böyle davranan birini sevmek normal değil. Rica ediyorum kendine gel, kendini sev. Allah korusun üçüncü sayfa haberi olursun. Değer mi ya

Başkası mı? Ay bana geliyorlar. Başkası ile olsa ne olur olmasa ne olur. Senden uzak olsun. İyice devreleri yakmış sende.

Çok da şey yapmayın, olur öyle şeyler. Mesela şu yazdıklarınız da bana çok mantıksız geliyor ama yapacak birşey yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…