Eşimden şikayetçi oldum

Ben de bugün bu yüzden şikayetçi oldum. Beni suçladı tüm bunlar için polis aradım diye. Benden de bu beklenirmiş zaten. Ne yapacaktım banyoya kıstım kaldım. Kapıyı kırdı kıracak diye korka korka. Kadese basmaya bile korktum. Bundan sonra ona harcadığım parayı fakire fukaraya dağıtırım. Bi çocuk sevindiririm. Ama hala düşünüyorum ki beynimde kalbimde neden böyle oldu. O ve ben mutlu bi aile neden olamadık. Birbirimizin çocukluğunu biliyoruz hep acı keder şiddet dolu. Neden bana bunları yaşattı. Beni gerçekten hiç mi sevmedi diye düşünüyorum ağlıyorum çok zor nasıl onsuz yaşarım bilmiyorum şu anda
Bacım adam manyak ondan dolayı oldu başka neden arama

Bugün eşimle yine kavga ettim. Bana hakaret etti bağırdı eşyaları saçtı, bende korktum daha önce aramızda fiziksel bi şey olmuştu. Bende affetmiştim. Kendimi banyoya kilitledim. Kapıyı kırmaya çalıştı. Kadesten polis çağırdım. İyice delirdi. Şikayetçi oldum. Avukatıma boşanma için gerekeni yap dedim. Uzaklaştırma aldım. İçim kan ağlıyor, evdeyim. Daha fazla dayanamıyorum. Onu seviyorum ama kendime yazık ettiğimi düşünüyorum artık. Ben şimdi napıcam bilmiyorum.
ne demek napıcam boşanıcaksın olup biticek.yarın bi gün başına bişey gelse daha mı iyi

Bugün eşimle yine kavga ettim. Bana hakaret etti bağırdı eşyaları saçtı, bende korktum daha önce aramızda fiziksel bi şey olmuştu. Bende affetmiştim. Kendimi banyoya kilitledim. Kapıyı kırmaya çalıştı. Kadesten polis çağırdım. İyice delirdi. Şikayetçi oldum. Avukatıma boşanma için gerekeni yap dedim. Uzaklaştırma aldım. İçim kan ağlıyor, evdeyim. Daha fazla dayanamıyorum. Onu seviyorum ama kendime yazık ettiğimi düşünüyorum artık. Ben şimdi napıcam bilmiyorum.

tam olarak nesini seviyorsun anlatsana biraz :işsiz:

Keşke sevmiyor olsam çok ağlıyorum. Bana çok zarar verdi. En son beni kolonya döktü yakmaya çalıştı bunu bile affettim. Polise gitmedim. Ama bu sefer farklı. Onu sevsemde uzaktan sevicem. Benden uzak olsun yeter
ablacım Allah kitap aşkına psikiatriste git bak cidden iyi değilsin. böyle şeyler yaşayıp hala seviyorum nasıl diyebiliyorsun?

Keşke sevmiyor olsam çok ağlıyorum. Bana çok zarar verdi. En son beni kolonya döktü yakmaya çalıştı bunu bile affettim. Polise gitmedim. Ama bu sefer farklı. Onu sevsemde uzaktan sevicem. Benden uzak olsun yeter
Aklım almiyor. Sevgi ile şiddet aynı cümlede bile kullanılamaz bence. Sizin yaşadiklariniz sonrasi bu sekilde düşünmenizde normal değil

Kızlar lütfen üstüme gelmeyin. Bende biliyorum beni sevmediğini onun ama yaşadıklarımla bazen inanıyorum. Hayatta eksik büyüdüğüm

en büyük korkum hep bu başkasıyla olacak beni bırakacaktı. Şimdi ayrılırken bile benden başlasıyla olacak olma fikri ruhumu o kadar incitiyor ki? Beni neden sevmedi yani ben onun sevgisini neden hak etmedim diye düşünüyorum. Gerçekten iyi bi eş mi olamadım. Noldu beni neden sevmedi. Tek beklentim bi aile kurabilmekti.
Daha güzel bir aile kuracagin için bu evliliğin bitmesi gerekiyor, hiç böyle düşündün mü?
Hayat tek insandan ibaret değil, seni sevmemesi sevgiyi hak etmediğini ya da hataların olduğunu göstermez ki...bazı insanlar kendinden başkasını sevmeyi bilmez, kocanda öyle birisi muhtemelen.

Baba hiç olmadı hayatımda anne desen onla da pek iletişimimiz yok. Affedemiyorum tam anlamıyla ne annemi ne babamı.
Önceki konularınızı da okumuştum. Siz zaten farkındalığı yüksek birisiniz. Tüm sorunları görüyor, çözüm için çaba sarfediyorsunuz; bunu başaracağınızdan eminim. Daha bu yaşta kendi işinizi kurmuşsunuz, kendi ayaklarınızın üzerinde duruyorsunuz👏 inananın çok ama çok güçlüsünüz sadece zamana ihtiyacınız var. Muhtemelen eskiden de kötü huyları vardı ama siz güzel tarafları görüp olumsuzlukları göz ardı ettiniz. Şimdi yas sürecindesiniz, zamanla acınız hafifleyecek. Bu süreçte onla ilgili güzel anıları düşünmeyin çünkü size daha çok kötü şeyler yaşattı hep sizi suçladı, narsist biri. Sizin tek hayaliniz mutlu bir aile kurmak, sevmek ve sevilmekti. O bunları yaşayacağınız doğru insan değil. Paranızı ve zamanınızı bu adama harcamayın. İnşallah ileride karşınıza kıymet bilecek biri çıkacak💖
Aman dikkat edin, ayrılık konusunda ciddi olduğunuzu anlayınca size kendinizi suçlu hissettirip dönmeniz için çabalayacaktır.Sizi kaybetmek işine gelmez. Bu numaralarına kanmayın.

Ben de bugün bu yüzden şikayetçi oldum. Beni suçladı tüm bunlar için polis aradım diye. Benden de bu beklenirmiş zaten. Ne yapacaktım banyoya kıstım kaldım. Kapıyı kırdı kıracak diye korka korka. Kadese basmaya bile korktum. Bundan sonra ona harcadığım parayı fakire fukaraya dağıtırım. Bi çocuk sevindiririm. Ama hala düşünüyorum ki beynimde kalbimde neden böyle oldu. O ve ben mutlu bi aile neden olamadık. Birbirimizin çocukluğunu biliyoruz hep acı keder şiddet dolu. Neden bana bunları yaşattı. Beni gerçekten hiç mi sevmedi diye düşünüyorum ağlıyorum çok zor nasıl onsuz yaşarım bilmiyorum şu anda
Önce tedavi olun derim normal değilsiniz, degersizlik duygunuz sizi bu hale getirmiş

yazdığınız yorumlardan onu hala sevdiğiniz için değil de çok umut bağladığınız bu evlilik yıkıldığı için çok üzülüyorsunuz gibi hissettim. bu yüzden bence olmayacağı besbelli olan bir seyi son noktaya kadar oldurmaya çalışmışsınız.

neden böyle oldu? başka türlü davransaydım sonuc baska olur muydu diye düsünmeyi bırakın. yasananlar sizin değil karşı tarafın elindeydi. kendisi böyle davranmayı secti. gec de olsa en doğru kararı verdiniz. her sey ilk basta zor gelir hele ki büyük unutlarla baslanmış bir evliliği bitirmek. ama yeniden iyi olamk için başka bir yolunuz da yok. asla geriye bakmayın ve asla kendinizi sorgulamayın. siz dünyanın en büyük yanlışını da yapsanız karşınızdakinin size bunları yapmaya hakkı yok. o yüzden olaylara siz sebebiyet vermissiniz gibi bir hissiniz olmasın.

simdi ben olayın üzüntüsüyle seviyorum vs dediğinizi düsünüyorum. sağlıklı düsünemiyorsunuz su an. sakinleşince ve her sey yerine oturunca şükür edeceğinize adım gibi eminim
Kesinlikle yaşadığım şey bu, geleceğim hayallerim her şeyim onunlaydı zihnimde. Zannediyordum ki birlikte dünyayı gezip görecek, eğlenecek, bi gün bi yerde kalıp yaşlanacağız, hayat bizi ne olursa olsun ayırmayacak, biz hep mutlu olacağız. Şu an kendimi yıkılmış hissediyorum. Ama bu hisse de yenilmemek adına kendi başıma dışarı çıkıp sahile gittim. Odamı toparladım, tüm evi temizledim. Vakit geçireceğim kendimle. Fitnessa yazılacağım. Başka ne yapabilirim bilmiyorum. Onu çok özlüyorum. Birlikte uyumaya çok alışığım. Belki birçoğunuza saçma geliyor ben de biliyorum bu adam bana zarar veriyor yine de o bana sarıldığında hissettiğim hissi başka nasıl hissedeceğim? Hayatta başka birini istemiyorum. Bir daha kalbimi kimseye açmak istemiyorum. Onu seviyor olmam sağlıksız biliyorum. Yine de seviyorum. Nesini seviyorsunuz demişler yer yer o kadar onunla aramızda kavgaların olmadığı mutlu olduğum anları özledim. O zamanlar böyle değildik. O zamanki bizi özledim. Hala da iyi birisi. Bana karşı bi tek böyle, kendimi iyice değersiz hissediyorum bu yüzden. Onun için burada olmam, bir şeyler yapıypr olmam, çabalıyor olmam, bunların bir değeri onda yok ki herkese karşı kibar olan bana karşı bunları yapıyor. İnsan böyle olduğunda da bazen acaba sorun bende mi diye çok suçluyor kendisini. Kendimle zaman geçirmeye çalışıyorum. Böyle bir ilişkiden kopmak benim için çok sancılı. İlaç mı kullanmalıyım bilmiyorum.

asla normal değilsiniz. uzaktan seveceğim diyor :halay: çok yazık çok. siz boşanmazsınız üstüne barışırsınız. biz de haberinizi görürürüz televizyonda... ya sabır!

Önceki konularınızı da okumuştum. Siz zaten farkındalığı yüksek birisiniz. Tüm sorunları görüyor, çözüm için çaba sarfediyorsunuz; bunu başaracağınızdan eminim. Daha bu yaşta kendi işinizi kurmuşsunuz, kendi ayaklarınızın üzerinde duruyorsunuz👏 inananın çok ama çok güçlüsünüz sadece zamana ihtiyacınız var. Muhtemelen eskiden de kötü huyları vardı ama siz güzel tarafları görüp olumsuzlukları göz ardı ettiniz. Şimdi yas sürecindesiniz, zamanla acınız hafifleyecek. Bu süreçte onla ilgili güzel anıları düşünmeyin çünkü size daha çok kötü şeyler yaşattı hep sizi suçladı, narsist biri. Sizin tek hayaliniz mutlu bir aile kurmak, sevmek ve sevilmekti. O bunları yaşayacağınız doğru insan değil. Paranızı ve zamanınızı bu adama harcamayın. İnşallah ileride karşınıza kıymet bilecek biri çıkacak💖
Aman dikkat edin, ayrılık konusunda ciddi olduğunuzu anlayınca size kendinizi suçlu hissettirip dönmeniz için çabalayacaktır.Sizi kaybetmek işine gelmez. Bu numaralarına kanmayın.
Evet öyle oldu, ilk zamanlar bana 100 lira için yalan söyledi, unutamıyorum. O parayı ona ben atmıştım, birlikte yaşıyorduk maaşım sabit günde yatıyordu o zamanlar. Param kalmadı bu yüzden kedi kumu alıcam. Dedim ki ona sen öder misin? Bana dedi ki ben attığını harcadım. Ama biliyor musunuz imkansızdı harcaması çünkü birlikte yaşıyoruz o günlerde hep birlikteyiz ve hep benim kartımı kullandık. Zaten o yüzden param bitti 😅, nasıl nereye harcadın ya diye sordum bende, sonra biraz sorgluyaınca öğrendim ki harcamamış, bir erkek arkadaşına söz vermiş buluşuo birlikte bi şeyler içmek için kullanacak parayı. Bu da bana evrenin ilk bu insan olmayacak sinyaliydi ama bana yetmedi. Üzgünüm. Keşke biraz olsun birlikte olmaya dair de çabası olsaydı ama bazen öyle bir davranıyor ki sanki bu ilişkinin içerisinde bulunmak zaten onun için bir çabaymış gibi sunuyor. Bana manipülasyoncu diyor narsistsin diyor. Bende düşünüyorum ki hep ben galiba kötü biriyim, sevilmezşm sorunluyum, bunu o kadar duydum ki sorunlu olduğumu. Kendi ruhumu bedenimi hep bir yerlerde onunla incittim. Ve bende onu kırıyordum. İlişkide ne kadar kazandığının benim için önemi yoktu ama kendisi hiçbir şey yapmıyordu. Bende ona sürekli bunu söylüyordum ilişkideyken. İstediğim şey bunu değiştirmesiydi. Boş boş oyun oynayan bir insanı taşımak istemiyorum sürekli hayatımda. Sizlerle paylaşırken biraz daha anlayışlı olan yorumlar için teşekkür ederim. Çünkü sanılanın aksine galiba bu bir bağımlılık ve kesip atamıyorsun. Şu anda hedefim belki saçma gelir ama ilk bir ayımı onsuz tamamlamak başlangıçta. Bunu yaparsam kendime olan inancım artacak. Şu an kendi evimde kendi odamda kapım kilitli oturuyorum. Kedilerim akşam aşağıda oyun oynarken ses yapıyor paranoya yaşıyorum. O mu geldi diye. Şu an ondan şikayetçi oldum normalde yapmayacağım bi şeyi yaptım şikayetimi geri çekmeyi şu ands düşünmüyorum ama eğer şikayetçi oldjm diye de beni daha çok rahatsız ederse diye korkuyorum. Karakolda yazık olacak sana diye mesaj attı. Çok şaşırdım biliyor musunuz? Çünkü ben polisi arayana dek o yaşadığım şeye bile kendimi benim yüzümden olduğuna inandırmıştım. Ama direkt beni tehdit etti. Belki dersiniz adam seni yakmaya çalıştı buna mı şaşırıyorsun ama insan böyle düşünemiyor bu olayların içerisindeyken. Beni darp ettiğinde 15 20 dakika sürdü sadece darbı. Sonrasında gitmeme izin vermedi. Telefonum yanımda değildi. Çok korkup ondan ben özür diledim. O zaman sakinleşti. Sarıldı dedi ki çok pişmanım. Kendi dengelerim yerle bir oldu. Olayları idrakım, değerlendirme biçimim, her şey güvensiz. Kendime güvenmek kendimi sevmek değerli hissettirmek istiyorum. Bir daha hiç kimsenin beni taciz etmesine, darp etmesine, hakaret bile etmesine izin vermeyeceğim.

Ne yapıyorsunuz da bu kadar deliriyor adam?

X