Eşimden şikayetçi oldum

Askolandinbekadin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2020
127
-35
22
Bugün eşimle yine kavga ettim. Bana hakaret etti bağırdı eşyaları saçtı, bende korktum daha önce aramızda fiziksel bi şey olmuştu. Bende affetmiştim. Kendimi banyoya kilitledim. Kapıyı kırmaya çalıştı. Kadesten polis çağırdım. İyice delirdi. Şikayetçi oldum. Avukatıma boşanma için gerekeni yap dedim. Uzaklaştırma aldım. İçim kan ağlıyor, evdeyim. Daha fazla dayanamıyorum. Onu seviyorum ama kendime yazık ettiğimi düşünüyorum artık. Ben şimdi napıcam bilmiyorum.

Gerekeni yapmışsınız zaten artık düşünmeyin. Şiddet dozu artarak devam eden bir davranış biçimidir kendinizi kurtarın, sakın geri adım atmayın
Ben böyle olaylar yasamadan önce çok kızardım şiddet görüp affedenlere. Artık sadece kendimi seçmem gerek farkındayım. Ne kadar acı şekersem çekeyim iyileşirim

Keşke sevmiyor olsam çok ağlıyorum. Bana çok zarar verdi. En son beni kolonya döktü yakmaya çalıştı bunu bile affettim. Polise gitmedim. Ama bu sefer farklı. Onu sevsemde uzaktan sevicem. Benden uzak olsun yeter
Kolonya döküp yakmak ne ya? Nasıl bir yaratıkla caniyle berabersin sen? Bir de hala seviyorum diyosun. Kızım sen farkında mısın sana afedersin hayvandan farksız davranan bir adamı seviyorum diyorsun. Adam seni öldürmeye çalışmış ya

Keşke sevmiyor olsam çok ağlıyorum. Bana çok zarar verdi. En son beni kolonya döktü yakmaya çalıştı bunu bile affettim. Polise gitmedim. Ama bu sefer farklı. Onu sevsemde uzaktan sevicem. Benden uzak olsun yeter
Tedavi olun.

Ne?
Gidin psikiyatri servisine beni yatırın diyin tedavi olun. Yoksa sonunuz ölüm

Yani bugün bunu yapan yarın öldürürür. Böyle tipler boşandıktan sonra ds musallat oluyor. Şehrinizi felan da değiştirebiliyorsanız değiştirin izinizi bulamasın

Zaten sağlıksız bir ilişkiniz vardı. Adama kendinizi beğendirmek için o kadar da uğraştınız yine işe yaramadı. Bundan sonra lütfen biraz mantık.
Beni suçladı tüm bunlar olurken. Biz bir konuda tartılırken yemek yiyorduk. Kola şişesini alıp fırlattı. Normalde ben böyle davranışlarını tolete ediyordum. Ama son 3 aydır bi şeylerin farkına yavaş yavaş vardım. Dedim ki bi daha böyle bi şeyleri fırlatırsan benim yüzümü göremezsin. Sonra sen beni tehdit mi ediyorsun diye bir başladıki sormayın.

Yani bugün bunu yapan yarın öldürürür. Böyle tipler boşandıktan sonra ds musallat oluyor. Şehrinizi felan da değiştirebiliyorsanız değiştirin izinizi bulamasın
Uzaklaştırma aldım ben bugün daha önceki darplarının görselleri var. Videoya da çekmiştim hepsini delil olarak sunacağız

Sen bağımlısın.Tedavi olman gerekiyor. Şundanda lütfen boşan artık.
Psikologa gidiyorum ama ekstra psikiyatriye mi gideyim ben kendimi sevmek istiyorum. Onu sevmek de istemiyorum artık çok yoruldum ama onsuz içim öyle acıyor ki. Kahkahalar attığımoz bir video var onu dinliyorum güzel anlarımız geliyor aklıma.

Seninki sevgi değil bağımlılık kendimden biliyorum aynı yollardan geçtim asla değişmezler bunu unutma ayrılmaya bak

Beynin sana oyun oynuyor. Bir güldürmüşse üç ağlatmış seni. Yakmaya çalışmış ya var mı ötesi? Beden algını bozmuş. Senin özsaygını yitirmene sebep olmuş. Sana hiç saygı duymamış. Seni hiç sevmemiş bütün bunları yaptığından bunu anlaman gerekiyor. Çoğumuzun içi acıdı zamanında ama devam ettik yola. Zamanla geçiyor o acı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…