Eşimden şikayetçi oldum

Keşke sevmiyor olsam çok ağlıyorum. Bana çok zarar verdi. En son beni kolonya döktü yakmaya çalıştı bunu bile affettim. Polise gitmedim. Ama bu sefer farklı. Onu sevsemde uzaktan sevicem. Benden uzak olsun yeter
Huuuu hanım ne aşkı ne sevgisi?? Adam seni cayır cayır yakmak istemiş,siz size ne yasatildigini anlayamiyor musunuz?????kafaya fazla darbe almaktan hep,birde durum paylaşın "aşkların en güzeli onu uzaktan sevmek " diye......

Bugün eşimle yine kavga ettim. Bana hakaret etti bağırdı eşyaları saçtı, bende korktum daha önce aramızda fiziksel bi şey olmuştu. Bende affetmiştim. Kendimi banyoya kilitledim. Kapıyı kırmaya çalıştı. Kadesten polis çağırdım. İyice delirdi. Şikayetçi oldum. Avukatıma boşanma için gerekeni yap dedim. Uzaklaştırma aldım. İçim kan ağlıyor, evdeyim. Daha fazla dayanamıyorum. Onu seviyorum ama kendime yazık ettiğimi düşünüyorum artık. Ben şimdi napıcam bilmiyorum.
Bunun sonu affedersen ya dayak ya ölüm. Boşan hayatına devam et. Toksik bir ilişkide sevgi olmaz

Beynin sana oyun oynuyor. Bir güldürmüşse üç ağlatmış seni. Yakmaya çalışmış ya var mı ötesi? Beden algını bozmuş. Senin özsaygını yitirmene sebep olmuş. Sana hiç saygı duymamış. Seni hiç sevmemiş bütün bunları yaptığından bunu anlaman gerekiyor. Çoğumuzun içi acıdı zamanında ama devam ettik yola. Zamanla geçiyor o acı

Beynin sana oyun oynuyor. Bir güldürmüşse üç ağlatmış seni. Yakmaya çalışmış ya var mı ötesi? Beden algını bozmuş. Senin özsaygını yitirmene sebep olmuş. Sana hiç saygı duymamış. Seni hiç sevmemiş bütün bunları yaptığından bunu anlaman gerekiyor. Çoğumuzun içi acıdı zamanında ama devam ettik yola. Zamanla geçiyor o acı.
Ne olursa olsun aramıcam yazmıcam iletişime geçmicem tatile gideyim tek başıma yurtdışına bilmiyorum belki fitnessa başlarım. İlk 1 ayı atlatırsam gerisi gelir inşallah

Şuan bende boşanma aşamasındayız unutmak mümkün değil ama sevmiyorum asla kurtulmak kendi ayaklarımın üzerinde durmak istiyorum sevse kuzum zaten sana fiziksel psikolojik şiddet uygulamaz sen şuan seviyorum zannediyorsun bence Kendinin değerli olduğunu unutma kurtulmaya bak

Keşke sevmiyor olsam çok ağlıyorum. Bana çok zarar verdi. En son beni kolonya döktü yakmaya çalıştı bunu bile affettim. Polise gitmedim. Ama bu sefer farklı. Onu sevsemde uzaktan sevicem. Benden uzak olsun yeter
Bergen misin kızım sen adam yakmaya çalışmış seni seviyorum diyor ya. Adam pek seviyor gibi değil daha çok öldürecek gibi ama sen bilirsin

Huuuu hanım ne aşkı ne sevgisi?? Adam seni cayır cayır yakmak istemiş,siz size ne yasatildigini anlayamiyor musunuz?????kafaya fazla darbe almaktan hep,birde durum paylaşın "aşkların en güzeli onu uzaktan sevmek " diye......
Öyle bir inandırıyor ki beni sevdiğine bazen. :KK43: gerçekten bende pişmanım

Evden kaç, polise sığın veya bir yakınına? Neden hâlâ o evdesin? Can güvenliğin yok.

Şuan bende boşanma aşamasındayız unutmak mümkün değil ama sevmiyorum asla kurtulmak kendi ayaklarımın üzerinde durmak istiyorum sevse kuzum zaten sana fiziksel psikolojik şiddet uygulamaz sen şuan seviyorum zannediyorsun bence Kendinin değerli olduğunu unutma kurtulmaya bak
Nasıl atlattınız onu ben şu an sadece onu düşünüyorum

Öyle bir inandırıyor ki beni sevdiğine bazen. :KK43: gerçekten bende pişmanım
Önce şunu aklınıza iyice kazıyın " seven erkek sevdiği kadının saçının teline bile kıyamaz, gözünde tek damla yaş istemez"
Sevmiyor,sevmeyecek o bencilliğini dibine kadar yaşayacak ve buna imkan sunacak kadın ister,iter kakar.Sizin gibi birini bulsun, anında sizi unutup gitmezse bende bir şey bilmiyorum.........

Bergen sendromu mu bu? Hala seviyorum ne demek?

Bu emojiyi görmemiştim :eek: nasıl kaçırdım tam konu sahibi ve bdvdeki benzerleri için yapılmış resmen

Yazar burda dayağını yiyip , aldatılıp , psikolojik yada ekonomik şiddet görüp ama çok seviyorum diyenlere şapalak atmak istediğinden bahsetmiştir....

Yani gerçekten akıl tutulması :skandal:

Kızlar lütfen üstüme gelmeyin. Bende biliyorum beni sevmediğini onun ama yaşadıklarımla bazen inanıyorum. Hayatta eksik büyüdüğüm
Önce şunu aklınıza iyice kazıyın " seven erkek sevdiği kadının saçının teline bile kıyamaz, gözünde tek damla yaş istemez"
Sevmiyor,sevmeyecek o bencilliğini dibine kadar yaşayacak ve buna imkan sunacak kadın ister,iter kakar.Sizin gibi birini bulsun, anında sizi unutup gitmezse bende bir şey bilmiyorum.........
en büyük korkum hep bu başkasıyla olacak beni bırakacaktı. Şimdi ayrılırken bile benden başlasıyla olacak olma fikri ruhumu o kadar incitiyor ki? Beni neden sevmedi yani ben onun sevgisini neden hak etmedim diye düşünüyorum. Gerçekten iyi bi eş mi olamadım. Noldu beni neden sevmedi. Tek beklentim bi aile kurabilmekti.

X