eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir kere eşim demeyin o adam eşiniz değil sevgiliniz. Adam başkası ile resmi nikahlı evli. Ayda 9 gün işe uğrama 21 gün aralıksız iş yap hangi iş o? Ayrıca dini nikahlı bir köyde eğitimsiz 2 kelimeyi bir araya getirmekte zorlanan, çaresiz insanlar var ama sizin hayat tarzınız ve üslubunuz ile uzaktan yakından ilgileri yok. El diyerek metres hayatlarını meşrukaştırmaya çalışmayın.

Sonraki konunuz,kredi kartı borcum var,eşimin karttan da borçtan da haberi yok,ben bu borcu nasıl öderim olacak korkarım.
Bu arada siz evli değilsiniz,sizin eşiniz yok.
Adamın resmi nikahli eşi bile olabilir bir yerlerde,belki de çocukları.

Bu sitenin en büyük sorunu herkesin kaba kaba yorumlar yapması,benim konuda da aynısı olduğundan dönüp bakmıyorum konuma artık.Büyük ihtimalle farkında olmadan,aşk sanarak zorla evlendirilen bu çocuğun kendine itiraf edemediği şeyler var,o yüzden böyle davranıyor.Koskoca kadınlarda aşağılıyor,şaka gibi ya.Konu sahibinin tarafını tutmuyorum ama insanların içindeki iğrençliği görmek baya rahatsız edici,0 empati

Zaten bir cok kadinimiz imam nikahini kullandirarak magdur ediliyor sonra. Heleki isin icine cocuklarda giriyorsa. Bence de adam resmiyetde evli. Konu sahibinin dedigi kadar maddi imkanalara sahip olduguna inanmadim
Bence maddi imkanları var ama kullanamıyor.Şu şu altınlar senin,al kullan demişlerdir ama bozdurursa vs olay çıkar vs vs en önemlisi bu kişi çocuk ve brnce tam 18ine girer girmez evlendirmişler

İmam nikahlısınız ve adamı ayda 1 hafta görebiliyorsunuz.
Buradan direkt adamın evli olduğunu sizin de ikinci kadın olduğunuzu düşündüm.
O yüzden adamın size kredi kartı çıkarttırmama kararına saygı duydum

O sizin dediğiniz uzmanlık değil. Lise mezuniyeti olmasın. Liseyi bitiren uzmanım diye geziyor ya.

Bankalar arasında fark var evet. İş bankası kartınız basılmadan adres değiştiremezsiniz demişti. Hesabıma bağlı bankamatik kartının yenilenmesi gerekiyordu, süresi geçmişti. Burada imar planından dolayı bir sıkıntı var, nüfustaki adresim tam doğru değil, kapı numaraları değişmiş, nüfusta güncellenmemiş. Ben üç kez bulabilecekleri şekilde adres değişikliği yaptım, bir kez de kendi şubelerinin adresini girdim şubeye gitmesi için. Bu değişiklikler sistemde görünse de onlar işleyemedi galiba. Dört kez basılıp basılıp geri gitti “adresinizi bulamadık” diye. Maalesef bir türlü alamadım kartı.

Isbankası aşırı titiz bir banka.hatta diğer bankalarda telde yapılan işlemler için bile bazen şubeye gitmeniz gerekiyor.
Kart satısı için arandığında kafadan şurada çalışıyorum desen çoğu bankanın araştırdığını sanmıyorum.hatta ben çalışmadığım dönemde 2 bankadan kart cıktı.olmayacak iş değil.

Adamda para var diye. İmam nikahlı kalma önce ilerde bosanma olursa hak iddia edemezsin bu bir. Hepimiz parayı seviyoruz ama tedbir önemli. Ne belli ki 3 kere boş ol dediğinde bir kuru çulun üstünde kalmayacağınız. Bizi ilgilendirmeyen bir durum varsa da buraya yazmayacaksın. Yaziyorsan da cevaplara laf etmeye hakkın yok.

sektör hakkında gram bilginizin olmadığı o kadar ortada ki odtü boğaziçi değil stanford güzellik uzmanlığında okudum 15 yaşındaydım
yaa offf, kız valla mükemmelsin yeni yeni konular aç hep gelip okuyayım aşırı eğlenceli, stanfordda bi hoca vardı maria kızıl saçlı bi hoca, muhtemelen dersine girmiştir tarif etsene bi

Allah neşenizi arttırsın ne diyeyim. Çok mutlusunuz maşallah
Üye hamile ve İzmir depremini yaşamış bir depremzede, bir zamanlar siz de hamileydiniz hamile bir kadının psikolojisini anlarsınız, hepimiz üzülüyoruz ama birbirimize de empati yapmalıyız.

alışveriş yapmayı çok seven biriyim psramı hiç tutamıyorum eşimin hesabıma para attığı an bütün para aynı gece trendyol favorilerimde bitiyo
Kendinizi tanıyormuşsunuz bu konu da kredi kartı çıkarmak saçma bir davranış olmuş.
Sürekli kredi kartından harcama yaptığınızda ödemeyi nası yapmayı planlıyorsunuz?
Eşinizinde bu durumdan haberi yok elinizdeki parayı denkleştiremeyip ödemeleri yapmadığınızda bi gün mutlaka öğrenecek böyle dalaverelere gerek var mı?
İki gün sonra da eşim öğrendi napacagım diye konu açarsınız gibi duruyor

Üye hamile ve İzmir depremini yaşamış bir depremzede, bir zamanlar siz de hamileydiniz hamile bir kadının psikolojisini anlarsınız, hepimiz üzülüyoruz ama birbirimize de empati yapmalıyız.
Mune teşekkür ederim ben bilerek cevap vermedim. açıklamaya gerek yok isteyen istediğini düşünebilir benim amacım kafa dağıtmak ve bratz sağ olsun çok yardımcı oldu bu konuda :) Allah herkesin yardımcısı olsun

Her ne olursa olsun bu gündemde böyle gülüp kafa dağıtmaya çalışmayı doğru bulmuyorum.

İlk defa belki de sana katılmıyorum Mune abla.
Bende dün yazdım. Saçma videolar izliyorum kafa dağıtmak için. Ama gelip buraya kahkaha emojileri atmıyorum. Bu konuda empati yapamam. Yapamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…