eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir tane daha feminist(!) geldi

18 yaşında sen neymişsin be abi? Hani hesapta para yoktu? Çeyrek altını gram altına niye çevirdin. Akıllı kadın çeyreği tam altın yapar.

O zaman esiniz kredi kartini neden problem yapiyor. Madem bunca imkaniniz var, kücük limitli kart problem degil ve onun verdigi harcligina da ihtiyaciniz yok. Yani aslinda sizin ona harclik vermeniz lazim

kimliğimde hala bekar yazıyo buna rağmen krallar gibi bi aslan kocam var
Bak ben senin dediğini doğru kabul ediyorum. Adam gerçekten de bekar olabilir buna bir şey demiyorum. Ben de inançlı bir insanım o yüzden insanların imam nikahı kıymasına bir şey demiyorum.

Ancak bir erkek resmi olarak bekar olmasına rağmen imam nikahı kıyıp resmi nikahı neden kıymaz hiç düşünmüyo musun? Eşim dediği kadının kendine bir şey olursa dımdızlak kalmasını neden göze alır? Bunun tek bir nedeni olabilir. O da istediğinde rahatça tüyebilmek. Kadını istemediği zaman tak diye kapının önüne koyabilmek. Keşke burda nispet yapmaya çalışacağına (hoş kimseye nispet de olmuyor yazdıkların) bunları biraz düşünsen

mesajı geldi ama
Ya senin talep ettigin gibi bir limit yok işte. Sana uygun görülen bir limit var. Mevcut skorun, gelirin, ödeme durumun vs gibi etkenlerle belirlenen bir limit. Senin istediğin, seçtiğin değil. Mesaj geldiyse basılmış olma ihtimali var. Ara çağrü merkezini bankaya yönlendir. Aslan kocan kükremesin sonra.

Ya bırak pamuk , 18 yaşinda , kuaför çırağı, imam nikahlı ,aslan kocalı ,senelerdir sigortalı , 5 evi 3 dukkanı, kilolarca altını olan kadına akıl verip durmayalim...senden benden akıllı maaşallah....Burda hep linç etmişler ama ben çok takdir ettim kendisini şahsen

Dükkanın var kirada ama o kira sana gelmiyor anlaşılan... Gelirim yok (kira da gelirden sayılıyor benim bildiğim), param olmadığı için istediklerimi alamıyorum, eşimin verdiği para bitiyor hemen diyorsun.

Biraz daha çalışman lazım bak, çelişkili ifadeler, olmamış bu, başarısız.

Fasfaqiriz. cahil, bilgisiz, aslan gibi kocasızız...

Ağlayarak günlüğümüze yazıp gıcırdayan ucuz yataklarımıza gömülelim, uyuyalım derhal.

Kim size sordu eşiniz imam nikahlı mı yoksa resmi mi diye? Bunu belirtme gereği duyduğunuz için yazmışsınız çünkü içten içe size sorulsun ve siz de kendinizi açıklayın istemissiniz belli ki onaylanma ihtiyacınız var.

Evet ilk yazdığı mesajın ilk paragrafında çalışmıyorum ve hiçbir gelirim yok yazdı. Sonraki mesajlarında kart limitim düşük zaten yazdı. Üstüne gelindikçe yatlar, katlar, kira gelirleri ortaya çıktı. Birazdan sabancılara gelin gittim diyecek az kaldı

Mesajın ilgili kısmını da bırakayım şuraya:

kızlar imam nikahlı evliyim eşimi mesleği gereği ayda sadece 1 hafta görebiliyorum çalışmadığım için bir gelirim yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…