eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İmam nikahı savunmuyorum. Konu sahibi öyle tercih etmiş. Metres itham edilmesini hoş bulmadım yorumlar da.
Eşim dediği kişinin ayda bir hafta yanına gelmesi, resmi nikahlarinin olmaması bunları düşündüren. Kimse durduk yere metres dememiş. Eğer öyle bir durum varsa metres oluyor haliyle.

Haha ne ezikliğim olacakmış pardon? Çok komiksiniz siz ya… Bana değil konu sahibine eşim demesine ikna olmalısınız. linclemişsiniz ya her resmi nikah yapmayan metres olmuyor yalnız.
Yok yok kesin bir sıkıntı var, arkadaşlar daha yorum yapmayın, burası boş 🤣

Haha ne ezikliğim olacakmış pardon? Çok komiksiniz siz ya… Bana değil konu sahibine eşim demesine ikna olmalısınız. linclemişsiniz ya her resmi nikah yapmayan metres olmuyor yalnız.

sizin nasıl bir alınganlığınız var bu konuda hala anlamadım.
resmi nikah yapmayan tabiki metres olmuyor. evli adamla sevgili olan metres oluyor diye yazıldı defalarca size ama siz hala aynı türküyü çığırıyorsunuz.

Evliyim kelimesini savunmuyorum eşim kelimesini savunuyorum
Amma uzattınız. Toplumda genel gecer kurallar vardir. Bu toplumun cogunluguna asla sevgiliyle beraber yaşamayı, ayni evde yasadigin sevgiline "eş" demeyi kabul ettiremezsiniz. Kaldi ki biz sevgiliyle yasanmasina karsi cikmiyoruz, buradaki konu bambaska hatta ben evlenmeden once ayni evde yasanmasini siddetle tavsiye ederim, siz bambaska bir konuyla ortaya atlayip sabote ediyorsunuz saatlerdir. Gidin dedenize bunlari anlatin bakalim kabul ettirebilecek misiniz?

Her resmi nikah yapmayan gayriresmi yaşıyor oluyor yalnız. Eşi olmuyor, dostu, kapaması, metresi vs. oluyor. Biz boşluk koyalım sen tamamlarsın................. ne istersen onu söyle.

sizin nasıl bir alınganlığınız var bu konuda hala anlamadım.
resmi nikah yapmayan tabiki metres olmuyor. evli adamla sevgili olan metres oluyor diye yazıldı defalarca size ama siz hala aynı türküyü çığırıyorsunuz.
İlk yorumlar a bakarsanız neden bu kadar savunduğumu anlarsınız . Konu sahibiside kaçtı zaten konu bana kilitlendi

Herkes artıj güzellik uzamanı zaten he de gec 🤣
Aşk olsun Bibibella Bibibella burada metres gömmeli konu var da bana neden haber vermediniz. Hadi diğer kızlar neyse de biz seninle ahretlik değilmiydik. İki kürek toparak da ben ataydım ne olurdu sanki.

nikahı olup çocuğu olan boşanma aşamasında adliyeden çok pedagoga uğradığıda oluyor maalesefki bu iş nikahın avantajlarından çok kişide bitiyor bence
Evlilik böyle bir şeyse niye eşim eşim diye dolanıyorsun? Birlikte yaşıyoruz de geç. Hem birinin karısı olmaya merakın var hem de resmi olarak evlenmemeye.

Aşk olsun Bibibella Bibibella burada metres gömmeli konu var da bana neden haber vermediniz. Hadi diğer kızlar neyse de biz seninle ahretlik değilmiydik. İki kürek toparak da ben ataydım ne olurdu sanki.
Metres demeyin Avrupalı modern Dr randevusuna bile sevgilisiyle giden üç meslekli hanımefendi alınıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X