eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Küçümsemedim . insanları evlenmek istiyormuşum da erkek arkadasım evlenmek istemiyormuş hayal dünaynız nasıl bilmiyorum ama herkesin yaşam tarzı farklı
Sizin yaşam tarzınızla ilgilenmiyorum açıkçası.
Konunun gerçek olmadığını düşünüyorum ama doğru olduğunu kabul ederek 18 yaşında kendinden 12 yaş büyük biriyle evli olduğunu iddia eden gencecik bir kız var. Kredi kartı çıkarmak için bile esim dediği kişiden izin almak zorunda.
Adam ayda bir hafta gelerek o yaşta birinin hayatını zapt etmiş resmen. Sizde farkli yaşam tarzlarına saygı duyun diye savunup duruyorsunuz bu saçmalığı.

Ben imam nikahını savunmuyorum. Konu sahibi o şekilde tercih etmiş

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-04-23-42-34-91_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12~2.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 81
1. imam nikahi: iyi karismayalim
2. isinden dolayi haftada 1 eve geliyor : dogru, cok yogun calisiyor olmali
3. calismiyorsun : neden?
4. anladik adam seni citirligindan dolayi paraya bogdu. : simdilik
5. Habersiz kart cikarttin : neyine guvenerek?!?

Konuyu okuyan herkes-istisnasiz herkes-su anda nasil bir yasanti surdurdugunu anladik, bu senin hayatin, asla tasvip etmesem de, senin hayatin.

Citirligindan adam seni paraya bogdu diye simarip kendini frenleyememissin de, boyle kafana gore hareket edersen, kendine baska bir "Imam nikahi yapacak citir" bulur.

Oyunu kurallarina gore oyna bari

Tek fransa da yaşamadım ama eksik olmuş bilgi

Hukuksal duruma bakacaksınız. Hakim evli değilsiniz dediğinde telefondan tdk yi açarsanız herkes güler size Evlilik hukuksal bir olaydır ve Tdk ye değil Türk Medeni Kanunu’na bakılır. Bilginize

Soru da başka birşey sormuş hayatı ile ilgili yorum isteseydi onun ilgili acar diye düşünüyorum

Bu hikaye şey değil mi ya: Kral Kaybederse kitabındaki Fadik ve Kenan
Ayy 18 yaşındaymış yeni gördüm muhtemelen metres ve adamın yaşı da 40 falandır yazık kendilerine yazık etmekten başka hiçbirşey yapmıyor bu kadınlar kızlar neden birinin en nadide çiçeği olmak var iken başkasının artık kocasıyla yetinirler ki hadi karşı da ki kadına acımadı da kendine de mi acımadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…