eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yav sevgili olabilir partner denebilir
Ama imam nikahlı eş deyince
İşin içinde nikah varsa neden resmi değil
Resmi olmadığına göre çok eşli bir yaşantı söz konusu
Bir kadının birden fazla erkekle cinselik birliktelik yaşaması ne kadar kabul görüyorsa günümüzde bir adamında o kadar görülmeli
Bir kadın bu beni ilgilendirir benim hayatım size sorulana cvp verin diyemez böyle rahat

Sevgilim diyorum zaten hatta erkek arkadaşımda dedim yorumlara bakarsanız eğer. Soru sahibi eşi olarak görüyor o şekilde hitap etmesi neden bu kadar lincleniyor metres konumuna sokuluyor
Size bir sır vereyim mi, çünkü eşi değil 😉 Hadi gene iyisin bedava bilgiyi kaptın, yarın öbür gün poliste, adliyede işin olur, sayemde rezil olmayacaksın.

Sizde başkalarını yargılıyorsunuz işte.
Madem beraber yaşanılan kişiye eşim denebilir diyorsunuz,resmi nikahla evlenenleri neden evlilik meraklı deyip küçümsemeye çalışıyorsunuz?
Mış gibi yapmıyorlar en azından.
Küçümsemedim . insanları evlenmek istiyormuşum da erkek arkadasım evlenmek istemiyormuş hayal dünaynız nasıl bilmiyorum ama herkesin yaşam tarzı farklı😊

Hem moderniz diye geçiniyorlar hem bir "eşim" merakı 🙄
geçenlerde vefat eden billur kalkavan son derece de dürüst komplekssiz bir kadındı.bir çok sevgilisi oldu.bazılarıyla beraber yaşadı.sevgilim dedi hayat arkadaşım dedi ama kimseye eşim demedi.hayatı hakkında konuşma hakkı da vermedi kimseye.işte modern kadın oydu.resmi nikah kıymayıp yerine imam nikahı yaptırarak modern olunmaz.

Valla Barbaros Şansal boşuna pisliğinde boğul memleket dememiş, adamın ahı tutmuş resmen :KK51: toplum ahlak erozyonunda. Kapama olup hacıda hocada metres değilim dememek için nikah kıyanlar, eşşek kadar halleriyle 20lik kızlara göz dikenler, bekar kızlarla mesajlaşan onlara gevşeyen evli barklı koca herifler, iffetli geçinip arkadaşının kocasına/sevgilisine yamuk bakan kadınlar, öptürenler diktirenler derken alın size yeni Türkiye:ruh:

geçenlerde vefat eden billur kalkavan son derece de dürüst komplekssiz bir kadındı.bir çok sevgilisi oldu.bazılarıyla beraber yaşadı.sevgilim dedi hayat arkadaşım dedi ama kimseye eşim demedi.hayatı hakkında konuşma hakkı da vermedi kimseye.işte modern kadın oydu.resmi nikah kıymayıp yerine imam nikahı yaptırarak modern olunmaz.
Resmi nikah da imam nikahı da eş olmak için yeterli değil.
Tdk da inceleyebilirsiniz

Sevgilim diyorum zaten hatta erkek arkadaşımda dedim yorumlara bakarsanız eğer. Soru sahibi eşi olarak görüyor o şekilde hitap etmesi neden bu kadar lincleniyor metres konumuna sokuluyor
Peki mesela ben henry cavili eşim olarak goruyorum. O şekilde hitap edebilir miyim? Sadece ayda bir para- sks iliskimiz yok. Bence bu kucuk bir ayrinti.

Refakat için aile cüzdanı sorulmuyorki canım
Bende yazın bikaç gün hastanede yattım eşim kaldı benimle ama kimse evlimisiniz, ispatlayın demedi bize
Bahsedilen refakat değil aslında. Diyelim ameliyatta bir komplikasyon oldu. Hasta yakınının bir karar alması gerek. Heh işte o esnada aileden biri gerekir. Yoksa refakatçi olarak herkes kalabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X