Eşimden bozulmam normal mi?

Sevimsizpamukseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
553
-1
23
Tiroid hastalığımı gitmiş ailesine söylemiş ben kendi anneme bile söylemedim kimsenin öğrenmesini istemedim üç ay sonra kontrole gel dedi düğün hazırlık evlilik derken olmadı
Çünkü küçücük bir nokta vardı ilaçla iki ay içinde geçer dedi doktor yarın bir gün biri yüzüme vursa biri canım daha çok sıkılacak
Hamileyim diye bir şey olursa haberleri olsun diye diyor iyide kendi annem bile hoşuna gitmişti sende de tiroid var abimin eşinde var diye oda gitmiş abime abimde eşine eşide ailesine ben o yüzden herkesten her şey bekliyorum artık
Eşim ne olacak diyor başka bir şey demiyor

Düğün, hazırlık ya da evlilik derken bir doktora gidememişsiniz ama hamilelik planlayabilmenize 10 puan. Ben 7 yıldır evliyim hala plan aşamasına gelemedim Eşinizin kararınıza saygı duyması gerekirdi. Eğer saklanmasını istiyorsanız saklamalıydı. Ama hamilelikte acil bir durumda belki bilinmesi gerekir diye düşünmüş olsa bile sizin açıklamanız gerekirdi. Bir de başlıkta Türkçe'nin içinden geçmişiniz Canınız sağolsun...

Çünkü abratcak kadar büyük bir şey değil bu benim yaşadığım şehir mahalle ancak laf istiyor konuşmak için biri öğrense
Tiroidinizi konuşsalar nolur işte onu diyorum ben de. Sokakta 10 kişiyi çevirin 7'sinin hızlı 2'sinin yavaş çalışıyordur tiroidi zaten bi sorunu vardır yani

Bu şehirdeki insanları öyle olmuyor işte teyzem başta olmak üzere bütün kizlarinda var hoşuna gidcektir zaten düğününden önce yapmadı şey kalmadı bana karşı

Neyi yüzünüze vuracaklar tam olarak? Bir hastalık sahibi olmak ayıp bir şey mi?
Annenizin hoşuna giden ne?
Ayıp değil ama burdakilerde öyle birileri değil evet insanların lafı beni ilgilendirmiyor olanı konuşasalar iyi
Olan bir şeyi başka şekilde anlatmaya çalışıyorlar çeviriyorlar olmayan bir şeye
Burda iskenderunda bir buçuk ay oturdum iki defa yapmadım şeyi çıkartıp konuşmuşlar sen düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…