Eşimden boşanmalı mıyım?

Sen bunca olan seyleri unutabilecek misin? Ailen arkanda zaten . O zor gunlerinde yaninda da olmamis. Daha ne diye affedersin ki. Donmemen yerinde bir karar olur umarim ileride pismanlik yasamazsin.

Yorumunuz çok hoşuma gitti, çok teşekkürler. Bi kac ay önce güzel sevimli bir eve taşındık, işim ve kazancımda iyi. Öldü farz edip yoluma devam edeceğim. Şu saatden sonra gelse ne olur gelmese ne olur, biz onun yokluğuna alıştık artık.

Sen bunca olan seyleri unutabilecek misin? Ailen arkanda zaten . O zor gunlerinde yaninda da olmamis. Daha ne diye affedersin ki. Donmemen yerinde bir karar olur umarim ileride pismanlik yasamazsin.

Aynı fikirdeyim, yorumunuz için çok teşekkürler. Unutulmuyor....
Çok zor günler yaşadım, Allah kimseye göstermesin. Kimsem olmasaydi ve param olmasaydi belkide şu an sokaktaydık ve onun umrunda bile değildik.

Saka gibi!!!
Dusuncesi bile uzucu,kirici ,tiksindirici...
Oyle birinin ayagina gitmek,bebegini gostermeye calismak...ben anlamiyorum ya hic mi ..............
Yok ya ne sinirimi bozucam

Bir yol boyunca neden dava açmadiniz ?? Adam sağdan soldan hevesini aldı size döndü diye mi mutlusunuz barişsaniz nasıl güvenip yüzüne bakacaksınız ??? Çocuğunu görmeye bile gelmeyen hamile eşini yarı yolda bırakan adamla barışıp napacaksiniz?? Ailenizin yüzüne nasıl bakacaksınız sizde ailenizi yari yolda bırakmış olacaksınız !..

Aynı fikirdeyim, yorumunuz için çok teşekkürler. Unutulmuyor....
Çok zor günler yaşadım, Allah kimseye göstermesin. Kimsem olmasaydi ve param olmasaydi belkide şu an sokaktaydık ve onun umrunda bile değildik.

Yani simdiye kadar neredeyse bundan sonra da o sekilde dewam etsin... birakin.

Bebeğinizin cinsiyeti ne? Kız mı eşiniz cinsiyetini öğrendikten sonra mi evi terk etti. Yanlış anlamayın ben bayılırım kız çocuklarına farklı bir bakış açısı getirmek istiyorum. böyle psikopatlar var çünkü. Kızları hor görenler. Eğer eşinizin yaptığı cinsiyet yüzünden ise hemen tekmeyi basın. Allah 'ın verdiğine razı olmayandan asla hayır gelmez.

Aklıma hiç gelmemişti, bebişim dünyalar tatlısı bir kız cinsiyetden sonra terk etmeler başladı

Sormanız hata. Tabi ki boşanın.

Eşiniz ömür boyu bu şekilde davranmaya devam edecek.

Çocuğunu arayıp sormayan görmeyen bir adamdan ne bekliyorsunuz Allah aşkına ? Çocuğu götürmeniz bile hata.

Allah bağışlasın kardeşim. Kız çocukları cennettir. Başka kadına gitmiş olsa bir nebze affet derdim ama Allah 'ın cennetini kabul etmeyen adamı sizde kabul etmeyin.insan her hatayı yapabilir ama bu hata değil düşünüyorum düşünüyorum buna bir isim bulamadım. Allah yardımcın olsun. Inşallah hayırlı musliman bir evlat yetistirirsin

Aklıma hiç gelmemişti, bebişim dünyalar tatlısı bir kız cinsiyetden sonra terk etmeler başladı
Allah bağışlasın kardeşim. Kız çocukları cennettir. Başka kadına gitmiş olsa bir nebze affet derdim ama Allah 'ın cennetini kabul etmeyen adamı sizde kabul etmeyin.insan her hatayı yapabilir ama bu hata değil düşünüyorum düşünüyorum buna bir isim bulamadım. Allah yardımcın olsun. Inşallah hayırlı musliman bir evlat yetistirirsin

Baska kadına gitmis olsa affet mi derdiniz ?

İnsan böyle birine nasıl hala "eşim" der?
Ailesi sizin namusunuzu sorgulamış, ama oğulları otellerde, içki alemlerinde sürtüyor, kim bilir ne haltlar yiyor, bunu sorgulayan yok.
Adam sizi karısı yerine koymamış ilk günden beri, çocuk da umurunda değil. Çocuğun oldu, bak, diye gözüne sokmanız gerekmiş, siz gitmeseniz o gelmeyecekti muhtemelen.
Ve görüşmeye başlamışsınız, güvenmeye çalışıyorsunuz. Vallahi kafam almıyor böyle gidişatları. Mideniz nasıl alıyor, içinizdeki acıyı, ihanete uğramışlık duygusunu, güvensizliği nasıl bastırmaya çalışıyorsunuz? Daha insan olmayı bile başaramamış bir takozdan ortaya bir koca çıkarabileceğinizi nasıl umuyorsunuz, anlamıyorum cidden. Bunu mu hak ediyorsunuz? Kendinize biraz değer verin yav.

Adam ne size ne çocuğuna değer vermiyor ama belliki siz affedeceksiniz bu koca müsveddesini. Ne diyeyim inşallah bu seferki hayal kırıklığınız çok büyük olmaz. Hiçbir olumlu yan göremedim ben hikayenizde.

Arkadaşlar yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim, "adam" hala aynı, inatcı, dediğim dedik, kendini hep haklı gören......
"Seni üzdüm özür dilerim" bile diyemeyen biri. Affedemiyorum...... Dün telefonda konuştuk, konuştuğumuzdan aileminde haberi var. Hep ailemi suçluyor. Kafayi aileme takmış. Aileme asla ihanet etmem ve onları üzecek bisey yapmam hele ki şu saatden sonra. Başta kendime olan saygımdan dolayı kabul edemeyeceğim.
Kendime yapılanlarıda bi kenara bıraktım. Bebeğimize değer vermedi, bunu kabul edemiyorum. Hayal kırıklığı yaşamaktan yoruldum, bi hatayı daha kaldıracak sabrım kalmadı.

Ayağına gitmekle nasıl bir hata yaptığınızın farkına varmalısınız. Kurtuldum deyip sevineceğinize tekrar aynı pislik çukuruna gidiyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…