Eşimden boşanmalı mıyım?

Sen dünyanın en kötü kadını olabilirsin (diyelimki)ama çocugun hiç bir suçu yok size kızıp çocuğu görmeye gelmeyen adamı bırak koca insan yerine koymam..hastane odasında aileniz olsa bile kocasız doğum yapmak zorunda kalma duygusunu yaşatmış olmasını da ayrıca şerefsizce buluyorum..bu insan olmamış varlığın daha size ne yapması lazımki sonsuza kadar hayatınızdan çıkarasınız

Öz oğlunun karısının namusuna bile iftira atan bir kadının yetiştirdiği erkek evlat ortada, kendi benliği olmayan, anacı ve öz evladının doğumuna bile gelmeyen insafsızın önde geleni. Sakın barışmayın, işiniz ve arkanızda duran aileniz de varmış, ilerde çok daha mutlu olacaksınız. Hiçbir çocuk bu kadar sorunlu bir ailede büyümemeli, çocuğun babaanne faktörü zaten başlı başına bir felaket. Evladınıza bu aileden uzak, gayet sağlıklı ve huzurlu bir ortam sunabileceğinize inanıyorum. Herşey gönlünüzce olsun.

savurduğu tehtidler falan hepsi boş hala daha ailesi etkisinde yapıyordur onları da. yine annesi dediyse o çocuk bizim kanımız boşanırsa boşansın çocuğu al ona da gösterme de anlasın falan diye şimdi de bunları uyguluyor. elinizde o kadar çok delil var ki telefon kayıtları hastane kayıtları hastane kamera görüntüleri gerekirse mahkemede kamera görüntülerini talep eder bakın doğumda bile çocuğunu görmeye gelmedi dersiniz. uzaklaştırma kararı alın hem kendinize hem çocuğunuza. evet ülkemizde böyle şeyler zor ama imkansız değil. yasal yollarla hepsini yaparsınız.

Ya adam sen getirmesen çocuğunu merak edip görmeye bile gelmemiş sen niye götürdün.

Ayrıca tekrar barışırsanız aynı şeylerin daha fazlasını yaşarsınız
Hoş niyetiniz hala barışmak olduğuna göre hak etmiyor değilsiniz

Ked

Bence siz boşanmalımıyım diye bize değil de kendinize bi sorun.
Hayat sizin hayatınız ama cocuk doğmuş 1 yasina gelmiş Adam merak etmemiş bile.
Bence çocuğunuza bu kötülüğü yapmayın ..

Yorumunuz ve önerileriniz için çok teşekkür ederim. Avukatımda benzer önerilerde bulundu. Hastanede doktorlar, kamera kayıtları, resimler, yazışmalar hepsi delil sayılıyormuş. Bebeğimin velayetini almak için yeterli olacaktır mutlaka. "Ayrılırsan kan çıkar" şeklindeki tehditleri malesef yazılı olarak yok. Uzaklaştırma kararını bu hafta avukatımla konuşacağız. Bir sene hic bi kere olsun kendiliğinden bebeğimizin durumunu bile sormadı merhametsiz.

Evde kaldım diye üzülen kızlar okuyup şükreder. İyiki evlenemedim diye. Allahım ne veriyorsan hayırlısını ver. Sen annesin artık güçlü ol çocuğuna güçlü bir anne ver. Bu adamdan da mümkün olduğunca uzak dur. Gerçekten çok üzüldüm.

Keşke bende evde kalsaydım, gerçekten dediğiniz gibi Rabbim hayırlısını versin. Nişanlılık dönemimizde o kadar iyiydi ki düğün sonrası neye uğradığımı şaşırdım. Ilk işi ailemle görüştürmemek oldu. Benden uzak olsun.

Şimdi size son gelişmelerden bahsedeceğim. "Barıştık" ve bebeğimize aşırı düşkün, onu çok seviyor,....... veee terk ettim.... intikam soğuk yenen yemektir diye boşuna dememişler. Telefonumu değiştirdim, sosyal medya hesaplarımı kapattım, ortalıktan kaybolacağım bi süre tatile gideceğim.... içimdeki öfke başka türlü dinmeyecekti. Benim yaşadıklarımı yaşasın bakalım....

Kusura bakmayın ama kocanız adam değil… adam olamayandan baba da olmaz kendiniz ve çocuğunuzun iyiliği için uzak durun derim.

Bunu planlayip mi baristiniz yoksa iyi aile olmak icin barisip hatalarini gorunce mi terk ettiniz? Ciddn cok merak ettim

Evlilik bozuk başlıyor sonra ne hikmetse birden düzeliyor ve o birden duzeldigi nadir kısa anda çocuk yapılıyor ve yine sihirli değnek değmiş gibi yine bozuluveriyor normalde bosan derdim ama sen bile isteye çocuğunun hakkına girmissin

Şu ana kadar boşanmamış olmanız hata. İpini koparınca deli dana gibi geziyor anlattığınıza göre. Salın ipini gitsin. Yanınızda olmaması daha faydalı. Zaten ne sizi seviyor ne çocuğunuzu. Adam sadece kendini seviyor.

Siz ona güvenmek için birşeyler söyleyelim istiyorsunuz ama adamın doğuma gelmemesi suç bebeğini görmemesi suç sadece şunu soruyorum sana bu adam hiç çabalamamış babalık yapmamış kocalık yapmamış sence düzelir mi ? Duygusal bakmayı bırak bu adam dan insan da olmaz baba da boşa zaman kaybetmişsin bir yil açıp davayı boşayacaktın hala adama birleşelim diye yalvarıyorsun yazık gerçekten çocuğa da yazık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…