Eşim yalan söylüyor

yanlzkdn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2024
1
-1
25
Merhabalar 1 yıldır evliyim çocuğum yok, eşim sürekli yalan söylüyor çalıştığı yer hakkında yaptığı iş hakkında dışarı çıkar asla kısıtlamam istediği zaman çıkar ama dışarı çıkarken de işim çıktı diyip arkadaşlarıyla buluşuyor sanki kısıtlıyorum gibi . Takılar sahte yapmış kuyumcuya sordum diye tartıştı benimle ev aldım dedi ev yok işi yalan çıktı . Sürekli tartışma çıkarıyor birşey sorulmuyor yalan söylediğinin nedenini sorunca tartışıyor bu kez sormamaya karar verdim asla yalan söylemekten vazgeçmiyor aksine sormadığım için daha çok yalan söylüyor, yalan söylerken de buna kendisi de inanarak söylüyor. Aynı iş yerinde çalışmaya başladık en azından gözümün önünde çalışsın diye, orda da gereksiz yere tartışmaya başladı benimle, namusuma laf etti. Dava açtık boşanmak için şimdi de düzeldiğini söylüyor artık yapmayacağını belirtiyor ne yapmalıyım sizce.

Direkten dönmüşsün Allah seni korumuş , hala ne yapmam gerekiyor diyorsun. Arkana dönmeden kaç.

Hayatı yalan. O yüzden bu dediğide yalan inanmayın.

Yalan ağzına yuva yapmış. Hayır gelmez bundan.

Yol yakınken , çocuk yokken arkana bile bakmadan uzaklaş.
Başka yoruma gerek yok.

Çocuk yokken boşan. Kocandan baba olmaz çocuk kocandan rol modeli alabilir onun gibi olmasını istemiyorsan hazır çocuk yokken boşan. Yalan söylemek iyi bir şey değil nasıl güveneceksin? Arkana bakmadan kaç kurtar kendini

Asla bu huyundan vazgeçmeyecek. Karar vermiş, harekete geçmişsiniz. Boşanın kurtulun. Asla arkanıza dönüp bakmayın, değişmeyecek çünkü.

Belki siz de evli degilsiniz bi arastirin sahte çıkabilirisiniz.

İlk defa birine boşan diyeceğim ama boşan bacım. Böyle adam çekilir mi hele ki çocuk yok mis gibi

ne yapmalıyım diye hala soruyor musun?

Sahte altin takan, olmayan evinin olduğunu söylemesi bile boşanmak için yeter boyle bir insana selam bile vermem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…