Eşim yalan söylüyor

Merhabalar 1 yıldır evliyim çocuğum yok, eşim sürekli yalan söylüyor çalıştığı yer hakkında yaptığı iş hakkında dışarı çıkar asla kısıtlamam istediği zaman çıkar ama dışarı çıkarken de işim çıktı diyip arkadaşlarıyla buluşuyor sanki kısıtlıyorum gibi . Takılar sahte yapmış kuyumcuya sordum diye tartıştı benimle ev aldım dedi ev yok işi yalan çıktı . Sürekli tartışma çıkarıyor birşey sorulmuyor yalan söylediğinin nedenini sorunca tartışıyor bu kez sormamaya karar verdim asla yalan söylemekten vazgeçmiyor aksine sormadığım için daha çok yalan söylüyor, yalan söylerken de buna kendisi de inanarak söylüyor. Aynı iş yerinde çalışmaya başladık en azından gözümün önünde çalışsın diye, orda da gereksiz yere tartışmaya başladı benimle, namusuma laf etti. Dava açtık boşanmak için şimdi de düzeldiğini söylüyor artık yapmayacağını belirtiyor ne yapmalıyım sizce.
Tabi ki boşan delirdin mi koşarak kaç. Adam sahtekar, altınları sahte. Ev mev aldım diyor köprü de satar bu sana

Merhabalar 1 yıldır evliyim çocuğum yok, eşim sürekli yalan söylüyor çalıştığı yer hakkında yaptığı iş hakkında dışarı çıkar asla kısıtlamam istediği zaman çıkar ama dışarı çıkarken de işim çıktı diyip arkadaşlarıyla buluşuyor sanki kısıtlıyorum gibi . Takılar sahte yapmış kuyumcuya sordum diye tartıştı benimle ev aldım dedi ev yok işi yalan çıktı . Sürekli tartışma çıkarıyor birşey sorulmuyor yalan söylediğinin nedenini sorunca tartışıyor bu kez sormamaya karar verdim asla yalan söylemekten vazgeçmiyor aksine sormadığım için daha çok yalan söylüyor, yalan söylerken de buna kendisi de inanarak söylüyor. Aynı iş yerinde çalışmaya başladık en azından gözümün önünde çalışsın diye, orda da gereksiz yere tartışmaya başladı benimle, namusuma laf etti. Dava açtık boşanmak için şimdi de düzeldiğini söylüyor artık yapmayacağını belirtiyor ne yapmalıyım sizce.
Ev iş altın bunlar göz yumulacak Pembe yalan değil ki ? Siz bu hayatı kendinize reva mı goruyorsunuz ?

Koca adamın yalan söylemesi ne acaba?

Zihinsel bir sorunu var bence çünkü yazdığınız her cümle çok korkunç ve sağlıklı bir beynin ürünü değil.

Anlatirken 3-5 ufak yalan diye dusunmustum, cunku konu sahibi o rahatlikta anlatiyor.

Bacim adam seni dolandırmış, namusuna dil uzatmış, belki evli bile degilsinizdir, bosanmaktan baska tek caren birlikte dolandiricilik yapmak herhalde, benim aklima baska birsey gelmedi, fikri olan?

Ya nasıl güveneceksiniz tekrar?
1 kere yalanını yakaladığın insanın bin kez doğrusunu sorgularsın
Buna yüreğiniz yetecek mi ?
Yalancı, asabi şiddet uygulayan,kumarbaz, sorumsuz,çapkın,alkolik , madde bağımlısı erkekler
2. Şansı hak etmez

Ayy benim okurken ruhum daraldı, sen bunları yaşayıp bir de üstüne hala ne yapmalıyım diye düşünüyorsun bacım. Boşanman için daha ne gibi yalanlar söylemesi lazım, ismi de yalan çıkarsa ikna olur musun? 🥲

Ben her şeyi geçtim de böyle evlilik mi olur saygının olmadığı yerde bir insan bi saniye bile durmalı…

X