Eşim ve Kuzenimden Şüpheleniyorum... Acaba?

Bence burada en büyük sorumlu anne , onu o halde görüpte ses çıkarmayan büyükleridir.Bize terbiyeyi babalarımız değil annelerimiz vermiştir.Küçük denilen kız 16-17 yaşında.Bence küçük değil.O yüzden ben onun terbiyesizce yetiştirildiğini düşündüm ilk anda.Bizde ,genç bir erkek bile girse içeriye toparlanırız.Bu bence terbiye kurallarından biridir.Ben kuzenlerimle büyümedim belki beraber büyüseydik biraz samimi olurduk ama o kadarda değil.
İnan bende senin yerinde olsam rahatsız olurdum.Kafana takma,eşine rahatsız olduğunu söylemişsin bundan sonra eşin dikkat edecektir hareketlerine.

maden rahatsız oldunuz kızı cekip bi kenara uyar saydnız

eşinezede olmaycak bir şeyi kafasına sokmuşunuz:

Ben sana katılmıyorum arkadaşım.Bayan Karşısındaki erkeği ayarlayacak sonra suçlu sadece erkek olacak.Bence en büyük suç bayanın olur bu durumda.:mymeka:

Ben sana katılmıyorum arkadaşım.Bayan Karşısındaki erkeği ayarlayacak sonra suçlu sadece erkek olacak.Bence en büyük suç bayanın olur bu durumda.:mymeka:

kız ayartmıyor ki sadece düzgün oturamamış oturma şekli mi ayartması anlamına geliyor?

17 yaşındaki kızlar herşeyi yapabilir...!! ancak eşiniz izin verirse yapabilir yine aynı şey kimse kocasına toz kondurmuyoo suç karşı tarafın tabikii
12345 arkadaşımızın düşündüğü gibi eşide ince düşünse idi kızın yanından kalkar bi sandalye bulurdu namus sadece kadınamı aittir erkeğinde koruyabileceği bir namusu olmalı

daha öncede demiştim şimdide diyorum.arkadaşın diğer konusunu da okudum.yani olay eşini kıskanması kuzen sadece bir sembol 16,17 yaş mevzu değil.yada oturuş şekli vb.daha önceden düşünülen bayanlar bunlar olayın yan kahramanları.canım sanırım eşin biraz ilgiyi sevdiği için etrafındakiler belki anlık ta olsa cazip gelebiliyor ki nitekim zamanında olmuş.o yüzden telaş yapmışın.ama boşver geçmişte olması ( nişanlanmadan önce ) şimdide olacağı anlamına gelmez.yada başka bayanlara yan bakacağı...dediğim gibi kocanla konuşmak yerine duruma hakim ol ilgini sevgini eksik etme bu tür durumlarda da olaya direk gir ve hooppp ben burdayım der gibi ok a.s.

ayrıca konu sahibinin eşinin ailesi veya sülalesinde akraba evliliği normal karşılanıyorsa da herhalde evli barklı adamın kuzeninin potansiyel eş adayı olabileceğini düşünmmüyolardır artık.

zaten eşi okumuş olgun bir insan ailesindeli geleneğin etkisinde kalabileceğini hiç sanmıyorum

eşinin üstüne gittikçe bir şey elde edemez

Canım muhtemelen kuzeninin eşi kıskanır. Kaynana , görümce kıskançlığından sonra kuzen kıskançlığı mutlaka olur delikafadulden

katılıyorum....

bu durum tamamen kocadan kaynaklanıyo bence adam rahat yasakkelime:mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…