Eşim saçımı kesmek istiyor

Saçlarım belime kadar uzun eşim saçlarım dökülmeye başladığı için ve evin her yerinde saç görmek istemediği için saçlarımı kesmek istiyor normalde küt falan istese kabul ederdim ama direkt makina il kesicekmiş muhtemelen 3 e yada 0 a vuracak daha önce böyle bişey yapmış olanınız varmı ne kadar sürede uzar nasıl durur ve lütfen bu konun altına yok kestirme falan yazmayın kesin kesicekmiş daha önce bunu yaşamış olan varmı diye soruyorum
Aaa ne münasebet neye dayanarak saçımı sıfıra benim gönlüm olmadan kendi keyfi için kesecekmiş. Onun kılı tüyü dökülmüyor mu kısa diye belli olmuyordur.
Çok sorun varsa bir dermatoloji uzmanına götürsün ne saçma bir istek yahu saçma sapan.. Eve de temizlikçi aşsın elinde tıraş makinesi seni kovalayana kadar alsın süpürge saçları süpürsün madem rahatsız.
Kesecek madem kuaför kessin 3 yaşında bebek misiniz de siz de ses etmiyorsunuz bu mevzuya

Saçlarım belime kadar uzun eşim saçlarım dökülmeye başladığı için ve evin her yerinde saç görmek istemediği için saçlarımı kesmek istiyor normalde küt falan istese kabul ederdim ama direkt makina il kesicekmiş muhtemelen 3 e yada 0 a vuracak daha önce böyle bişey yapmış olanınız varmı ne kadar sürede uzar nasıl durur ve lütfen bu konun altına yok kestirme falan yazmayın kesin kesicekmiş daha önce bunu yaşamış olan varmı diye soruyorum

Konunun fake olmasını diliyorum.
Değilse durum çok vahim.

Aaa ne münasebet neye dayanarak saçımı sıfıra benim gönlüm olmadan kendi keyfi için kesecekmiş. Onun kılı tüyü dökülmüyor mu kısa diye belli olmuyordur.
Çok sorun varsa bir dermatoloji uzmanına götürsün ne saçma bir istek yahu saçma sapan.. Eve de temizlikçi aşsın elinde tıraş makinesi seni kovalayana kadar alsın süpürge saçları süpürsün madem rahatsız.
Kesecek madem kuaför kessin 3 yaşında bebek misiniz de siz de ses etmiyorsunuz bu mevzuya
genetik olduğu için tedavi yok malesef

Sacmalamasin, sanirim sizle derdi var sac kazitmak ,0 vurmak nedir
Bele kadar uzun sacida sevmem bakımsızsa kısalt ama eşin karışmasın
Doktora gidin saç dökülmesini anlatin bakiksun vitaminlere

Erkeğin tüy dökmeyeni mi var her yer kıl tüy kendine baksın o, sen de biraz dikkat et süpür evi topla saçını düzelene kadar

Erkek tipi dökülme mi var, genetik olan neymiş anlamadım. Vitamin eksikliği ya da tiroid problemi olabilir. Adam akıllı yaptırın tahlillerinizi. Çözülmeyecek bir şeyse de saçlarınızın uzunluğu hakkında karar verecek kişi sizsiniz.

gittim genetik olduğu için çözüm yokmuş
Genetikse sıfıra vurunca tekrar uzadığında da dökülmeyecek mi hanfendi? Kısa kullanabilirsiniz siz de isterseniz tabii buna sadece siz karar verebilirsiniz zira. Bağlayabilirsiniz evin içinde ve saç bakımına yönelebilirsiniz bir nebze azaltır dökülmenizi. Saçınızdan rahatsız olan adamın dökülen bacak kıllarını siz temizlemiyorsunuzdur umarım.

Niye kendi mi temizliyor? Hadi diyelim temizliyor bir kadının saçını erkek tatlı gibi yapmak hemde istemediği halde yapmak ne kadar çirkin bir fikir istemiyorsanız müsaade etmeyin! o kadar uzun boylu değil ya.

X