Eşim saçımı kesmek istiyor

Yahu aklınızı mı kaçırdınız ne münasebet ya. Ay fenalık bastı şu birkaç günlük konulardan. Keşke bir buton olsa da sarssak şöyle 🤦🏻 bir doktor yetmezse birkaçına gidin. Detaylı tahlil cart curt istendi mi, siz mi yanlış anladınız. Öylece aman kel kalırsın diye doktor gönderir mi hastayı? Vitamin takviyesi, bakımlar bir sürü yol var. Kendiniz saçınızı kestirmek isteseniz yine de saçmalamayın ne sıfıra vurması derdim herhalde. Öyle zor uzuyor ki. Bin pişman olursunuz. Kırıklarını aldırıp omuz hizasında kestirin. Koşa koşa doktora gidin vitamin takviyesi alın. Yemek yaparken örtü kullanırsınız. Saçınızı sıkı sıkı toplamayın. Saçı çok döküyor.
Of bu konu canımı çok sıktı ya🙄

Kendim istemediğim sürece asla dokunamaz. Saçlar gerçekten yerde birikiyorsa sık sık süpürün evi. Bir kadınla evlendiğini biliyordu dimi? Saçtan rahatsız oluyorsa kel bi adamla evlenseydi 😃 erkeklerin gizliden gizliye kadın nefreti beni her gün şaşırtıyor.

Saçlarım belime kadar uzun eşim saçlarım dökülmeye başladığı için ve evin her yerinde saç görmek istemediği için saçlarımı kesmek istiyor normalde küt falan istese kabul ederdim ama direkt makina il kesicekmiş muhtemelen 3 e yada 0 a vuracak daha önce böyle bişey yapmış olanınız varmı ne kadar sürede uzar nasıl durur ve lütfen bu konun altına yok kestirme falan yazmayın kesin kesicekmiş daha önce bunu yaşamış olan varmı diye soruyorum
Vitamin eksikliği vardır doktora gidin dahiliyeye gidin test isteyin

Kendim istemediğim sürece asla dokunamaz. Saçlar gerçekten yerde birikiyorsa sık sık süpürün evi. Bir kadınla evlendiğini biliyordu dimi? Saçtan rahatsız oluyorsa kel bi adamla evlenseydi 😃 erkeklerin gizliden gizliye kadın nefreti beni her gün şaşırtıyor.
Aynen, birde erkeklerinde dökülüyor göğüs kılı vb saçma sapan biz bir şey diyor muyuz ne kadar ayıp ya adamın yaotigi

Saçlarım belime kadar uzun eşim saçlarım dökülmeye başladığı için ve evin her yerinde saç görmek istemediği için saçlarımı kesmek istiyor normalde küt falan istese kabul ederdim ama direkt makina il kesicekmiş muhtemelen 3 e yada 0 a vuracak daha önce böyle bişey yapmış olanınız varmı ne kadar sürede uzar nasıl durur ve lütfen bu konun altına yok kestirme falan yazmayın kesin kesicekmiş daha önce bunu yaşamış olan varmı diye soruyorum
Sizin bedeniniz dizin saçınız eşiniz kim oluyor sıfıra vurmak ne cahil misiniz gidin bi kan değerlerinize baktırın önce te Allahım ya

yarın akşam saçımı kesecekmiş kestirmekten başka yolun yok diyor
Dalgami geciyorsunuz ya? Bone takın o zaman evde yemek yaparken. Saç dökülmesi kestirmeklede geçmez. Vitamin eksikliği,hormonlardan kaynaklanır. Siz saçlarınızı sevmiyorsunuz belli ki hiç olmaması da problem değil anlaşılan bence de kazıtın çok güzel olur.

Şimid o kesmezse zaten ilerde kel kalacağımı söylüyor saçlarım çok hızlı dökülüyor
Sen kendini bu fikire alisdirmissin zaten suan bu konuyu acman bile sacma ne desek bos sen kabullenmissin ayrica sac kesmekle dokulme asla durmaz vitaminlerinle alakali

Konu gerçek değil bence. Başka yerden eğlen konu sahibi. Kaldıki gerçekse dehşet verici. Benimde saçlarım uzun ve evet dökülme var, yıllardırda kel kalmadım. Evde dökülmemesi adına toplayabilirsin yemek yaparken kısa saçlı olanlarımız bile topluyor.

Ben doğumdan sonra kendi isteğimle eşime kestirdim çok rahat ettim, kapalı biriyim bebekte olunca bakımı zor oluyor hemde heryer saç inanın kestirince banyo sürem bile kısaldı kuş gibiyim evde saç yok heryer tertemiz şuanda epey uzadı , tekrar uzasın yine kestiririm bence kestirincede birşey olmuyor çoğu yönden rahat edersiniz eğer yemekte çıkıyorsa bunun stresi bile sizi yer bitirir, kestirin hem daha sağlıklı gelir ,bele kadar uzun saç kimbilir ne kadar bakımı zordur .

Ben doğumdan sonra kendi isteğimle eşime kestirdim çok rahat ettim, kapalı biriyim bebekte olunca bakımı zor oluyor hemde heryer saç inanın kestirince banyo sürem bile kısaldı kuş gibiyim evde saç yok heryer tertemiz şuanda epey uzadı , tekrar uzasın yine kestiririm bence kestirincede birşey olmuyor çoğu yönden rahat edersiniz eğer yemekte çıkıyorsa bunun stresi bile sizi yer bitirir, kestirin hem daha sağlıklı gelir ,bele kadar uzun saç kimbilir ne kadar bakımı zordur .
Bakımı zor diye saç mı kazıttınız

Eşin manyak piskopat herhalde sende o kadar çok korkuyorsun ki bunu kabul ettin??

Sizin de psikolojiniz iyi değil üzgünüm.

Maksimum ne kadar zor ola bilir ki saç bakımı Allah aşkına😑0 vuracak kadar.Kısaltmayi anlarımda tamamen saçı kazıtmak nedir ya.

Maksimum ne kadar zor ola bilir ki saç bakımı Allah aşkına😑0 vuracak kadar.Kısaltmayi anlarımda tamamen saçı kazıtmak nedir ya.
Sıcakta saç baş uğraşamıyorum, duştan çıkınca saçım zaten 10 dakikada kuruyor hemen bi topuz yapıyorum ense üstünde bitti gitti. Yazın saçımı açık gören yoktur yani hep böyledir. Sanki hepimiz Jennifer Lopez bakımı yaptırıyoruz saçlara

Sıcakta saç baş uğraşamıyorum, duştan çıkınca saçım zaten 10 dakikada kuruyor hemen bi topuz yapıyorum ense üstünde bitti gitti. Yazın saçımı açık gören yoktur yani hep böyledir. Sanki hepimiz Jennifer Lopez bakımı yaptırıyoruz saçlara
Bende duştan çıkınca en son bakım kremi vurup çıkıyorum bazen unutuyorum başka da hiç bir şey yapmıyorum yaz diye zaten her gün banyo yapıyor insan.Öyle bir abartiyorlar ki sanki herkes her duştan sonra hep argan yağı kremler sürüyor kısa kestir tamam işte.Birde saçı dökülmeyen kadın varmı ki illa 3 4 tel bile olsa düşer çok doğal erkeklerin bacak kılları dökülünce iyi kadının temiz saçı dökülünce kötü?Makineyle ilk o adamın saçını kazıtırdım ben.Kadını öyle manipüle etmiş ki başka çarem yok diyor.

Bende duştan çıkınca en son bakım kremi vurup çıkıyorum bazen unutuyorum başka da hiç bir şey yapmıyorum yaz diye zaten her gün banyo yapıyor insan.Öyle bir abartiyorlar ki sanki herkes her duştan sonra hep argan yağı kremler sürüyor kısa kestir tamam işte.Birde saçı dökülmeyen kadın varmı ki illa 3 4 tel bile olsa düşer çok doğal erkeklerin bacak kılları dökülünce iyi kadının temiz saçı dökülünce kötü?Makineyle ilk o adamın saçını kazıtırdım ben.Kadını öyle manipüle etmiş ki başka çarem yok diyor.
Ay kıvırcık kıvırcık göğüs kılları her yerde ya biz de kesip atalım madem oralarını buralarını

X