Eşim kedime doğum günü yapmama kızıyor napim?

Hayır bide komik olduğunu saniyorlar dur bende olayim hahahjdndjsbsksbzhsksnsbsjsksn aha çok komik oldum

Abart kizim sende abart

kocanız ne karışıyor ayoollll . okim oluyor. kredi çekin yapın :)

Okudugum en saçma dert :) arkadaşım borç harç içinde kalkıp bilezik satıp ne olduğunu dahi anlamayacak olan bir kediye niye böyle masraflı birşey yapma ihtiyacı hissediyorsunuz , hayır hayvan sevgisi ilgisi anlarım sizinki pes dedirtti bizde kedi bakıyoruz hiç doğum gününü kutlamadik kustu mu acaba çocuklar bile üç yaşına kadar tam olarak ne olduğunu anlamıyor hadi onlara anı kalsın diye yapıyoruz sizinki cooookkk saçma, ben kızımın doğum günü için bile salon tutmadım ne gerek var ne bu simariklik,eşinizin yerinde olsam açıkçası bileziği alır satar gider üç gün tatil yapar dönerim sizsiz

Bizde orta yoktur
Bir tarafta hayvan kıyımları vahşet şiddet ne ararsan
diğer tarafta bileziğini satıp gösteriş için doğum günü yapan
Ne ararsan var bizde

Şaka, şaka
Şakacı senii.

Yani anliyorum tamam ama salon tutmak akraba es dost cagirmak nedir

Sosyal deney değil mi bu da.
Daha az önce, eşi doğum gününü unuttuğu için üzülen bir kadına destek vermeye çalıştım kendimce ama bunu kaldıramam.

Isteyen yapar isteyen yapmaz herkesin seçimi yasam şekli maddiyatı yada neyse adı

Ama sünnetle bu konunun ne ilgisi var onu anlamadım

O durumda isteyen davul çalar isteyen sessizce yapar

Herkesin kendi secimi kimse kimsenin yaptığına karışmaz sana doğru gelmeyen birine mantıklıdır saçma değildir heleki sünnet tarzı şeyler

Son düzenleme:
Ben de balıklarima doğum günü yapayım diyorum da suya mumu koyduğum an sönecek o yüzden kahroluyorum.Bileziklerimi bozdurayim da sönmeyen mum icat edeyim ahahah Allah akıl fikir versin, eşinize de sabır versin!!
Su üstünde yüzen mum icat etmişler sırf balıkların doğum gününü kutlamak için. Biz öyle kutladık. Tavsiye ederim

Şakasınız değil mi siz

Kuzum ozel gunlere duskunlukleri yok iciniz rahat olsun, kendisinin mamasini suyunu sevginizi verin o sekil takilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…