Eşim kedime doğum günü yapmama kızıyor napim?

Bende onu saçma buluyorum o ilgisi var oda bir kutlama sonuçta

Ayrıca sünnet başka birsey hiç sanmıyorum ki dini birşeyi düğüne cevirsinler diye olduğunu

Genel olarak söylediklerin ayrı zaten, savunmadım ben de doğum günü olayını. Sünnet düğünleri kültürel olabilir, ama bana saçma geliyor, tabi herkese saçma gelmek zorunda değil o ayrı konu. Açıkçası bu tarz düğünlerin dinen de uygun olduğunu pek düşünmüyorum ben.

Bende onu saçma buluyorum o ilgisi var oda bir kutlama sonuçta

Işte sünnet düğünü sana saçma geliyor kediye doğum günü partisi neden olmasin olabilir diyorsun ya bibi
Bir başkasına bilezik bozdurup kediye parti yapmak kadar saçma bir şey olamaz düşüncesi saçma geliyor
Oysa düğün bizim kültürümüz bunu sevs3nde sevmesen de kediye parti yurttaşının belki ilerde daha normal gelebilir

Ben dinimizde düğün var demedim ki
Sünnet düğünü kültürümüz de adetlerimizde örflerimizde olan bir şey
Sen sevmezsin yapmazsın o ayrı
Başkası yapıyor diyede yadirgammak lazım

Ben ilk yorumunda zaten gereksiz buldugumu yazdım ama bi arkadaşın hahahhohoho gibi saçma dalga geçmesi çok sinir bozucu ben zaten sünnete birşey demedim ne haddime sünnet düğününe dedim oda bizim saçma bir adetimiz maalesef

Hanımlar polemik çıkmasın lütfen.

Dünyanın sayılı zenginlerinden IV. Gunther’le tanışın, Gunther Corporation isimli bir prodüksiyon şirketi bile var, beyefendi şahane bir malikanede yaşıyor, seyahatlere özel jetiyle gidiyor.
Aranızda tatlı şirin bir Kurdu olan varsa IV. Gunther iyi bir damat adayı

Garipseyebilir, tuhaf bulabilirsiniz lakin bir canlıyı çok sevdiğinizde onun bir kedi, köpek, kurbağa ya da kaplan olmasını gözünüz görmüyor, sadece çok seviyorsunuz.

Bizim burda bir komşu yapmıştı hayatımda benim bile öyle partym olmadı şoka girmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…