Eşim kedime doğum günü yapmama kızıyor napim?

Köpekler öyle evet.
Kediler insan görünce üzerine atlamıyor kimsenin ve hatta o hısım akraba kalabalıgında kaçacak köşe ararlar
Öf aşırı saçma ya
Kediler durmaz zaten, kardeşimin kedisi evde biraz kalabalık olsun hemen odaya gidiyor, köpekler öyle değil ama tabii büyük bir partiyle doğum günü kutlaması yapılmıyor ülkemizde zira alışık olunmayan bir şey.

Zaten her zaman sokak hayvanlarına mama veriyoruz eşimde bende çok seviyoruz hayvanları elimizden geldiğince her zaman veriyoruz ama bu benim kedim gibi değilde sanki bebeğim gibi onu mutlu etmek istedim aklıma böyle bir fikir geldi ilk yaş günün özel olmasını unutulmasın istedim kendim açısından yani ne bilim videoya fln çekilir hatıra kalır diye düşündüm.
Siz bence bir çocuk yapın kedi kurtulsun o zaman 😂 Akrabalarınız kedi doğum gününe çağırsanız gelirler mi peki?

Bazen yazma diyorum kendime ama dayanamıyorum yazacağım. Asgari ücretle ev geçindirmenin imkansız olduğu, insanların çocuklarına beslenme çantası bile hazırlayamadığı bir buhranın içerisinde mücadele verirken böyle bir konuyu ciddiye alamayanların olması kadar tabii bir şey yok. Kimse kimsenin bütçesine elbette karışamaz. Ama kediye düğün merasimi düzenlemek yerine başka sokak hayvanlarının veya kimsesiz çocukların hayatına dokunarak masrafı daha anlamlı hâle getirebilir insan. Neyse ya...

Bizimde köpeğimiz çocuğumuz gibidir.Doğum günlerinde en sevdiği yiyeceklerden etli pirinçli köpek pastası falan yaparız.Ama sizin durum gerçekten anormal.Böyle bir şey için borç varken bilezik satıp salon tutma fikri gerçekten hem komik,hem sinir bozucu.Bence böyle saçma sapan bir şey için eşinizle tartışmayın.Şahsen benim eşim böyle bir şey için benimle tartışsa akıl sağlığından şüphe eder evliliğimi gözden geçiririm.Sizi kırmak için söylemiyorum gerçekten kusura bakmayın ama benim fikrim bu.Kedinizin en sevdiği yiyeceklerden sizde bir pasta yapıp,o anları kameraya çekerek güzel bir anı oluşturabilirsiniz.Bundan fazlası saçmalık ötesi.

Cümlelerimde sıkıntı yok hakaret etmedim onu belirteyim

Dünyanın neresinde olursanız olun gereksiz saçma ve cahilce bir şey kedi köpek evde beslenir aileden biri gibi bağ kurulur doğum günü kutlamak nedir ya

Cinsiyet partisi kadar saçma gereksiz 😂😂hep gülecem ama acil birilerine anlatmam gerek kedi doğum günü ahahahahahajjjk
O kadar da değil isteyen yapar ve yabancilar bunlara önem veriyor bizde pipi kesildi diye cümle aleme duyuruyoruz asıl saçma olan o et parcası için davul zurna.
Ben 26 martta doğdum komsumun köpüsüde 25 martta bana doğum günü yapıldı onuda getirdik foto çekildik doğum günün kutlu olsun diye hiçde saçma değildi ramdom basınca evet çok komik oldu. Pastamda hem lusim hem de pabloşum vardı hatta

Eklentiler

• Screenshot_20221201-150141_Instagram.jpg
    Screenshot_20221201-150141_Instagram.jpg
    108,7 KB · Görüntüleme: 102
Hayvanları severim fakat kedinin doğum gününü kutlamak nedir Allah aşkına. Borçlarınız da varken neyin kutlaması eşiniz haklı lütfen kendinize başka meşgaleler bulun.

Köpekler öyle evet.
Kediler insan görünce üzerine atlamıyor kimsenin ve hatta o hısım akraba kalabalıgında kaçacak köşe ararlar
Öf aşırı saçma ya
Evet maalesef ben doğum günumde pabloyla foto cekildim eglendi hayvan ama lusimle çekilemedim ödu koptu miyavlayip durdu 🤦🏼‍♀️ eve götürdum hemen terastaydik oysaki

Benim 9 aylık bir kedim var yakında 1 yaşına girecek ve ona güzel bir doğum günü partisi hazırlamak istiyorum evde kutlamak da istemiyorum ufak çaplı orta fiyatlı salon tarzı bir yer tutup arkadaşları aileyi akrabaları çağırmak istiyorum bu planımdan eşime de bahsettim ama asla istemedi ve karşı çıktı borçlarımız var zaten kedi için salonmu tutulur diyor eşimi nasl ikna edebilirim bilmiyorum bileziğimi satarım sen salonu tutmazsn dedim ama ikna olmuyor sizce ne yapabilirim?
25 yıldır kedi besliyorum
Lakin bu hayvanlara yapılan doğum günlerine ayar oluyorum
Gariplerim bir şey anlamıyor, sırf aileleri eğlenecek diye şaklabana dönüyorlar
Cidden komik olmayın ya, besleyin, sevin başımla beraber ama hayvanları gösteriş merakınıza alet etmeyin, ayıptır, günahtır
Salon tutmak falan nedir yahu varsa paranız üç beş tane kısırlaştırma yaptırın sevabınız olur

Konu sahibi gelin gerçeği söyleyin herkes bilir ki kediler hiç kalabalık sevmez evde misafir gelicne bizimki gelip dik dik bakıyor mekanın sahibi benim deyip gidiyor . Siz bunu kime gösteriş olsun diye yapacaksınız? Sünnet düğününde oğluna şehzade kıyafeti giydirip kendi gelin olan analar geldi aklıma 🤣

Benim 9 aylık bir kedim var yakında 1 yaşına girecek ve ona güzel bir doğum günü partisi hazırlamak istiyorum evde kutlamak da istemiyorum ufak çaplı orta fiyatlı salon tarzı bir yer tutup arkadaşları aileyi akrabaları çağırmak istiyorum bu planımdan eşime de bahsettim ama asla istemedi ve karşı çıktı borçlarımız var zaten kedi için salonmu tutulur diyor eşimi nasl ikna edebilirim bilmiyorum bileziğimi satarım sen salonu tutmazsn dedim ama ikna olmuyor sizce ne yapabilirim?
Hey Allah'ım sen aklıma mukayyet ol :KK70:

O kadar da değil isteyen yapar ve yabancilar bunlara önem veriyor bizde pipi kesildi diye cümle aleme duyuruyoruz asıl saçma olan o et parcası için davul zurna.
Ben 26 martta doğdum komsumun köpüsüde 25 martta bana doğum günü yapıldı onuda getirdik foto çekildik doğum günün kutlu olsun diye hiçde saçma değildi ramdom basınca evet çok komik oldu. Pastamda hem lusim hem de pabloşum vardı hatta
O da saçma oğluma yapmadım mesela gitmemde sünnet düğünlerine

Ve ayrıca bilezik satıp üfletsin mumları banane ayol

X