ESim isten geldiginde kadin parfümü koktu

Ya arkadaslar sarilma Benim icin Cok normal cunku Bende sarilirim is arkadaslarma öyle yapisik degilde Yani Hadi kendine iyi bak gibisince anlatabiliyormuyum? ORda kiskanilcak bisey yokta ne öyle Yarim Saat gecmis Hala parfum kokuyor yanaklari sinir oldum acaba neden ....
Hadi cnim.gorusuruz sarilmasindan o kadar parfum sinmez yanaga. Yuzunu kadinin sacina gogsune gommediyse tabi.

Benim de parfümüm çok kalıcıdır ve siner , hatta geçen sene bir velime gitmiştim , Hocam siz gittikten sonra bile oturduğunuz yerde koktu , çocuk eve gelince Zeren öğretmenim mi geldi demiş .. Ama yanakta kokar mı bilemem :110:

Eşinizin açıklamasına ben olsam inanmazdim
Siz tanirsiniz tabi bilemedim.

İş arkadaşıyla ne bu samimiyet sarılmadan veda edememiş mi
Ayrıca sizin parfümün aynı olması da tesadüf değildir diye düşünüyorum.

Siz bence acilen tedavi olun zira bu çok hastalıklı bir düşünce. Eşinize de Allah sabır ve dayanma gücü versin.

Kadın yüzüne mi parfüm sıkmış ki sinmiş ne kadar saçma geldi bana
Eşiniz boynunu falan öperse siner ancak, o da dakikalarca
Biraz kurcalasanız belki o parfümün eşiniz tarafından alındığını bile öğrenebilirsiniz
Çok sert oldu kusura bakmayın ama açıklama çok mantıksız

Ya arkadaslar sarilma Benim icin Cok normal cunku Bende sarilirim is arkadaslarma öyle yapisik degilde Yani Hadi kendine iyi bak gibisince anlatabiliyormuyum? ORda kiskanilcak bisey yokta ne öyle Yarim Saat gecmis Hala parfum kokuyor yanaklari sinir oldum acaba neden ....

Arkadasim bu dusunce de bana ters..
yarin da yakasinda ruj gorursen ve sana derse ki sarildim koku ustumde bir de operken ruj mu bulasmjs aa ne bilem???:olamaz:
ona da bir mana bulursun sana ne yazsam olmaz simdi ...:KK75:

Af buyur ama bunda kiskanilacak bir sey yoksa ustunde koku olmasi da gayet normal hatta genisss karsilanacak bir durum :confused:

Sarılırken yüzünü kadının boynuna mı gömmüş ne yapmış?
Özrü kabahatinden beter dedikleri bu olsa gerek.

Sarilmasi sizin icin normalse, parfum kokmasida normal bugun bayan parfumu kokarsa ,yarinda erkek parfumu kokar cunki sizin icin normal, bosuna caninizi sikmayin o zaman.

Kadın yurtdışına falan mı taşınmış:KK64:hoş genede manasız fikrimce.
Niye sarılıyorlar ki bana mı ters geldi acaba :işsiz:

X