ESim isten geldiginde kadin parfümü koktu

Ya ben anlamadım kadın işten mi ayrılıyormuş da sarılmış? Yoksa her gün ayrılırken mi sarılıyorlar? Eğer öyleyse ne manağ?

Ya arkadaslar sarilma Benim icin Cok normal cunku Bende sarilirim is arkadaslarma öyle yapisik degilde Yani Hadi kendine iyi bak gibisince anlatabiliyormuyum? ORda kiskanilcak bisey yokta ne öyle Yarim Saat gecmis Hala parfum kokuyor yanaklari sinir oldum acaba neden ....
kadın çıkarken sıktı ise o yüzdendiro_O

Esim isten geldikten sonra Kadin Parfümü kokuyordu yüzü Hemde Bana severek aldigi parfüm kokusunun aynisi kendisine sordum neden Kadin parfumu kokuyorsun diye Bana verdigi cevap: is cikisi is yerinde calisan bir Kadin sarilip vedalasmis kendisiyle Ama bu kadar uzun Süre yüzünden gelen koku sasirtti parfümüm kalici Ama ne biliyim kisa bir sarilma Baska Bence.. kafam Cok karisik ne yapmaliyim basina böyle bisey gelen oldu mu

Kısa süreli sarılmayla tene hemen koku sinecekse... Bağrına basmış olmasın?

İş arkadaşı mı sarılmış? Ve siz buna ses çıkarmadınız mı neden sarılıyor falan diye? Tek takıldığınız koku..

Kadın işten ayrılıyorsa sarılmışsa normal de, her akşam iş çıkışı sarılmak garip geldi bana da.
Parfümlerin aynı olması da garip.
Siz sorunca eşinin "iştahım kaçtı" diyerek yemekten kalkması da garip.
Gariplikler silsilesi.
Bu işte bir iş olabilir kesinlikle gözlemleyin ama çaktırmadan yapın bunu.

her akşam sarılarak mı işten çıkıyorlarmış ne saçma
kocanıza ne diye sarılıyor
ben buradan sinir oldum

Ya arkadaslar sarilma Benim icin Cok normal cunku Bende sarilirim is arkadaslarma öyle yapisik degilde Yani Hadi kendine iyi bak gibisince anlatabiliyormuyum? ORda kiskanilcak bisey yokta ne öyle Yarim Saat gecmis Hala parfum kokuyor yanaklari sinir oldum acaba neden ....
neresi normal bunun ya

Esim isten geldikten sonra Kadin Parfümü kokuyordu yüzü Hemde Bana severek aldigi parfüm kokusunun aynisi kendisine sordum neden Kadin parfumu kokuyorsun diye Bana verdigi cevap: is cikisi is yerinde calisan bir Kadin sarilip vedalasmis kendisiyle Ama bu kadar uzun Süre yüzünden gelen koku sasirtti parfümüm kalici Ama ne biliyim kisa bir sarilma Baska Bence.. kafam Cok karisik ne yapmaliyim basina böyle bisey gelen oldu mu
Ya bence sizi kıskandırmak için sizin parfümü sıkmıştır :) Benim annemin eşide öyle şeyler yapıyor bazen takmayın

Abartma da son nokta yani he canım aynı parfümden sevgilisine de almış ona sarılmış ondan kokuyor öyle. Kıskançlıkta zirve yanii.

Eşiniz (bayan) arkadaşlarıyla sarılarak ayrılıyor.
Ve siz bunu normal bulduğunuzu söylüyorsunuz.
Eee o zaman parfüm kokusunun sinmesine takılmak neden?
Sarılınca geçmesi çok normal , ben eşimi işe yollarken sarılırım ve üstüme de kokusu sinmiş oluyor hep.

BEnde öyle dusundum Yada o kokuyu sevdigi icin onada aldi yada o Kiz bilio Esim o kokuyu sevio aynisindan aldi surdu
O kadından beğenip sanada hediye etmiş olmasın :skandal: bende hafif paronayağım 4 gözün üstünde olsun valla

X