ESim isten geldiginde kadin parfümü koktu

ilk işyerindeki kadında o kokuyu beğenip size almış olma ihtimali olabilir mi?ortada bişey olmayadabilir bir izleyin hareketlerini işten eve geç gelme olayına vs bakın bir derim

İş arkadaşınızın esinize sarılmasını nasıl bukadar normal görüyorsunuz bende ona takıldım..Bence onu normal görüyorsanız bu kokuya da çok takılmayin..Çünkü gerçekten bazı kokular okadar derin oluyorki sinebilir.yasam tarziniz uzerinde biraz bakış acinizi degistirmenizi ve uygulamanızi tavsiye ederim.sizde sarılmayın,esinizde sarilmasin.sadece normallestirmeyin mesafeler koyun iş arkadaşlarınıza.akrabanizmiki ayol micmic sarılıp vedalasicaz ne münasebet.

Ya arkadaslar sarilma Benim icin Cok normal cunku Bende sarilirim is arkadaslarma öyle yapisik degilde Yani Hadi kendine iyi bak gibisince anlatabiliyormuyum? ORda kiskanilcak bisey yokta ne öyle Yarim Saat gecmis Hala parfum kokuyor yanaklari sinir oldum acaba neden ....

Başıma bir şey gelmeyecekse demek isterim ki bence sarılmak normal değil.Uzak doğuya yolcu etmiyoruz akşam ayrılıp sabah görüşücez.İyi akşamlar der çıkarım.Ama bu benim tabi.

iş arkadaşı ne münasebet sarılıyor ,alırım benzin bidonunu yakarım o iş yerini ,içindekileri de tedavülden kaldırırım:KK70:

şaka şaka

evde denemeyiniz :KK70:

İş arkadaşınızın esinize sarılmasını nasıl bukadar normal görüyorsunuz bende ona takıldım..Bence onu normal görüyorsanız bu kokuya da çok takılmayin..Çünkü gerçekten bazı kokular okadar derin oluyorki sinebilir.yasam tarziniz uzerinde biraz bakış acinizi degistirmenizi ve uygulamanızi tavsiye ederim.sizde sarılmayın,esinizde sarilmasin.sadece normallestirmeyin mesafeler koyun iş arkadaşlarınıza.akrabanizmiki ayol micmic sarılıp vedalasicaz ne münasebet.

İyi de bu da onun bakış açısı.
Size göre el sıkmak bile yanlıştır ona göre sarılmak bile normaldir.
Konu bunun etrafında değil ki herkes bu kısma takılmış ama.Kadın ben sarılmasını sorun etmiyorum diyor,bu eşim beni aldatabilir sıkıntı yok demek değil ki.Sonuçta uzun süre parfüm kokması başka anlık sarılma başka.
Takipte kalın eğer çok şüphelendiyseniz konu sahibi.

Sanki aynı koksun da eşim başkasından şüphelenmesin gibi. Şahsen eşim beni aldatsa parfümden asla çakmazdım,'vay be adama nasıl yapışmışsam buram buram kokum sinmiş' derim

aynen :) birde ben bu sarilma olayini da anlamiyorum yani insanlar isten ckarken neden is arkadasina sarilip veda eder ki ? tamam dünya kötü eve dönerken metroda havaya ucmucagimiz garanti degil ama evli insanlarin arkadaslariyla arasina bir mesefa koymasindan yanayim sadece. tabi bu benim dünya görüsüm herkes farkli sonucta :) ama esi sordu bu parfüm kokusu nedir diye küsüp istahinin kacmasi da garip yani . sahsen zeytin yag gibi üste cikmaya calismis gibi geldi bana . normal olmayan birseyler oldugu kesin .

Bu is arkadasiyla her aksam sarilarak mi eve geliyor..Her aksam parfum kokmasi lazim.Bana gore is arkadasima iyi aksamlar der eve gelirim sarilmam.Esimde sarilmaz.

Of var ya aldatılsam falan çakmayacağım.
Eşim gelse öyle koksa sormam bile, her şey kokuyor çünkü bu devirde. Parfümler kremler şampuanlar... her şey ve her yerden koku siniyor eve gelene kadar.

Koca kişisi farklı davranıyorsa elbette şüphelenmek icap eder ama sırf kokudan dolayı ben kafaya takmazdım.

Teletabıler gıbı her aksam ayrılırken sarılıyorlar mı ? bence supheye devam et cok sacma bı acıklama... Sana aldıgu parfum kokması da cok suphelı acaba ıkı kadına da aynı parfumumu aldı? ay cok ıgrenc seyler gelıyr aklıma mubarek cuma gunu Allah affetsın. ama hıc ınandırıcı degıl acıklamaları

BEnde öyle dusundum Yada o kokuyu sevdigi icin onada aldi yada o Kiz bilio Esim o kokuyu sevio aynisindan aldi surdu

yok banada garip geldi :)

Bu olay şüpheli.
Belki de kadına ilgisi var(işyerindeki)
Kokusu hoşuna gittiği için eşine de o kokudan aldı
Ve daha da kötüsü üstüne kokusu sindiğine göre (pardon yüzüne)
bu ilgi karşılıklı olmaya başladı

Kimse sarılmadı etmedi dese tmmda söylemiş açıklamış daha neyi merak ediyorsun.
İş çıkışı ne sarılması bunu sor eşine önce.. çok saçma ya. Çaktırmadan arama kaydı msjlarına bak mutlaka bi iz bırakır. İnşallah masumca bi sarılmadır ne diyelim

X