ESim isten geldiginde kadin parfümü koktu

Ben parfüm kokmasından çok sarılmasına takardım kafayi adam bundan sonra ki yasantısında bana sarılırken bile bin kere düşünürdü o denli pişman ederdim onu :)
:))) ne yalan söyleyim bende aynen valla.. birine sarılacaksa o ben olmalıyım.. ya da annesi veya ablası başka alternatif yok..

Öyle kısa süreli sarılmaya koku bulaşmaz o kadar bence. Benim kızım anaokuluna giderken bazı günlerkadın parfümü kokularina bulanmış halde geliyordu. Meğerse hostes ablası çok sevdiği için kucağına alıyormuş serviste, uyutuyormuş kucağında filan öyle siniyormuş kokusu.

Bence sen kocanı çaktırmadan takibe al canım.

Ben de erkeklerin yoğun olduğu bir işte çalışıyordum.Herkes parfümüm markasını soruyordu.Eşlerine almak için..Hatta bi keresinde toplamda iki üç defa iş dolasıyla görüştüğüm bi bay 5 Aydan sonra aynı kokumla beni ondan beş on dk önce geçtiğim yoldan farketti..Bazı insanların kokuya karşı hassaslığı var.Sizinde öyle olmasın..Ve benim kokumda tenimle uyum sağladığı için bir ortama gittiğimde herkes tarafından farkedilir..İşin komik tarafı ise kullandığım parfüm doldurma bir parfüm 5 tl lik..

X