Esim istemedigi icin mi anne olamadim yoksa ben mi hata yaptim?

Eşin sana böyle zorluk çıkardığında senelerce sana engel olduğunda olaki bıraktın sonra adam ne yapar biliyormusun hemen kısa sürede evlenip kazara yada kendi isteyerek çocuk sahibi olur büyük konuştuğu icin yapar.sonra derler senle evli iken o kadar oyaladin yazık ettin kadına şimdi koşa koşa. Baba oluyorsun y kişisinden diye.işte erkeklerin bu hali insanı. Çıldırtıyor insani o zaman sizin günahınız neydi

söylediklerinize katılıyorum artık genç yaşta bile hamile kalmak zorlaştı ki 40 yaş üstünde bu daha da zor hamile kalan tabiki var tüp bebekti yada normal şekilde ama bence onlarda istisna bazı kadınlar özellikle kariyerdi oydu buydu derken çocugu bilerek erteliyor ama sen istedigin zamanda belkide olmayacak olacagının garantisi var mı ? o yüzden hiçbir şeyi ertelememek lazım doktorlar bile boş yere genç yaşta yapın demiyor ve herşeyden önemlisi Allahın nasip etmesi

Menopoza mı girdiniz? Neden illa donasyon
neden donasyon sorunuza şöyle bir cevap vermek istedim
yumurta sahıbı kişinin yaşı cok ama cok önemli eğer siz 30 ila 35 yaşa geldiyseniz bu yumurta için bazı kadınlarda ciddi sıkıntı unutmayın hiçbir yaş 20 li ve 25 li kadının yumurtasına denk olamaz sonuçta kesin gözüyle bakılır risk almadan gebesiniz durum bu üstüne size bire bir benzeyen bir donör daha ne olsun asla umutsuzluğa yer yok herkes anne ve baba olabilmeli bu hayatta

arkadaşlar şu anda TC de tüm şehirlerde binlerce İNSAN ANNE OLMAK İSTEYEN BİNLERCE KADIN DONASYON YAPTIRMIŞ DURUMDA SİZLERİN GÖRMÜŞ OLDUĞU İLERİ YAŞ GEBELİKLERDE DE KESİNLİKLE ÖYLE OLSUN SONUÇTA SİZİN İÇİNİZDE OLUŞUYOR SİZDEN BİRİ SİZ BESLİYORSUNUZ SİZ CANA CAN KATIYORSUNUZ VE SİZ EĞİTİM VERİYORSUNUZ DAHA NE OLSUN

ŞU ANDA YEDİĞİMİZ HERŞEY HORMON LU 20 Lİ YAŞLARDA KADINLAR KISIR NE YAPSIN BUNLAR ELBETTE ŞARTLARI ZORLAYACAK ELDEN NE GELİR YA HİÇ OLMAYACAK YA DA DONÖR BAĞIŞI FARZEDİN BAŞKA BİR ORGAN SATIN ALIYORSUNUZ LÜTFEN TIBBA KARŞI ASLA ÖN YARGILI OLMAYALIM KEZ A HERKES SADECE KENDİ YAŞADIĞINI BİLİR

Ne kadar abartmışsınız kısır olan o kadar çok kadın yok abartmayın lütfen Benim çevremde ya 1 dir ya da 2 ama anne olan 50 kişi var buna karşılık... Kafanızda büyütüp sadece kısır yada donasyonla anne olan ki binde 1 dir kadınları görüyorsunuz bence algıda seçicilik gibi bişey olmuş san9ırım

Donasyon reklamı yapar gibi hali var zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…