Eşim ilişkide çok sert davranıyor :(

Biz biraz ben üzerindeyken yaptıktan sonra esim uste geçiyor ve boşalıyor 10 yada 20 saniye sonra çok pozisyon degistiremiyoruz erken bosaliyor çünkü
Üstünüze çıkmasına izin vermeyin. Kadın üstte olduğu zaman kontrol kadında olur erkek erken boşalmaz ama üste erkek çıktığında çok fazla hızlanabiliyor bu da biraz erken boşalmaya sebep. Pozisyon değişikliği yaparken aralarsa oral seks yaparsanız yavaş bi şekilde daha da uzatabilirsiniz bence seks süresini.

Üstünüze çıkmasına izin vermeyin. Kadın üstte olduğu zaman kontrol kadında olur erkek erken boşalmaz ama üste erkek çıktığında çok fazla hızlanabiliyor bu da biraz erken boşalmaya sebep. Pozisyon değişikliği yaparken aralarsa oral seks yaparsanız yavaş bi şekilde daha da uzatabilirsiniz bence seks süresini.
Ben ustteykende hızlı yapinca boşalması geliyo farketmiyo yani

Bende oral seksi sevemedim bir türlü. Esim istedigi icin bazen yapmaya basliyorum ama birkac dakika icinde ögümeye basliyorum bırakıyorum. Kendim icinde oyle bi arzum yok yaptigindada o bolgem tahris oluyor birkac gun canim yaniyor.:KK43:(

X