Eşim ilişkide çok sert davranıyor :(

Merhaba.

Sadece meraktan soruyorum. Eşiniz Akrep burcu mu acaba ? Zira Akrep burcu erkeklerinin böyle sert davranan, bazen sadistliğe varan seks fantezileri olduğu söylenir.

Ben de burçlara inandığım için sorayım dedim.

Bir de benim şu ana kadar cinsel bir tecrübem olmadı, lakin ben de sizin gibi size değer vermediğini düşünmeye başladım. Sanki sadece kendi zevklerine yoğunlaşmış ve karşı tarafın isteklerini hiçe sayıyor gibi.

Sizin canınızın acıdığını ve daha yumuşak davranmasını istediğinizi söylediğinizde sizi dikkate alması gerekirdi. Sonuçta herkesin sınırları vardır, herkesin belli kuralları vardır. Bu cinsellik için de geçerli kanımca...

Ben sizin yerinizde olsaydım demeyeceğim çünkü benim şu ana kadar bir ilişkim olmadı maalesef. Dolayısıyla benim bu konuda 'şöyle yapardım, böyle yapardım'' diye fikir beyan etmem doğru olmaz diye düşünüyorum.

Esimde akrep burcu aynen öyle akrep ler ilişkiye düşkünlüğü ile bilinir

Cok takilmayin burclara. Akrep olmayip sert seks seven, sadomazo takilan bircok erkek var.
Minnoş baliklarin bile icinden kaplan cikabilir

Bence sende ya sevmeye çalış bu işi yada oturup konuşmalısın. Bence on sevişmeyi uzatın birde doggy de bacaklarını açarsan rahat edersin

Tatlım domalmak demişsin biz ona doggy diyelim, o pozisyonda eğer belini kırıp kalçanı dikleştirip iyice çıkartırsan vajinan apaçık kalır ve daha rahat bir ilişki yaşarsın zaten o şekilde daha seksi görünürsün.. ilişkide tek pozisyona kalmak zaten saçma biz de sürekli pozisyon değiştiririz ben şu an hamile de olduğum için en çok üstte olmayı seviyorum hem de ters. Bence çeşitli pozisyonlar ilişkiye renk katar. Oral seksten hoşlanmamanı da anlayamadım eşin sevdiğin kişi sonuçta, severek yapabilirsin. Seversen çok güzel bi şey.

Biz biraz ben üzerindeyken yaptıktan sonra esim uste geçiyor ve boşalıyor 10 yada 20 saniye sonra çok pozisyon degistiremiyoruz erken bosaliyor çünkü

Sert ve hızlı olursa güzel olur ama canını acıtıp devam ediyorsa kötü. Fikirlerinizi açıkça söyleyin. Bir de istediği zaman sizi zorluyor mu yapalım diye her gün olması bence monotonlaştırıyor 1 veya 2 günde bir olması daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…