Eşim için dualarınıza ihtiyacım var

Hepinizden Allah razi olsun. Cansiniz valla..

7 gun degil canim 13 gun var son kemoterapiye ozaman a kadar biter se iyi olur. Bitmezsede Rabbim niyetimizi biliyor Allah im Safi ismiyle Sifa nasip edecekse nasipse olacak insAllah Morrmeneksee Morrmeneksee

Hepinizden Allah razi olsun. Cansiniz valla..

7 gun degil canim 13 gun var son kemoterapiye ozaman a kadar biter se iyi olur. Bitmezsede Rabbim niyetimizi biliyor Allah im Safi ismiyle Sifa nasip edecekse nasipse olacak insAllah
aynen abla sayının cok onemı yok aslında.. Baya bır kısı aldı herkesın duasında oldu abımız cok sukur..
Adetliyken okumadığı ıcın, ve de abdest sartı oldugu ıcın herkes ıs yerınde cogunlukla o yuzden necm suresı gec bitiyor maalsf

Esim onkoloji hastasi. Kolon ca. Suan kemoterapi aliyor 2 kur daha aldiktan sonra pet cekinecek Allah im insAllah bu sefer Rabbim tam sifa nasip etsin hem esime hem butun hastalara esim icin dua istiyorum sizlerden buaradaki arkadaslar yazdi Necm Suresi 58. Ayet i sifa niyetiyle okumak iyiymis. Bende esim icin sizlerden dua istiyorum
Eki Görüntüle 2854138
Sayiyi duserek ilerlersek karisiklik olmaz umuyorum.
Hepinizden Allah im razi olsun
Cok gecmiş olsun Rabbım sifa versin inşallah yardımcısı olsun inşallah. Suara okuyamıyorum. Müsait olunca hergün yasin okuyorum kardesimde miyde kanseri biliyorsun bütün hastalarımıza birlikte rabbim kanser hastalarına şfa versin inşallah.

Cok gecmiş olsun Rabbım sifa versin inşallah yardımcısı olsun inşallah. Suara okuyamıyorum. Müsait olunca hergün yasin okuyorum kardesimde miyde kanseri biliyorsun bütün hastalarımıza birlikte rabbim kanser hastalarına şfa versin inşallah.
Inanki dediginin bile farkinda degilim kusuruma bakma😔 kafam bi dünya.. kardesine Allah sifa versin

X